Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 převoz velkého psa: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

převoz velkého psa

Poslední aktualizace před 9 let
badbadČlen
Přidáno před 10 let
Máme zlatého retrívra dlouhosrstého, moc rád jezdí se mnou v pracovním autě. Zůstane po něm hodně chlupů a když se otřese tak chlupy lítají všude. Máte nějaký recept jak vozit velkého psa váží cca 45kg a nezachlupatit si auto. To že se nesmí vozit v karavanu jsem si někde vyčetl i když policie v přívěsném vozíku své psy vozí, asi mají vyjímku.
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
VlciVlciČlen
Přidáno před 10 let
Dej ho v autě do přepravky, budeš mít čisto a hlavně bezpečno.
H
hoboČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,my normálně vozíme psa v kufru auta, prodávají takovou vložku,která se připevní do kufru a nebo na zadní sedačku a v ní se chlupy nedrží. Lehce se vymetou nebo se vložka vyklepe.
Nevím, že se psy nesmí převážet na vozíku, když je dokonce i na tuto přepravu vyrábí.
Mám v autě /kombíku/přepážku, která tam musí být/síťovou/Máme RTW a jezdí s námi všude. Nikdy na hranicích nebyl problém.Samozřejmě musí mít svůj pas,čip a prohlídku.
badbadČlen
Přidáno před 10 let
je velký a přenosku bych asi potřeboval nejmíň 1metr na 80cm a výšku taky 80cm. Ještě jsem přemýšlel ji potáhnout nějakou síťovinou proti chlupům. foto mi nejde poslat. Mám ty fotky Velké a nějak je neumím zmenšit.
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

bad napsal:

je velký a přenosku bych asi potřeboval nejmíň 1metr na 80cm a výšku taky 80cm. Ještě jsem přemýšlel ji potáhnout nějakou síťovinou proti chlupům. foto mi nejde poslat. Mám ty fotky Velké a nějak je neumím zmenšit.


Máme dva leonbergery, dohromady 130 kg. Nevím, jak bych je měl správně převážet v obytném autě a skutečně nevím, že by se v něm převážet neměli. S našimi psy jsme najeli po Evropě více než 200 tis. km a nikdy jsme s tím neměli žádný problém. Jeden leží v garáži a druhý mezi našimi sedadly. Mají volný průchod, tak si to po cestě vyměňují. Chlupy sice po autě jsou, zejména když línají, ale stačí po jízdě pár minut s luxem a je zase čisto.
Myslím si, že každý, kdo si pořizuje většího psa, počítá s tím, že chlupy budou i v polévce, ale jistě to nesníží jeho lásku k nejlepšímu kamarádovi. A to jsou dlouhé chlupy příjemnější než krátké. Ty se většinou do něčeho zapíchnou a nejdou tak snadno odstranit, jako dlouhé chlupy.

Pepa
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 10 let
Se psem a jeho chlupama je to stejný jak doma tak v autě.Záleží na jeho srsti,ale pořídit si psa,znamená pořídit si i chlupy.:i
Je to věčnej boj.
Vím o čem píšu,měl jsem 12 let sibiřskýho husky.Vždycky jezdil s náma dokud mohl.
Vlastně jezdí furt,protože při drobné opravě jsem pod čalouněním našel jeho chlupy.:i:D
Martin
Facebook- Martin Havelka
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 10 let
...často vozím psy dva, našeho Maďarský ohaře a synova Labradora. Na zadní sedadlo natahuji ochranou deku pro psa do auta - něco takového
http://www.zoohit...dlo/170711

je voděodolná a chlupy i případný písek z tlapek z ní jdou snadno vyklepat. Aby se psi cítili lépe, dám jim každému na tuto ochranou deku ještě jejich deku co mají do "pelíšku" Cítí se ve svém, jsou v klidu a zvládnou i cestu na Istrii. Jediné co musím po jízdě čistit, je tapecírunk dveří na straně kde je ta naše ohařka, naučila si pokládat hlavu na opěrku pro loket a její krátké chlupy z čenichu se tam zachytí. Jinak je vše v pohodě.:i :i

ten typ deky bez bočnic používám už asi 4 roky a teď koukám, že mají i s ochranou dveří http://www.zoohit...dlo/346588
pak je po starosti.
Upravil Jana a Petr V dne 15.02.2014 22:14, před 10 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let
Presne jak bylo receno vyse :-) porizujes si psa i s chlupama, pokud to neni nahac, tak nezbyva nic nez se s tim smirit, jinak se budes stresovat az do jeho smrti. a to by bylo jak cekat az babicka umre abych zdedil byt. jednou je to clen rodiny a tim padem by se tak i me citit, takze pokud nechces chlupy, na cestu ho celeho zabal do igelitu ale take i sebe tim padem. ;-) Ale ted vazne - beze srandy, taky mam chlupace a uz asi 3 roky nejak nerozlisuje rocni obdobi a proste pelicha porad... nastesti se chlupy vzdy soustreduji nekde v rozich, u kraju, takze vzdy kdyz si toho vsimnu, posbiram chuchvalce a vyhodim. A je fuk jestli je to auto nebo byt. Take jsem zkousel ruzny deky a tak ale stejne dokazal propelichat uplne vsude. Proste proti tomu neni jina obrana nez dusledne ulkizet, a to porad dokola. Aspon ten zivot neni tak nudnej ne? ;-)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 10 let
http://www.psikra...ts_id=3494 nebo něco takového, na co odkazoval výše Petr. To do kufru jsem kupoval v Lidlu (tuším do 200 Kč).
badbadČlen
Přidáno před 10 let
díky za rady, zkusím ten potah a pak objednám velkou přenosku, snad ho tam dovnitř dostanu. Je mazaný má krásný velký kotec, dovnitř ho nedostanu ani na žrádlo i když má pořád otevřené dveře. Nejraději spí v altánu kde má své hnízdo a polštáře a přes okno se kouká ven. Doma je mu horko a po chvíli chce ven. Na léto ho trochu ostříhám, je to jedno když se otřepe tak je mrak chlupů i když ho kartáčuji 3krát týdně. Právě ty chlupy jsou i na přístrojovce v průduchách všude. Je to miláček tak jsme jej chtěli vozit na delší dobu s sebou. Přidávám foto
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
Upravil bad dne 16.02.2014 11:30, před 10 let
J
jirhavČlen
Přidáno před 10 let
Já mám tuto skládací,mám v ní při jízdě obytkou 2 yorkšíry. Nelezou po autě a jsou v pohodě.Vejde se mi pod stolek.V kempu dávám ven a choděj si tam odpočívat.
http://www.baron....-klece/o-0
Beru vždy sebou tam kde by mohli obtěžovat. Jirka
Dělají i potahy na zakrytí ve větru nebo sluníčku. !y
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

jirhav napsal:

Já mám tuto skládací,mám v ní při jízdě obytkou 2 yorkšíry. Nelezou po autě a jsou v pohodě.Vejde se mi pod stolek.V kempu dávám ven a choděj si tam odpočívat.
http://www.baron....-klece/o-0
Beru vždy sebou tam kde by mohli obtěžovat. Jirka
Dělají i potahy na zakrytí ve větru nebo sluníčku. !y


To je strasny, dat psa do klece.... tohle jsem videl asi tak pred 10ti lety v USA, jedna moje sousedka mela Jack-Russela v byte a aby pry nezlobil, mela ho zavreneho v kleci.... no rikal jsem si ze neni normalni... a uz to prislo i do Ceska.... teda jako chapu, je mi jasny ze je tam nemas porad jako ona ale treba jen na cestu, tak se prosim nezlob za kritiku, nekritizuji tebe ale ten zpusob - pes v kleci na papouska, to mi zkratka prijde divny, pes ma byt preci vychovany a ma mit svuj pelisek, sve misto kde je pokud je to potreba... Take tam vodili rodice sve deti na obojku s voditkem po obchodech aby se nezabehly, to jsem zvedavy kdy tohle prijde do Cech.... fakt se omlouvam, nemyslim to zle, jen mi prijde velice zvlastni zavrit psa do klece
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
J
jirhavČlen
Přidáno před 10 let
Možná se ti to zdá zvláštní,ale pro ty pejsky to je bezpečnější než uvázaný na vodítku a čekat kdy je nějakej nevychovanej halama napadne.Tyhle klece(přepravky) se používají na výstavách a pod.-na krátkou dobu.A pes v autě-taška special a bezpečnostní pás,jako dítě v sedačce.Jo doma to je jinačí,tam mají pro sebe celej barák,ale v kempu?.Cestovat ze psem není žádná sranda,čím menší-tím více dávat pozor.To si holt musí každej pejskař vyzkoušet. :i Tak ahoj.Jirka !y
VlciVlciČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

bad napsal:

díky za rady, zkusím ten potah a pak objednám velkou přenosku, snad ho tam dovnitř dostanu. Je mazaný má krásný velký kotec, dovnitř ho nedostanu ani na žrádlo i když má pořád otevřené dveře. Nejraději spí v altánu kde má své hnízdo a polštáře a přes okno se kouká ven. Doma je mu horko a po chvíli chce ven. Na léto ho trochu ostříhám, je to jedno když se otřepe tak je mrak chlupů i když ho kartáčuji 3krát týdně. Právě ty chlupy jsou i na přístrojovce v průduchách všude. Je to miláček tak jsme jej chtěli vozit na delší dobu s sebou. Přidávám foto

Než něco koupíš přes internet, vem psa a běžte si tu "přepravku" vyzkoušet. Budeš překvapen, do jak malého prostoru se pes dokáže pohodlně složit. Cestujeme se dvěma psy a bez přepravek bych je do auta už nevzal. Ne,pro pořádek v autě, ale pro jejich bezpečí. Přepravky mám ještě přikurtované, to kdyby byla nějaká krizovka. Psi si neublíží a nás neohrozí.
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, se zlatým retrieverem jezdíme 7 let. V osobáku se nám nejvíce osvědčila přeprava na zadních sedadlech na ochranné dece a s postrojem uchyceným do bezpečnostních pasů. Ochranou deku s postrojem používám i v obytném autě. Je to klidné plemeno, klec není potřeba a hledisko bezpečnosti splní postroj s uchycením. Údržba deky je bezproblémová - jednoduše se vyklepe nebo omyje vodou. Dobře vyber.
http://www.zoohit...sy_pro_psy
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 10 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 10 let
Nemůžu si odpustit...jen pro zamyšlení...jestli vozíte někdo vašeho mnohokilovýho chlapáka na zadním sedadle na načinčané dece..věřte, že při čelním nárazu už při 50 km/h, natož se součtem rychlosti protijedoucího auta, vás celkem spolehlivě zraní nebo zabije. Deky a různý protichlupový opatření jsou dobrý, ale dojet živej je o dost lepší !)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
RobertRobertČlen
Přidáno před 10 let
Trošku pro odlehčení:

Citovat

TomTP napsal:

... čelním nárazu už při 50 km/h, natož se součtem rychlosti protijedoucího auta,

Co je horší. Když při 50/hod narazím do protijedoucího auta jedoucí 50km/hod, nebo do zdi?
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Robert napsal:

Trošku pro odlehčení:

Citovat

TomTP napsal:

... čelním nárazu už při 50 km/h, natož se součtem rychlosti protijedoucího auta,

Co je horší. Když při 50/hod narazím do protijedoucího auta jedoucí 50km/hod, nebo do zdi?


zakladni matika Robe. 2 auta proti sobe jak pises = vysledna rychlost 100km/h, ale myslim si ze pri narazu 50km/h do zdi bude vysledek uplne stejny :-(
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 10 let
Mýlíš se Floridane :-) Vím kam Robert míří, ale je to tak specifická záležitost přesných a konkrétních vstupních údajů, že by to tu vydalo na několik stránek dohadů a výpočtů....s jediným jistým výsledkem.... zaplevelení tohoto vlákna. Proto jsem na to ani neregoval a ostatní prosím o to samé. Nic ve zlém Roberte !)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bad, Vlci, hobo, Pepa z Plzne, Martin Mrak, Jana a Petr V, floridan79, Mikey, jirhav, Cattani, TomTP, Robert, Badd, kubasa, misus, zuzi777a

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,045,989 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21388 sekund | Průměrně za: 0.21388 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB