Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 České hory - obytka přímo u sjezdovky?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

České hory - obytka přímo u sjezdovky?

Poslední aktualizace před 8 let
K
kutil1Člen
Přidáno před 10 let
Blíží se lyžařská sezóna a těším se na lyžovačku s bydlíkem. Vyzkoušel jsem zatím jen Obří sud - Javorník. Můžete mi poradit, kde je v českých horách možno stát s bydlíkem (i přes noc) přímo u sjezdovky? Jde mi o to, že budeme s sebou brát i vnoučata a bude se s nimi střídat kopec a bydlík, tedy nepřichází v úvahu nějaké pochodování s lyžemi, nebo skibus. Prošel jsem vlákna a vypsal to, co jsem přečetl, ale nevyzkoušel, tedy nevím, jestli je to přímo u sjezdovky. Náročnost sjezdovky nehraje roli.

Můžete seznam doplnit s komentářem - vzdálenost, el. přípojka, kemp, placené stání, na divoko ?? Předem díky.


V Deštném kemp Zákoutí + parkoviště bez přípojky
Deštné v Orl. horách, parkoviště u vleků Marta II
Skiareal Olesnice v Orlických horach
Obří sud - Javorník
Parkovišti pod zámečkem na Klínovci
Velké Karlovice kemp - Machuzky
Olešnice v Orl. horách
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
Krušné hory Neklid nahoře u Lanovky pár fotek z místa je zde:
bez elektřiny . přes den otevřený bufet Rumburak a veřejné WC

http://www.carava...um_id=6316

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 10 let
Ski park Červená Voda - stání u lanovky, 220V k dispozici, prostorná restaurace

Herlíkovice - Bubákov - stání u pana Picka, sleva na skipas, elektrika

Červenohorské sedlo - stání v rohu parkoviště u Mamas Baru - vítají obytky

Kouty nad Desnou - stání na parkovišti u lanovky, nová modrá sjezdovka, prostorná restaurace

Rokytnice nad Jizerou - po dohodě stání na parkovišti Č.1 - tlačte se do pravého zadního rohu, dohodněte se s obsluhou.

Po dohodě s obsluhou jsem mohl stát prakticky kdekoliv. Jenom prosím:
Nesnažte se ošidit parkovné! Ať tam po vás "nic" nezůstane. Odpadní vodu vypouštět až do kanálu, toaletu až na toaletě. Nikdy do potoka apod - což už jsem viděl.

Díky nevhodnému chování už např. nejde stát v Harrachově pod můstky...
J
jardav1Člen
Přidáno před 10 let
Klínovec v Krušných horách - na parkovišti vyhrazena asi 4 místo pro obytky, 150 Kč na noc včetně WC a elektriky. Jen se přejde silnice a na lyžích se dojede k lanovce a zpět taktéž až na lyžích k autu
TonikTonikČlen
Přidáno před 10 let
Ski areál Olešnice - vzdálenost 20m, z jejich webu cituji: "možnost bezplatného stání obytného vozu případně karavanu, 6x přípojka elektrické energie s vlastními hodinami (o vánocích jsem platil 50,- za tři dny), celou noc je v areálu otevřené WC, k dispozici pitná voda." Jen dodám: sjezdovky 500m - kotva a 300m - poma, obě spíš lehčí. Ochotná obsluha. !d :z :^ Já nejvíc oceňuji, že z okna bydlíka vidím celou sjezdovku, takže děti hlídám z vyhřáté ložnice. :l
PepiPepiČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,Beskydy Karolinka 20m od vleku parkoviště,bez el.restaurace,vlek-kotva,sjezdovka 1000m,dobře udržovaná,večerní lyžování,10km dál V.Karlovice-kemp Machuzky,vlek přímo v kempu,sjezdovka 900m,poma,v kempu je vše.:_
Pepino66Pepino66Člen
Přidáno před 10 let
Ahoj, my máme rádi Šumavu, takže pár typů:
1.)ski areál Lipno, parkování zadarmo u sjezdovky, možnost WC na parkovišti
2.)Kvilda, parkování za 120,-Kč/den u sjezdovky, sjezdovka spíše pro začátečníky, ale super výchozí místo na běžky
3.) Zadov - areál Kobyla, parkování zadarmo, parkoviště přímo u sjezdovky je menší, takže je vhodné přijet po 16. hod. a vybrat si místo někde v rohu pro případný úklid sněhu nebo se dohodnout s obsluhou, to platí i pro Kvildu
Pepíno a Jana

Automatické sloučení 13.11.2013 23:07:

Citovat

jardav1 napsal:

Klínovec v Krušných horách - na parkovišti vyhrazena asi 4 místo pro obytky, 150 Kč na noc včetně WC a elektriky. Jen se přejde silnice a na lyžích se dojede k lanovce a zpět taktéž až na lyžích k autu


Ahoj,byli jsme také letos na Klínovci a dá se stát i zdarma, samozřejmě bez el., ale WC na parkovišti využít můžeš.
Pepíno a Jana
Upravil Pepino66 dne 14.11.2013 00:07, před 10 let
K
kutil1Člen
Přidáno před 10 let
Díky všem za tipy. Nejblíže mám Jizerky a Krkonoše. Jaké jsou zkušenosti s nocováním na parkovišti:

Šachty - u Vysokého nad Jizerou?
Paseky?
Kamenec - Jablonec nad Jizerou?
Horní Mísečky?
Špindl - parkoviště u vleku na Sv. Petra?
Špindl - parkoviště u vleku na Medvědín?
Vítkovice nahoře u vleku?
Benecko?
Janov?
Struhy?
Kozákov?
Upravil kutil1 dne 16.11.2013 19:56, před 10 let
S
sudciNováček
Přidáno před 10 let
Ahoj,na jaře Šachty bez problému, pokud koupíš skipas.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
Benecko, parkoviště bez problémů. v noci osvětlené, od obytky rovnou na lyžích k vleku, ze sjezdovky až k autu. Ale jinak nás nenadchla sjezdovka, večer není kam jít, bez možnosti vody a vylití wc.

Špindl asi není možnost jinam než do kempu.
Radek KNAUSRadek KNAUSČlen
Přidáno před 10 let
Vítkovice v Krkonoších -Prezidentský expres .Stání na dolním parkovišti bez problémů.Loni rozšířené a hned vedle postavený bufet ve tvaru kulatého
stanu a buňka s WC.U auta nacvaknu lyže a šup dolu k vleku.Kdo má rád
prkno ,tak hned vedle parkoviště je super snow park.Stání v pohodě ale bez elektriky.
H
hasicihkČlen
Přidáno před 10 let
Olesnice v Orlickych horach
- Stani primo vedle sjezdovky a to bezplatne.
- Moznost pripojeni elektriky
- Mirne a siroke kopce, vhodne pro deti
V
AnonymČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
teploty klesly, ve střediscích se zasněžuje co to dá a my přemýšlíme, že bychom o víkendu někam vyrazili. Na lyžování to zřejmě ještě nebude, ale bylo by to první letošní kempování ve sněhu. Nepřidáte se někdo????!y
Nemáme přesně místo, kam bychom jeli, jsme z Hradce Králové, napadla nás Dolní Morava, Červenohorské sedlo....prostě někde, kde nás nevyženou z parkoviště.
Vašek
K
kutil1Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

VasekRomca napsal:

Ahoj,
teploty klesly, ve střediscích se zasněžuje co to dá a my přemýšlíme, že bychom o víkendu někam vyrazili. Na lyžování to zřejmě ještě nebude, ale bylo by to první letošní kempování ve sněhu. Nepřidáte se někdo????!y
Nemáme přesně místo, kam bychom jeli, jsme z Hradce Králové, napadla nás Dolní Morava, Červenohorské sedlo....prostě někde, kde nás nevyženou z parkoviště.
Vašek


Silně o tom přemýšlím, ale spíše Krkonoše.
CibiCibiČlen
Přidáno před 10 let
Černá říčka, na Souši. Vodu jsme vyžebrali na penzionu, na elektriku jsme měli centrálu, záchod jsem plánoval vylít na pumpě v Desné, ale měli jsme dvě kazety a to stačilo.

Teď tam sníh ale ještě nebude.

Ale vyhovovalo mi, že se dalo jet od auta jak rovnou na sjezdovku, tak i na běžky, lyžařská školka pro prcka tam byla taky a hospody tam jsou taky. I když jsme teda večer zničení seděli u auta a pivo jsem si dával na běžkách na Smědavě :-)
VW LT 35 maxi
pachtapachtaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

jarda77 napsal:

Benecko, parkoviště bez problémů. v noci osvětlené, od obytky rovnou na lyžích k vleku, ze sjezdovky až k autu. Ale jinak nás nenadchla sjezdovka, večer není kam jít, bez možnosti vody a vylití wc.

Špindl asi není možnost jinam než do kempu.

Asi Benecko moc dobře neznáš zůstáváme na placeném parkovišti u sjezdovky Zvon přes silnici je veřejné WC otevřené 24h teče tam voda a při troše opatrnosti se dá do záchodu vylít i kazeta.Sjezdovek je tam víc a na všechny se dá dostat na lyžích a na lyžích zase zpět k autu na parkoviště.Z parkoviště dojdeš k infocentru odtud se dá sjet na lyžích podle chat ke sjedovce HSK tam se dá vyvézt nahoru projet lesem na Kejnos tam je sedačka pod Kejnosem na protějším svahu je Liška to je černá sjezdovka a zpátky sedačkou 50m přes les a šikmo do prava přes louky k infocentru a 50m pěšmo k autu.U vjezdu na parkoviště je restaurace kde mají místnost pro děti kde se můžou zabavit.
Hanka a Pavel
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 10 let
ne neznám, ale už tam ani nepojedu,,:)
K
kutil1Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

VasekRomca napsal:

Ahoj,
teploty klesly, ve střediscích se zasněžuje co to dá a my přemýšlíme, že bychom o víkendu někam vyrazili. Na lyžování to zřejmě ještě nebude, ale bylo by to první letošní kempování ve sněhu. Nepřidáte se někdo????!y
Nemáme přesně místo, kam bychom jeli, jsme z Hradce Králové, napadla nás Dolní Morava, Červenohorské sedlo....prostě někde, kde nás nevyženou z parkoviště.
Vašek


Ahoj, tak jak ti to dopadlo - kempování ve sněhu? Krkonoše -Janské Lázně - dobrá volba, líbilo se nám tam. Příjezd v sobotu, z parkoviště nikdo nevyháněl, celkem 2 obytky. Zkusím vložit foto - pořízeno 1. 12. 2013
kutil1 Připojili následující obrazek:
foto2_2.jpg foto1_2.jpg
P
PastvinyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj
Ta druha obytka jsme byli my. V pátek ledová sjezdovka, v sobotu neupraveno. V nedeli nevim, uz jsme nesli na svah.
Na začátku sezony neni co vybrat. Byly dve možnosti Branná nebo Janske. Rozhodla nadmorska vyska.
Parkovne od 00-17hodiny 60,-kc, 17-24hod zdarma.
K
kutil1Člen
Přidáno před 10 let

Citovat

Pastviny napsal:

V pátek ledová sjezdovka, v sobotu neupraveno. V nedeli nevim, uz jsme nesli na svah...


V neděli jsme byli na svahu 3x. Po snídani a po svačině to bylo pěkné a nebylo to ledovaté. Po obědě, když jsme tam vyjeli před 3. hodinou, tak byla mlha a ledovatá poslední čtvrtina délky. Osobně se mi to na rozježdění a navíc s vnukem líbilo, ta poslední hodina už ne. Dolů jsme jezdili lanovkou, i když někteří lyžaři to brali až dolů.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,153,359 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21294 sekund | Průměrně za: 0.21294 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.37MB/4MB