Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Do auta nejde plyn: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Do auta nejde plyn

Poslední aktualizace před 14 let
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 15 let
Nene FranCesko, tím to opravdu není, ale kéž by;M. Přesto díky, káždá rada dobrá ;)
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
J
jirhavČlen
Přidáno před 15 let
Já bych zatopil přímotopem a pak to zkusil.Ona kapička vody zamrzlá v palivovým potrubí u auta, taky umí zazlobit.Jinak jsi zkusil skoro vše.A v tom plynu je opravdu někdy sajrajt.Já jsem bombu bez tlaku vyndanou na Silvestra dal do sklepa,a ejhle je v ní zase tlak a mám ji na grilování.Jirka:_
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 14 let
...to je docela jednoduché zjištění - když ti nejde plyn hned za regulátorem od PB láhve (musíš rozpojit) hledej po trase dále.
Upozorňuji na opětovné důkladné spojení - odzkoušet případný únik plynu např.mýdlovou vodou.
V některých PB láhvích je v rámci "úspory" plnících firem více vody nebo jakýsi nežádoucí mastný bordel, i složení PB ovlivní jakost (nepoměr směsí více plynů).
Rovněž tak okolní teplota ovlivňuje odpařování z láhve - čím větší zima, znatelně pomalejší. :c
Tedy shrnuto: pokud plyn jde až ke spotřebiči a nejsou ucpané minidírky v tryskách / hořácích - zkus jinou láhev (jiný dodavatel). Jinak J.Čecha (Pečky-Velim)znám osobně, je to starý karavanista a odborník - poradí dobře !t
Makarska Rivijera moj drugi dom
Upravil SteMi dne 27.11.2009 07:26, před 14 let
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 14 let
Omlouvám se, že tak opožděně, ale ještě jednou bych všem rád poděkoval za jejich rady. Sám se si se závadou už nevěděl rady, a tak jsme si udělali výlet k p. Čechovi do Velimi a můžu jenom doporučit. Závadou nebylo ucpané plynové potrubí, jak jsme se domnívali, ale hořák topení a nerevidovaný a špatně udržovaný sporák. Původní majitel, persko-německý Berlíňan, operní pěvec, se zřejmě při pokusu a jakési zateplování auta rozhodl, že ta sací díra dole v podvozku pod trumou je nějáká velká a rozhodl se ji vyplnit stavební pěnou :o - ta se ale vznitila a zničila i hořák, když sem to zjistil nadával sem si do hlupáků, že mne nenapadlo se tam podívat dřív, mohlo to dopadnout mnohem hůř. Hořák už je však nový (za 2 hodiny hotovo a vyměněno ve Velimi, p. Čech velmi ochotný) a bydlík topí o 106, stejně tak sporák po údržbě už po ránu servíruje vajíčka na hniličku a v kotel v koupelně už horké lázně mi dopřává, takže hurá do hor :^
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
Upravil Benjamin dne 29.11.2009 13:07, před 14 let
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 14 let
...tak to je ovšem závada jako PRASE, tohle by snad nikoho ani nenapadlo ! (jako zpěvák možná - neznám, ale spíše operní odborník na velbloudy) :v
Makarska Rivijera moj drugi dom
Upravil SteMi dne 29.11.2009 14:13, před 14 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Benjamin, Tajfun, Tom, dalibor, mb, Martin a Marketa, Fun, rosini, Robert, FranCesko, jirhav, SteMi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,274,241 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12918 sekund | Průměrně za: 0.12918 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.78MB/4MB