Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Do auta nejde plyn: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Do auta nejde plyn

Poslední aktualizace před 14 let
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 15 let
Dobrý den všem. Chtěl bych se Vás zeptat jestli nemáte nějakou podobnou neblahou závadu jako já a zda nevíte jak ji řešit. V pulce jednoho z mých výjezdů mi přestaly v aute fungovat plynové spotřebiče - topeni trumatic a varic (lednicku mam pouze elektro, boiler sem nepouzival). Bylo to ted na Silvestra, a tak jsme si zkratka mysleli, že pouze zamrzla trubka od plynu v míste, kde prechází vedení plynu z boxu na bomby do auta. Po navratu zpět jsem ale rozebral plynové vedení přímo od bomby až dovnitř do auta až po rozvadeč (z jedne trubky od bomby se rozvadi do 4 okruhu - kohouty na pusteni plynu do lednice boileru topeni varice). Trubka od bomby k rozvaděči je však průchodná a samotny rozvadeč také. Vubec tomu nerozumím, bomby byly plne a přesto trumatic cvaká ale nenaskočí a samotný vařic taky nezažehne, plyn zkratka nikde. Myslite, že je možné, aby se například ucpaly trysky najednou v topení i ve vařiči? Nebo snad trubky k topeni a vařiči zaroven? Zkrátka když přestalo jít všechno najednou čekal jsem že bude chyba nekde mezi bombou a rozvadecem do jednotlivych spotrebiců, ale tam je vše ok. Budu vám vděčný za jakoukoli radu a omlouvam se že je muj dotaz tak dlouhý. Jinak přeji všem co prave neřeší závady hezké ;y
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
TajfunTajfunČlen
Přidáno před 15 let
Zkus jestli hoří to co je ve flašce .Když jo tak profouknout tlakem trubky.Pak zkusit vyčistit trysky.Někdy se povede plynařům dostat do flašky pěknej sajrajt a když je mráz tak se odpaří propan a ten zbytek je někdy buhví co.
T
TomČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Benjamin napsal:
Dobrý den všem. Chtěl bych se Vás zeptat jestli nemáte nějakou podobnou neblahou závadu jako já a zda nevíte jak ji řešit. V pulce jednoho z mých výjezdů mi přestaly v aute fungovat plynové spotřebiče - topeni trumatic a varic (lednicku mam pouze elektro, boiler sem nepouzival). Bylo to ted na Silvestra, a tak jsme si zkratka mysleli, že pouze zamrzla trubka od plynu v míste, kde prechází vedení plynu z boxu na bomby do auta. Po navratu zpět jsem ale rozebral plynové vedení přímo od bomby až dovnitř do auta až po rozvadeč (z jedne trubky od bomby se rozvadi do 4 okruhu - kohouty na pusteni plynu do lednice boileru topeni varice). Trubka od bomby k rozvaděči je však průchodná a samotny rozvadeč také. Vubec tomu nerozumím, bomby byly plne a přesto trumatic cvaká ale nenaskočí a samotný vařic taky nezažehne, plyn zkratka nikde. Myslite, že je možné, aby se například ucpaly trysky najednou v topení i ve vařiči? Nebo snad trubky k topeni a vařiči zaroven? Zkrátka když přestalo jít všechno najednou čekal jsem že bude chyba nekde mezi bombou a rozvadecem do jednotlivych spotrebiců, ale tam je vše ok. Budu vám vděčný za jakoukoli radu a omlouvam se že je muj dotaz tak dlouhý. Jinak přeji všem co prave neřeší závady hezké ;y

A co třeba refulátor ?
Tom
dalibordaliborČlen
Přidáno před 15 let
Mě se teda letos 2x stalo, že plynové topení (domácí přímotop) nefungovalo na novou flašku. Zkoušel jsem jinou, již používanou a topení šlo. Vadná byla (plná) lahev, či plyn to nevím, jsem technický antitalent a reklamoval jsem. Nikdy dříve jsem se stím nesetkal - až letos a hned 2x. Od těď než dám flašu do bydlíka, tak ji řaději odzkouším, abych se pak na cestách nedivil. ;sn
mbmbČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj, já bych zkusil regulátor, mám ho nový, a také se mi stalo, že se zanesl, nebo zasekl, prostě nešel...A ty náplně, to je opravdu od každého prodejce originál...
Martin a MarketaMartin a MarketaČlen
Přidáno před 15 let
Přes zimu berem jenom propan a jednou se nám stalo totéž. Lahev skoro plná a nic.Na plnírně mi řekli že mi dali nělakou lahev s trubičkou a ta že je naněco jiného a proto to nejde. Tak nevím taky tomu nerozumím.:_
Martin a Marketa
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let
Na tyto lahve pozor!:o "Pěkně" to bouchá.
http://www.carava...ad_id=1362
Fun
Smile
Upravil Fun dne 28.01.2009 11:08, před 15 let
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 15 let
Děkuju moc za všechny odpovědi. Zapomněl jsem zmínit, že regulátor už jsem taky koupil nový a lahví sem vyzkoušel už snad asi 5, všechny plné. Pokusím se jak říká Tajfun, ještě jednou rozebrat potrubí, profouknout pořádně tlakem, vyčistit trysky....je pravda, že když pustím tlak vzduchu přímo do okruhu co vede k vařiči a jen otevřu kohoutky u plotynek, že by měl tlak vzduchu být cítit jak vychází přímo z vařiče???nebo jsou tam ještě nějeké ventily atd? A děkuji moc, jste tady skvělí, za pů dne hned 4 odpovědi, cením si toho:^
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let
Ahoj, ještě jedny ventily jsou. Nevím přesně, my je máme pod dřezem. Celkem tři. K vařiči, lednici a topení?:x
Fun
Smile
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 15 let
Achtak, děkuji za info, pokusim se přes vikend rozebrat dřez a mrknout na to, do topení se mi moc štrachat nechce, kdyby to náhodou nevyšlo neznáte náhodou někdo nějakýho profíka na plyn a Trumatic v Pardubickém kraji?Nejlepe okolí Usti nad Orlici, Rychnov nad Knežnou, Svitavy, Vysoké Mýto atd....díky moc
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 15 let
Myslím tyhle.
Fun
Smile
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 15 let
jj dekuji moc fun....přesně až po tyto ventily sem to rozebral (od bomby k nim mam pouze metr vedeni) v techto ventilech ani ve vedení od bomby k nim problem ale neni, jsou pruchodne :/ takze musím hledat dále v jednotlivých okruzích...
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
T
TomČlen
Přidáno před 15 let
Možná Ti pomůžou tady: http://www.cimbor... , je to ve Vysokém Mýtě, opravují tam topení do kamionů.
Ahoj tom
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 15 let
Díky moc Tome, optám se. Benjamin
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
mbmbČlen
Přidáno před 15 let
Ještě jestli jsi koupil nový regulátor, měl by mít takové zelené tlačítko a to se musí po otevření lahve stisknout cca 3 vteřiny.Potom teprve proudí plyn s regulátoru.
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 15 let
Jj diky moc, pro me nova informace, diky. Přesto to v tom neni, protoze plyn do auta proudí minimálně až k těm ventilům, ktere tu ukazal fun na obrazku, až potud sem to toiz rozebral a plyn sem šel...
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
rosinirosiniČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj benjamine,až budeš v koncích tak se zkus obrátit sem http://www.kov.cz...a=kontakty když jsem měl problém a nevěděl jsem už co dál obrátil jsem se na pana Čecha a bylo to.

Mě nešel bojler,nakonec to byla špatná svorkovnice na tišťáku,to sice není tvoje závada když ti pyn nejde nikam ale pan Čech se snažil poradit i po telefonu.
Hodně štěstí
Upravil rosini dne 28.01.2009 12:42, před 15 let
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 15 let
díky moc rosini, pokusim se to přes víkend ještě všechno jednou rozebrat a vyčistit a ted jsem dostal jeste kontakt na jednoho chlapika v opatovicich což je pro mne mnohem blíže, když to nevyjde určitě zkusím pana Čecha - dnes sem se radil ještě s tátou a dokonce mi povidal, že mu tenhle pan Čech po telefonu už taky parkrat dobře poradil - že jsem se táty nezeptal dřív :D A mimochodem rosini, hezké Ducátko...co je to za rok?
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
RobertRobertČlen
Přidáno před 15 let
V říjnu jsem se ráno vzbudil, venku mrzlo a nešla ani voda, ani plyn. Snídali jsme až v 11hod, když sluníčko zvýšilo teplotu nad 0. Nemáš to taky vlivem teploty?
FranCeskoFranCeskoČlen
Přidáno před 15 let
Ted mne napadá a nechci z nikoho delat nemehlo ale nestačí knoflíkem jen otočit ale musí se také zatlačit a chvíli podržet a pokud to ani pak nepůjde tak mne nic nenapadá:D
Franta a MarcelkaSmile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Benjamin, Tajfun, Tom, dalibor, mb, Martin a Marketa, Fun, rosini, Robert, FranCesko, jirhav, SteMi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,637,844 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17613 sekund | Průměrně za: 0.17613 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB