Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prodam karavan Hobby prestige 545 po celkove rekonstrukci: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prodam karavan Hobby prestige 545 po celkove rekonstrukci

Poslední aktualizace před 10 let
R
RojicciČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, chtel bych prodat karavan Hobby Prestige 545 - je po celkove detailni rekonstrukci -> viz foto nepotrebuje vice slov ;o)

Rekonstrukci provedl predchozi majitel - znamy od ktereho jsem tento karavan koupil abychom si ujasnili v rodinne jestli chceme karavan nebo obytku a jak vidite chceme obytku. Prodavam to vcetne predstanu. Karavan jsem vyzkousel na mesicni "okruzni" jizde. Na karavanu je vse plne funkcni a pripraven vyrazit

Predchozi majitel je vodo topo plyn elektro. Elektrika cela nova (svetla diody atd 12v, venkvni zasuvky), plyn kompletne OK, vse funkcni, za dobu naseho cestovani jsem neprisel na zadny problem, ze by neco nefungovalo.

Par technickych info :

celkova hmotnost 1200 kg (stitky od karavanu a pojezdu nafoceny v galerii)
najezdova brzda
lednice trojkombinace
topeni truma s rozfukem
kompletne nove calouneni, sedacky a potahy moznost sundat a prat.
Kompletne nove tesneni pogumovani, nastrik celeho karavanu, oprava oken
Nova zapecetena propan butan lahev - velka
Spousta list, gum, tesneni apod ktere se kupovali pro rekonstrukci - vsechny nove
Maly prutokovy ohrivac ktery jsem chtel pouzit abych udelal rozvod teple vody - baterie jsou pro to prizpusobene.
pod posteli je kabel pro dobijeci baterie a kompletni rozvody
v predni casti karavanu je bomba na plyn + rozvadec a menic.
velka nadrz na vodu 50l s cerpadlem pro rozvod pod posteli
Ve vsech oknech sitky proti hmyzu a zatemnovaci vse funkcni
predstan - pevna ocelova konstrukce - slozite sami za 10 minutek - na plachte byly dve diry - to jsem nechal opravit a udelat nove kolecka pro tycky ve firme na opravu autoplachet
C pneu
r.v. 1987
uplne novy thetford qube 365 koupeny prave pro tento karavan na dovcu -> http://www.karava...-rubin.htm presne v teto barve.
Pridam chemii co vidite na fotce

Nevim co vice k tomu napsat, ale kdyz jsem ja shanel karavan na sezonu tak jsem toho objel hodne a kukal a kukal a pro tento jsem se nakonec vratil, protoze to co nekteri prodavali to byla sila ) v nasi cenove kategorii kterou jsme meli v rodine stanovenou.Idealni rodinny karavan v dane cenove kategorii

Fotogalerie karavanu ted -> https://www.dropb...WjpHPdZQ3w
Fotogalerie karavanu rekonstrukce -> https://www.dropb...zhDHyCvu66

Cena je 83 000 za uplne vse - Pokud se vam zda cena prilis vysoka, projdete si prosim nejdrive vsechny fotky a pak se muzeme o nece pobavit.

Pokud vas neco zajima ptejte se, jsem zacatecnik karavanista od unora a tak treba nektere veci jsem nenapsal/zapomnel.

Standa
S (38)+S (..)+D(10)+T(10)+L(2)
R
RojicciČlen
Přidáno před 10 let
Uprava ceny pro zajemce 75 000

V pripade zajmu dohoda na cene jista....
S (38)+S (..)+D(10)+T(10)+L(2)
R
RojicciČlen
Přidáno před 10 let
Uprava ceny 69 999 - pripadne cena dohodou
S (38)+S (..)+D(10)+T(10)+L(2)
R
RojicciČlen
Přidáno před 10 let
Uprava ceny 59 999 - pripadne cena dohodou
S (38)+S (..)+D(10)+T(10)+L(2)
R
RojicciČlen
Přidáno před 10 let
no teda ;o) tak dame cenu nize. stoji na zahrade nozky ma dole ;o) jen koupit a planovat leto ;o)

Uprava ceny 54 999 - pripadne cena dohodou - tady uz cena dohodou teda bude opravdu individualni ;o)
S (38)+S (..)+D(10)+T(10)+L(2)
HuntirovaciHuntirovaciČlen
Přidáno před 10 let
AHOJ- KAMÁD BY MĚL VÁŽNÝ ZÁJEM O PŘÍVĚS -PROSÍ O KONTAKT NEBO ZAVOLAT NA 725516404
VIZ.SOUKROMÉ ZPRÁVY
DĚKUJI
LUBOŠ HORNA 60223572
h
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rojicci, Huntirovaci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,686,036 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14801 sekund | Průměrně za: 0.14801 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB