Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Recko-predvolani obvineneho: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Recko-predvolani obvineneho

Poslední aktualizace před 6 let
T
TheaNováček
Přidáno před 9 let
Jsou nějaké zprávy od "obviněných", kteří měli soud v listopadu 2014? Zajímá mě, jak to dopadlo.

Automatické sloučení 09.02.2015 21:43:
Jsou nějaké zprávy od "obviněných", kteří měli soud v listopadu 2014? Zajímá mě, jak to dopadlo.
Upravil Thea dne 09.02.2015 22:43, před 9 let
P
Plasil91Nováček
Přidáno před 9 let
Také by mě zajímalo jak to dopadlo? Minulý týden mi přišlo taky předvolání z Řecka...
A
ALIMNováček
Přidáno před 9 let

Citovat

Plasil91 napsal:

Také by mě zajímalo jak to dopadlo? Minulý týden mi přišlo taky předvolání z Řecka...



Ahoj, můžeš napsat, kde vás chytili? díky Mila
P
Plasil91Nováček
Přidáno před 9 let
Ahoj, nás chytli v Livari Vourvourou na Chalkidiky... Vy už jste podnikli nějaké kroky ohledně předvolání ?
V
Vasek a PavlaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, máme soud 19.5. v Polygyru. Jedeme se pravděpodobně obhajovat. Nejede někdo ve stejném termínu? Teď čekáme na odpověď od soudu. Ambasády v Praze i v Aténách na nic. Je to jen TRAFIKA.

Jinak dle práva : pokuta od 100 do 3000 E . Nebo až půl roku natvrdo.
J
jarekFNováček
Přidáno před 9 let
Také nás přistihli na Chalkidiky, včera jsem byl na krajském soudě BV si vyzvednout dokumenty z Řecka. My jsme možná trošku jiný případ v tom že se nám podařilo nadiktovat špatnou adresu,
takže jim soudkyně napíše že neví komu to vlastně předala. Také někdo zkomolil SPZ a přeházel v ní i čísla. Tak snad to pomůže. Jinak jsme tam měli termín soudu až 29.září 2015. Takže tu výsledky asi hned tak nebudou. Soudkyni jsem řekl že už do téhle země nikdy nepojedu. Tak doufám že jim budu moct už jen popřát ať brzo zkrachujou parchanti. http://www.carava...ey/sad.gif
allfaallfaČlen
Přidáno před 9 let
No, ne že bych jim nějak fandil s jejich přístupem, ale když každej zaparkuje na pláži mimo kemp, tak moc asi nevydělají. Všichni to tady čtete už druhej rok a stejně si nedáte pokoj. Já se jim v jejich situaci ani nedivím.
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 9 let
Tak, tak. Zkuste kempovat mimo kempy v Chorvatsku a uvidíte jak s váma zatočí. Moc kempů tam nemají , ale i v těch málo je prázdno, protože každý se vyvalí na pláži aby nemusel platit. Jezdí tam půl evropy a to že si tak karavanisté nakoupí v Lidlu , natankují naftu a zaplatí nějaký poplatek na dálnici jim nemůže stačit. Řecko je krásny, ale doba kdy se tam mohlo volně kempovat už skončila a to si musíme uvědomit a respektovat jejich zákony.
Z
zigi57Člen
Přidáno před 9 let
Tak tam nejezdi a seď doma na zahradě
allfaallfaČlen
Přidáno před 9 let
Taky možnost. To jsi měl poradit těm co dostali to předvolání.
A
albertČlen
Přidáno před 9 let
Nemužu se zbavit dojmu že ten prušvich někrym kamošum děla dobře....................
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 9 let
Já tam jezdím ty chytráku a už 15let a problém nemám protože jezdím do kempu a nebo se zeptám třeba někde u taverny jestli tam můžu být a chovám se tak abych nikomu nepřekážel a nedělal bordel. Když vidím co jsou schopní dělat ostatní tak se nedívím že mají problémy. několikrát jsem byl svědkem toho že přijela policie nebo nějaký domorodec upozornoval že se tam stát nemůže a nikdo nereagoval klidně tam byli se svýma skůtrama kobercem psem atd. vyvaleni dál. a třeba i na soukromých pozemcích kde byla značka zákaz.
allfaallfaČlen
Přidáno před 9 let
albert: možná ti to tak připadá, ale nejsem škodolibý. Přeju všem, ať jim to dobře dopadne.
A to je vše.
PepiPepiČlen
Přidáno před 9 let
Nikomu bych něco podobného nepřál,řecko jezdím mnoho let na divoko,ale pokud se někteří karavanisté nezamyslí nad svým chováním,tak jsme skončili,Chalkidiky je dnes riziko,dál to ještě jde.Ale v oblasti Vorvorouš a kolem to udělali i členové zdejšího fora,svým chováním(hlučnost,různé nekalé tankování vody,nerspektování ničeho,v neposlední řadě likvidace WC kazet,kde se dá.Pokud nemáš rozum,skutra nejezdi na divoko.Vím o čem píšu.Druhou rizikovou oblastí ze stejných důvodu je Amoudie,Řecko nejde srovnávat z CHorvatskem,až bude tolik kvalitních kempů v Řecku jako je v Chorvatsku,je po problému a není to otom,že všichni chceme vše za každou cenu zadarmo:_.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 9 let
To ze je kempovani na divoko zadarmo neni prece vubec podstatne. Tady jde o tu volnost a svobodu. Naopak rada slusnych karavanystu by si za beztrestne volne kempovani treba v Recku, rada zaplatila kdyby to slo.
Naposledy jsme na volno projeli Pelopones a bylo to uzasne a bez problemu. Dnes uz bych ale volne kempovani v Recku neriskoval v jakekoliv jeho casti.
T
TompetrČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Pepi napsal:

Nikomu bych něco podobného nepřál,řecko jezdím mnoho let na divoko,ale pokud se někteří karavanisté nezamyslí nad svým chováním,tak jsme skončili,Chalkidiki je dnes riziko,dál to ještě jde.Ale v oblasti Vorvorouš a kolem to udělali i členové zdejšího fora,svým chováním(hlučnost,různé nekalé tankování vody,nerspektování ničeho,v neposlední řadě likvidace WC kazet,kde se dá.Pokud nemáš rozum,skutra nejezdi na divoko.Vím o čem píšu.Druhou rizikovou oblastí ze stejných důvodu je Amoudie,Řecko nejde srovnávat z CHorvatskem,až bude tolik kvalitních kempů v Řecku jako je v Chorvatsku,je po problému a není to o tom,že všichni chceme vše za každou cenu zadarmo:_.


pod to bych se podepsal.

Všichni ví, že je v Řecku kempování na divoko zakázáno, a přesto každý druhý sotva přijede k pláži hned vytahuje markýzu židličky a dělá z pláže kemp, aniž by se nejdříve pozeptal, zhodnotil situaci. Ne, nemám radost z pokut co pak dotyční musí platit, spíše naopak mě štve, že zbytečně nasíráme místní policii, která je pak v této otázce rok od roku "aktivnější".
Osobně preferuji pouze nenápadné parkování. Stejně člověk stráví většinu času mimo auto a udělat si piknik na pláži je kolikrát lepší než sedět u auta.
A pokud dojde na policii, tak jsem zrovna přijel, nebo jsem na odjezdu a mám v záloze otázku jestli mi poradí jak se dostat do kempu XY, protože se mi pokazila navigace...

PS: tou Amoudii jsi myslel tuhle Ammoudia?:
https://www.googl...,16z/data=
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Upravil Tompetr dne 30.03.2015 10:57, před 9 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Tompetr napsal:

Citovat

Pepi napsal:

Nikomu bych něco podobného nepřál,řecko jezdím mnoho let na divoko,ale pokud se někteří karavanisté nezamyslí nad svým chováním,tak jsme skončili,Chalkidiki je dnes riziko,dál to ještě jde.Ale v oblasti Vorvorouš a kolem to udělali i členové zdejšího fora,svým chováním(hlučnost,různé nekalé tankování vody,nerspektování ničeho,v neposlední řadě likvidace WC kazet,kde se dá.Pokud nemáš rozum,skutra nejezdi na divoko.Vím o čem píšu.Druhou rizikovou oblastí ze stejných důvodu je Amoudie,Řecko nejde srovnávat z CHorvatskem,až bude tolik kvalitních kempů v Řecku jako je v Chorvatsku,je po problému a není to o tom,že všichni chceme vše za každou cenu zadarmo:_.


pod to bych se podepsal.

Všichni ví, že je v Řecku kempování na divoko zakázáno, a přesto každý druhý sotva přijede k pláži hned vytahuje markýzu židličky a dělá z pláže kemp, aniž by se nejdříve pozeptal, zhodnotil situaci. Ne, nemám radost z pokut co pak dotyční musí platit, spíše naopak mě štve, že zbytečně nasíráme místní policii, která je pak v této otázce rok od roku "aktivnější".
Osobně preferuji pouze nenápadné parkování. Stejně člověk stráví většinu času mimo auto a udělat si piknik na pláži je kolikrát lepší než sedět u auta.
A pokud dojde na policii, tak jsem zrovna přijel, nebo jsem na odjezdu a mám v záloze otázku jestli mi poradí jak se dostat do kempu XY, protože se mi pokazila navigace...

PS: tou Amoudii jsi myslel tuhle Ammoudia?:
https://www.googl...,16z/data=
Přesně tak,na tomto místě jsem se zastavoval několik let,Divil jsem se proč obytkáři,stojí v parku,kde je to přímo zakázáno,100m dál na molu,několik let tolerováno.Kazety zahrabovali všude kolem.Výsledek loni po návštěvě policie do hodiny opustit.Za zkušenosti vím,že policie napřed to toleruje,potom začne upozorňovat a nakonec pokuty.Je to tím,že místni to už nemohou vadržet.Ale mi jsme nepoučitelní.Nakonec na to doplatí,třeba ti co se chovali,skromě a slušně..:_
S
SeamanČlen
Přidáno před 9 let
JJ, je to tak, taky mám tu zkušenost s různými majiteli či nájemci obytek, a někdy se nestačím divit co dokáží - nemyslím jen nás Čechy, ale je takových u nás hodně. Zrovínka v Amouidii a pak na Chalkidikách tuším u Nikity to byl fakt masakr. No ale zase na druhou stranu, kdyby byli Řekové malinko podnikaví a ne tak líní, mohli by z nás naopak hodně vytěžit třeba na splátky svých dluhů!t Stačilo by v dané obci nebo místě vymezit parkovací prostor, udělat výlevky a zdroj vody, určit někoho k vybírání parkovného - jako je to třeba sem tam v IT- je to přeci tak jednoduchý! Nemyslím hned STPL! I toto má jakýsi řád a tím pádem i pořádek a cena cca 8-10E za auto/den by nikoho nepoložila a nevytrácí se tím pro nás ani pocit svobody - alespoň mě to nějak přišlo. Naopak je fajn ten pocit, že mě po pár pivech nepřijdou bušit v noci na obytku, abych odjel. Jenže to oni ne, jsou líný jako sv... a nejsou schopný si uklidit ani kolem svých domků či autobus.zastávkách atd, však víte. Každá mince má dvě strany, tož asi tak.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj v Amoudii jsem také několikrát byl. Pod stromy bylo několik míst vyznačených kde se nesmělo parkovat. Na ostatních místech bylo tolerováno. Loni jsme tam byli 12 dní na konci července a jak je zde psáno přijela policie a do hodiny jsme museli pryč./Jinak mi policajt radil,že mohu přespat na silnici vedle parku u taverny/ Myslím, že je to také ovlivněno tím že taverny jsou poloprázdné a nemají kšeft. V minulých letech kdy byly hospudky plné tak to bylo kempování tolerováno. Jinak jsem se tam bavil s Francouzi a ty v parku byli od konce dubna.
!z!)Smile
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 9 let
Jen na upřesnění - pokud narazíte na normální uniformovanou policii, tak se většinou domluvíte, že místo opustíte a odjedete. Vše bez pokuty a pozdějších následků. Pokud Vás ovšem bude kontrolovat tkz. "turistická policie", která vznikla na základě Zákona o cestovním ruchu 2163/1993 a Vládního věstníku ze dne 12.3.2012, tak tato Vás identifikuje, zapíše a posléze Vám bude doručena obsílka k soudu do Řecka. Tato policie je v civilu a doprovází ji jeden policista(ka) v uniformě. Tato turistická policie má kontrolu divokého kempování (mimo jiné) v náplni práce a je nekompromisní. Znám případ, kdy jedna posádka z Česka zastavila navečer pod Soluní mimo silnici nad mořem, aby se navečeřela, a byli zapsáni!! Asi potřebovali splnit kvótu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,813,451 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26811 sekund | Průměrně za: 0.26811 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.38MB/2MB