Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Poplatky ČEZu: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Poplatky ČEZu

Poslední aktualizace před 15 let
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Do své pošty jsem dostal zajímavý meil,který stojí za Vaši pozornost!!!!!
TAK VÁM HO PREZENTUJI TAK JAK PŘIŠEL.
Bez komentáře
Ing. SENEVIČ Svatopluk
mobil + 420 724 033 302
tel. + 420 973 201 189
fax + 420 973 215 052
OK3CV
Předmět: CEZ
Od: PATEROVÁ Andrea <andrea.paterova@tiscali.cz>
Datum: Wed, 22 Aug 2007 18:26:37 +0200 (CEST)


ČEZ připravil jednoduchý trik, kterým vydělá desítky miliónů měsíčně. Ty pochopitelně nevytáhne z nikoho jiného než z občanů České republiky. Trik je velice jednoduchý. Každý odběratel elektrické energie před časem dostal od svého milovaného ČEZu brožuru Oranžový průvodce. Běžné kecy na kvalitním papíře jste asi zahodili stejně jako většina ostatních.
Zásadní chyba, která z vaší kapsy přihraje ČEZu zbytečně téměř 150 Kč ročně, a které nemusíte platit. V brožuře je totiž napsáno, že vás váš milovaný dodavatel oranžové energie Vas automaticky přesunul do tarifu COMFORT.
Co je to takový COMFORT made in ČEZ? Tento tarif prý obsahuje "širokou škálu doplňkových služeb". Za místní hovorné si můžete zavolat na zákaznickou linku! Můžete využívat některou z forem elektronické fakturace. V ceně je i písemná korespondence s ČEZem...
Co však dělat, pokud máte na chatování jiné kamarády než ČEZ? Tarif Basic vás vyjde ročně o 142,80Kč levněji při stejných cenách elektrické energie. Jak tyto peníze ušetřit a jak především zabránit úplně zbytečné podpoře milovaného monopolisty, který vyplácí tak pěkné roční odměny našim milovaným členům jeho dozorčí rady?
Zákaznická linka ČEZu je 840 840 840. Měla by stát místní hovorné. Na tomto čísle se můžete s tarifem COMFORT rozloučit. Pokud to neuděláte, podporujete ČEZ trik: Oproti minulému před COMFORTNÍMU období ČEZ díky COMFORT triku získává od každého miliónu odběratelů navíc naprosto bezpracně 12 miliónů korun každý měsíc! Kolik je asi v ČR odběratelů, kteří se automaticky stali členy onoho COMFORTního klubu, aniž o tom vědí? Šacoval bych to tak na tři milióny...

Lidi neuvěříte, ale je to pravda! Dneska jsem tam volal a operátorka mi řekla, že je to tak. Tak jsem jí hned nařídil změnu na tarif Basic - je to kupodivu zdarma- zatím!!!. Budu platit míň a až je někdy v budoucnu budu volat, nebo jim psát jinak, než mailem (ten je zatím prý zdarma), tak zaplatím 40,-Kč. V době bezplatných zákaznických linek!! Ty pražský svině už neví, jak by nás odřeli. Silně zvažuji, že na ně pošlu ČOIKU.
Nepodporujte ty … ani vy a rozešlete tento mail všem svým známým. Pokud tomu nevěříte, zavolejte si nejdřív na to číslo 840 840 840 zvolte kód 0 - ostatní služby a budete se divit!
Milan Vorel
Český rozhlas 2 - Praha -
Jaroslava Červená
Redakce slovesného vysílání
Vinohradská 12
120 99 Praha 2
telefon 22 155 2537

Je to pravda. Také jsem s brožurou hned šlehnul do popelnice. Před 5 minutami jsem na linku 840840840 volal a byli jsme všichni automaticky zařazeni do tarifu COMFORT, jak se píše ve zprávě. S poplatkem 142,80Kc za nic. Ihned jsem udělal změnu do tarifu BASIC. Za stejné ceny za kWh, ale bez tohoto zbytečného příplatku. Chtějí říci jenom zákaznické číslo a ověřeni dle data narozeni a adresy a okamžitě tarif COMFORT zruší. Nebylo by asi marné to uveřejnit v nějakém periodiku. Miliony lidí nevědomky přispívají zlodějům.

Jsou to jednoduché počty:
Za předpokladu 3 000 000 odběrných míst a výše uváděného ročního poplatku 142,80Kč je roční zisk ČEZu jenom z tohoto triku 428 400 000 Kč, slovy 428,4 miliónů korun!!!

tronic
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Tak vážení kolik z Vás už pomohli ČEZu od snadných zisků,tak jako já?
Jirka SJirka SČlen
Přidáno před 15 let
Volali jsme již minulý týden na bezplatnou linku ČEZ.
Už jsme se přehodili na Basic, poslali nám to i písemně.
dalibordaliborČlen
Přidáno před 15 let
Výše zpoplatnění u produktové řady BASIC: http://www.cez.cz...basic.html . Pokud tedy někdo nebude denně měnit tarif atp. určitě se vyplatí zrušit ten COMFORT. :t

Na výši jedné z výhod pro vedení uvedené na stránkách ČEZU se můžete mrknout zde: http://www.cez.cz...a/995.html . :@ ;k
- S tím jsem se těžko vyrovnával... a nesrovnal. Není to normální, ale musím si i na druhou stranu popravdě přiznat, že pokud já sám bych se dokázal dostat na tuto pozici - zda bych odolal!?!? a řekl NE! nechci ;g Proto nebudu nikoho dál soudit... :x a ať slouží! :q

Je třeba ale zmínit i pozitivum a to třeba VIRTUALNI OBCHODNI KANCELAŘ http://www.cez.cz...celar.html , kterou každému doporučuji. Můžete měnit vše a z pohodlí domova. třeba zálohy atd.

Zjistěte si také, zda nemáte nastavenu špatnou sazbu - můžete mnohé ( i tisíce) ušetřit: http://www.cez.cz...-sazba.jsf
Upravil dalibor dne 27.01.2009 15:45, před 15 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj,taky jsem tam dnes volal,je to pravda ,rozdíl mezi tarify je sice minimálni,ale jde o princip.Dík za info.140 kč je doma,to se pomějem.:r:t:_
MilaMilaČlen
Přidáno před 15 let
Už také šetřím, dík :^;M
F
fredyČlen
Přidáno před 15 let
Ty halzlové už nevědí jak by más oškubali!!!! Jedu 29.1.09 tento čtvrtek v 15 hodin do Jihlavi na DEMONSTRACI (je řádně ohlášena) před energetický regulační uřad. Jede tam 10 autobusů z celé republiky. Tak si po skoro 20 letech zase zakřičíme!!!!:@:@:@
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 15 let
Šetřím také ;h Už jsem o tom slyšel dříve,ale těď jsi mě to připomněl. Díky ;z ;z ;z


Tronicu, víš co vidí zaměstnanec zmíněné firmy první, když jede domů z práce?????? nevíš

Tak se podívej.



:
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 27.01.2009 15:31, před 15 let
EXPEDICE APALUCHA Připojili následující obrazek:
cez.jpg
HrochHrochČlen
Přidáno před 15 let
Tak jsem si tam taky zavolal a samozřejmě jsem jim řekl, kdo mě na to upozornil :s . Jsi rád Tronicu ? Teď ale vážně - dík za upozornění.
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Hele Hrochu co takhle 5 x EFOY 1600W + 10x solární fotovoltaický panel na střechu baráku a solidní baterie ve sklepě?Navrch větrnou elektrárnu,solární ohřev teplé vody a tepelné čerpadlo.Stačily by tak 2 melouny a sbohem dodavatelé energií.
Jenže oni dobře vědí že alternativní zdroje jsou šíleně drahý.Určitě schválně abychom nemohli uhnout a jít jinou cestou.
Upravil tronic dne 27.01.2009 21:36, před 15 let
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Apalucho z obrázku jsem poznal že zaměstnanec jede domů ve Ferari ,ale jinak by to chtělo trochu zvětšit.To víš oči mi už tak dobře nesloužej.;h
Ahoj
KipKipČlen
Přidáno před 15 let
Volali jsme tam asi před měsícem, kolovalo to po netu ...trvalo to 7 minut, než to vzala operátorka, takže jsme provolali asi víc než tu pajdu ...
Fiat PLA 75, Jablonec nad Nisou
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Pro Kipa - ale 100Kč je doma a pak jde o to že představitelé ČEZu budou mít menší odměny a budou:c.
T
TomČlen
Přidáno před 15 let
Ono je to možná trochu jinak, těch cca 150Kč jsme platily už dávno před tím, ČEZ teď udělal akorát možnost, ty poplatky neplatit, tak že vlastně nezdražil. Včera mě to vysvětloval do půl noci švagr ČEZÁK.
Ahoj Tom
Upravil Tom dne 28.01.2009 09:04, před 15 let
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 15 let
tronicu už sem to pochopil. Přišlo mě mailem vysvětlení. :x :x :x APALUCHA

:o pro zvětšení klikni na obrázek :o
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 28.01.2009 09:57, před 15 let
EXPEDICE APALUCHA Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
dalibordaliborČlen
Přidáno před 15 let
Těch 677 mil.Kč není plat, ani prémie pana Romana, ale pouze vykonaná opce z ledna 2008 v rámci motivačního programu ČEZ pro vrcholný management, kdy si v roce 2004 mohli nakoupit výhodně za 174,50 akcie společnosti a prodali za: 1387,-. Dnes má akcie hodnutu sca. 755 Kč.
Není to samozřejmě ani čistého, poněvadž je třeba odečíst náklady na pořízení a také daň. Čímž se té lumpárny nezastávám, ale je to trochu složitější, než rozšířené rázně podané přeposílané e-mailové zprávy.
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 15 let
ČEZ, mi už dlouho se.. proto jsem to začal řešit sl. kolektory a už se těším.
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Pro Luďka - jelikož jsem z oboru mám solární panely i na karavanu.A to jak elektrické tak i vodní.Voda je z20°C ohřátá sluníčkem na 50°C za 20 min.Tady je foto
www.caravan24.cz/...
A to na boku je venkovní mobilní sprcha,buď do stanu nebo do karavanu.
Upravil tronic dne 28.01.2009 20:09, před 15 let
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 15 let
Tak na výjezdu pod sprchu k Tronikovi i na úsporu plynu se slyší (v létě);t
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 15 let
Už jsem také provedl změnu na -BASIC- a Basta Fidla.
Upravil Ludek Liberec dne 29.01.2009 18:45, před 15 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tronic, Jirka S, dalibor, Pepi, Mila, fredy, EXPEDICE APALUCHA, Hroch, Kip, Tom, Ludek Liberec

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,940,550 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.33562 sekund | Průměrně za: 0.33562 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB