Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Fiat Ducato 4x4: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Fiat Ducato 4x4

Poslední aktualizace před 7 let
operativecoperativecČlen
Přidáno před 8 let
moc pěkný dílo jsi odvedl, ať ti dlouho slouží, lepší ofroadit než se bát STK stejně si toho tam nikdo ani nevšimne, leda fanda techniky a ten tě musí pochválit :^
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Vynikající práce Floridane :^
4.114683,118.628756
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
Obrovske diky v tomto projektu patri hlavne memu kamaradovi Pavlikovi Pachtovi ktery mi se vsim pomahal nebo tedy spis ja jemu, aby vubec tahle vyfikundace mohla byl vestavena do myho Kosmika... Nebyt jeho, nikdy bych to nedotahl do konce. Diky Pavliku.

Pro zajemce tu mam 2 videa, neumim francouzsky ale staci i obrazky :-)

https://www.youtu...dPYE6cc55I

https://www.youtu...IBaY7HrhNQ

Problemy s STK me mozna cekaji v cervnu kdy mi konci technicka, ale vse je to jen o lidech. Auto je v dobrem technickem stavu, jde jen o to primhourit oko ze v papirech mam psany jiny motor nez opravdu ma Ducato pod kapotou a ze pod autem vede kardan (ktery se da vyndat a je to zase predokolka). No, uvidim v lete jak to dopadne, zatim nikoho neznam na zadne STK kdo by mi to mohl zkontrolovat a to oko primhourit. Kazdopadne jedna zasadni zmena probehla.... se starym motorem to papalo 8l ted si to veme i 12l. Brecet kvuli tomu nebudu protoze aspon poradne tahne a vyjedu skoro vsude. Takhle bych na pisecku prednima kolama predtim zaparkoval jen jednou :-D
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 16.11.2015 23:14, před 8 let
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
vlk-czvlk-czČlen
Přidáno před 8 let
Tak ono si to o litřík víc vezme mimojiné právě proto, že to je čtyřkolka. Já Ti v tomhle fandím. Užívej.
M
MichalsonČlen
Přidáno před 8 let
Doporučuju si STK udělat do konce roku, od novýho roku bude přísnější.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Jak jsem bez toho mohl predtim zit :-D
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Baumgartner JosefBaumgartner JosefČlen
Přidáno před 7 let
. . . ty seš divoch :D super fotka:g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: michal-b, copy, karlosVW, Me2d, Tomino, homat, sipadan, leki, floridan79, ivano, vlk-cz, operativec, Michalson, Baumgartner Josef

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,729,658 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14092 sekund | Průměrně za: 0.14092 (0) sekund | Dotazy: 82 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB