Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vestavba,sadadla a příčka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vestavba,sadadla a příčka

Poslední aktualizace před 8 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

transit-obytka napsal:

Citovat

jesterka napsal:

Take pridam svuj prispevek

...............................

Na stk samozrejme prepazku taky chcou , tedy do ty doby nez na ze zamava bozena nemcova , nebo palackej.
Birokracii 3 x zdar :( je to hnus


Díky za příspěvek, je to v tomto státě prostě příšerný, ale co, žijeme tady a nedá se tedy nic dělat, nežli pokud to jde, tak to trochu obejít.Udělám jen vestavbu a nic mě už nebude zajímat, přepážka a okna jako by nic.................


Dá se dělat, ale my s tím dělat nic nechceme a to je rozdíl. Tak máme, co si zasloužíme.
Sorry za off-topic, jen mám rád když se věci nazývají pravými jmény.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

jesterka napsal:

Tudiz s bazarovima vecma by to nehrozilo. Proste takovejch sracek chcou ze sem to radej zabalil.

Na stk samozrejme prepazku taky chcou , tedy do ty doby nez na ze zamava bozena nemcova , nebo palackej.
Birokracii 3 x zdar :( je to hnus


Ahoj,
je to sice pomerne byrokraticky proces, ale az tak zle bych to nevidel.
Fakt je, ze s bazarovyma vecma to nejde, jelikoz to se spatne obhajuje a ani bych to nezkousel.
Pokud mas na vsechno nemecke atesty, tzn. TUV certifikaci, tak je tva pozice daleko lepsi.
Bez nich to pochopitelne bude daleko problematictejsi vse obhajovat, jelikoz na nekoho se to "svest" musi.
Nicmene TUV je slusne ubezpeceni, ze to nekdo uz pred tebou, resp. pred nima testoval.

Souhlasim s tim, ze Ford chce vyjadreni od Dekry, a pokud ho mas, tak mas vyhrano.
Kdyz to tak shrneme, tak Ford problem nema, vse stoji pouze na Dekre.

Zalezi tedy na sikovnosti kazdeho, jak se Dekrou vyporada, pokud se pres ni dostanes, vyhral si.

Kdyz jsem to projednaval s Mercedesem, rekli mi, ze oni prodavaji auta a rozumi tudiz potrebam zakazniku.
Byl jsem primo u importera, dostal jsem mnohastrankovou dokumentaci pro prestavbare, o Dekre ani zminka a souhlas pry daji, pokud jejich technik bude ujisten, ze jsem dodrzel pravidla v jejich brozure.

Pokud na tobe prepazku nekde chteji, tak bych zmenil dodavatele kontrolnich dokumentu a znamek. S tim jsem se za celou zivotnost tohoto meho auta (je uz pred smrti, tudiz 11 let) nesetkal.

Jako vzdy souhlas v VH, je potreba to stale zkouset a doufat, ze se snad jednou dostaneme k jasne dannym pravidlum jako je tomu i jinde .....
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 10 let
Jinak pro oživení zvýšení počtu sedadel zde

http://prestavbyd...ba-7-mist/

http://prestavbyd...ba-7-mist/
!z!)Smile
B
BlobČlen
Přidáno před 8 let
Chtěl bych oživit toto téma. Nastali nové podmínky, nová vyhláška, přísnější pravidla.
Zajímali by mě zkušenosti zda někdo s autem N1 a nějakou tou vestavbičkou procházel nyní STK a jak to vypadalo.
Zajímá mě to o to více, že momentálně vybírám auto - konkrétně jsem vybral toto. http://auto.bazos...odavka.php

Tak jak na tom kdo je? A pokud to auto projde evidenční STK kontrolou tak by mělo minimálně v té administrativní části pak projít klasickou STK? Nebo se pletu (tedy nutnost přepážky, či buzerace za vestavěné věci)
Ducato 2005 L1H2
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Netuším co chceš slyšet. Ale tam, kam jezdím. Tak nikoho vnitřek nezajímal.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
jesterkajesterkaČlen
Přidáno před 8 let
Mam N1 , skrinove nakladni v TP . prepazka bejt musi , takze si priplacim a oni se do zadu nedivaj. Pokud bych si dnes kupoval dodavku tak urcite jen variantu M1. Navic od novyho roku jsou zmeny v zakone a pokud je na ceduli zakaz vezdu a u prostred nakladak , plati to i pro nase vozidla N1 idkyz sou pod 3.5 tuny.
B
BlobČlen
Přidáno před 8 let
Zajima me zda po novelizaci z konce roku 2015 je stk s n1 narocnejsi. Delaji se fotodokumentace apod. Zajima me jak moc prisni jsou na veci v nakladovem prostoru apod. Vzhledem k tomu co chci poridit viz odkaz me to enorme zajima jake budou problemy:(
Prepazka by dle zakona u n1 nemusela byt. Je to tu take hodne reseno.

Automatické sloučení 31.03.2016 21:01:
K znacce. O tom jsem cetl. Prakticky to plati i o Fabie ci Porsche pokud jsou N1:) Je to nesmysl.
Ducato 2005 L1H2
Upravil Blob dne 31.03.2016 20:01, před 8 let
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 8 let
Na STK mě bylo sděleno,že přepážka být nemusí,prošel jsem v pohodě,dovnitř nikdo nekoukal.Mám N1.
B
BlobČlen
Přidáno před 8 let
Parada a Benatky nemam tak daleko:) Das kontakt na stk do SZ? Datum kdy si byl? Uz letos? Novela je myslim v platnosti od noveho roku teprve. Co mas v nakl prostoru? Topeni. Kuchynku. Postel?
Ducato 2005 L1H2
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Přepážka být nemusí a nechápu za co Ještěrka připlácí.
Fotí se: předek, zadek a boky. Vin kódy musí být čitelné - všechny.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
B
BlobČlen
Přidáno před 8 let
Jinak ještě poznámka, to že jste na STK byli loni, třeba v září a vše bylo bez problému nic dnes neznamená vzhledem k mému dotazu. Od nového roku je novelizace zákona a STK jsou přísnější, tam směřoval můj dotaz. To kdo jak prošel loni je vlastně v nové situaci irelevantní bohužel:( tak STK zdar a díky.
Ducato 2005 L1H2
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: transit-obytka, sipadan, GSman, Franta REZAC, Tomino, jesterka, Vajglon Hnuson, Jarda Borek, Blob, clintkr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,048,303 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24905 sekund | Průměrně za: 0.24905 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.94MB/4MB