Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 dokumenty do prívesu - je odhlásený? kedy?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

dokumenty do prívesu - je odhlásený? kedy?

Poslední aktualizace před 7 let
tulaktulakČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím,
chcem sa opýtať na priloženom dokumente od prívesu je vyznačené jeho odhlásenie v Holandsku, či ho teda môžem v SK prihlásiť a tiež sa chcem opýtať kedy bol príves odhlásený.

Ďakujem za info
tulak Připojili následující obrazek:
1-1_449x640.jpg
M
matusČlen
Přidáno před 10 let
Potrebné informácie ti podá obvodný úrad dopravy. Alebo klikni na tento odkaz:
http://www.teleco...?ids=47161
Potom ešte klikni na:
Schéma procesu správneho konania v súvislosti s jednotlivo dovezeným vozidlom

Pri prihlásení dovezeného vozidla zo zahraničia do evidencie je potrebné predložiť:
vyplnenú žiadosť o zapísanie vozidla do evidencie,
osvedčenie o evidencii časť II vydané príslušným obvodným úradom dopravy,
rozhodnutie obvodného úradu dopravy o schválení technickej spôsobiloti vozidla alebo uznaní jeho typového schválenia, toto rozhodnutie sa na účely prihlásenia vozidla považuje za doklad o nadobudnutí vozidla,
potvrdenie o poistení zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla,
platný doklad totožnosti,
splnomocnenie, ak je držiteľ alebo vlastník vozidla zastupovaný, s úradne overeným podpisom splnomocniteľa,
ak je držiteľom vozidla podnikateľ, originál výpisu z obchodného registra alebo živnostenský list,
prítomnosť osoby oprávnenej zastupovať organizáciu (živnostník, konateľ spoločnosti, osoba úradne splnomocnená),
osvedčenie o zhode vozidla COC vydané výrobcom vozidla, ak sa jedná o nové vozidlo, ktoré má udelené typové schválenie ES (novým vozidlom sa rozumie vozidlo, ktoré bolo v evidencii iného štátu max. 6 mesiacov, alebo ktoré má najazdené menej ako 6000 km), 
tulaktulakČlen
Přidáno před 10 let
Ďakujem za info,
toto som si obehal na odbore dopravy,
získal som ale od predajcu oskenovane papiere tak sa chcem opýtať či su OK
M
matusČlen
Přidáno před 10 let
Papiere sú v poriadku.
Karavan, keď dobre vidím, bol v Holandsku prvýkrát prihlásený v júli 2001.
Len sa mi zdá trochu čudné, že karavan bol odhlásený 28. júla 2009. Kde bol odstavený 4,5 roka? V garáži, pri dome, na záhrade, v bazári? S prihlásením u nás by však nemal byť problém.
tulaktulakČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

matus napsal:

Papiere sú v poriadku.
Karavan, keď dobre vidím, bol v Holandsku prvýkrát prihlásený v júli 2001.
Len sa mi zdá trochu čudné, že karavan bol odhlásený 28. júla 2009. Kde bol odstavený 4,5 roka? V garáži, pri dome, na záhrade, v bazári? S prihlásením u nás by však nemal byť problém.


Ďakujem za konštruktívnu odpoveď.
Tiež mi to trocha smrdí, že karavan bol 28.júla 2009 odhlásený, je to v čase letných dovoleniek, tak ma napadlo či nebol na dovolenke poškodený a ...
Ale ked som ho bol pozrieť tak nevyzerá zvonka ani zvnútra poškodený, alebo je tam komplet nový interier.
a tiež je divné kde bol 4 roky, od minulého roku je v bazári u predajcu.
Zase väčšinou niekto niečo predáva keď to nechce, nečakám, že v bazári bude príves bez chyby,
nové je LEN nové.

Ešte ho asi pojdem pozrieť, aj ked ak bol dobre spravený, vo vnútri nevidno zatečenie tak by to mohlo byť OK

Tiež ale neviem nájsť nejake cenove hladiny prívesov podla "staroby" ako je to napr. u áut. Či tento príves za cca 4000€ je OK, alebo moc nízko alebo ...
Nový stojí cca 10 000 €


Ešte raz Ďakujem
janiskaravanyjaniskaravanyČlen
Přidáno před 10 let
Gdybis mnel straceny papiry to taky da prihlasit. Jenom musiš zeptat v Holandsku na novy TP. Trva to tak cca 14dny. Stači VIN a maš to virešany. Ale maš tam vsechno porzadku. Maš TP I a maš taky TP II.
Ten červeny je na nic. Ten noirmelne necham prodejcu...
MB Sprinter 211cdi Black Edition

:_ truhlářská práce...take přestavby karavanu i obytných vozu :_

Náhradní díly pro karavany...

http://caravancz....

Jānis!lMarcela a T&M a O&A !Mwww.sidecarcermak.cz!M
T
Tomas76Nováček
Přidáno před 7 let
Dovoz karavanov z Anglicka.

Tel.c. Anglicke
000447868239047
Tomas

Tel.c. Slovenske
00421949550060
Tomas

Facebook kontakt
Tomas Dolezal

Email
Dolezalt@zoznam.sk
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tulak, matus, janiskaravany, Tomas76

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,820,209 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.57958 sekund | Průměrně za: 0.57958 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.87MB/2MB