Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Měchy - Ducato: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Měchy - Ducato

Poslední aktualizace před 7 let
Honza MBHonza MBNováček
Přidáno před 11 let
Zdravím, poradíte mi někdo, kde koupit měchy na obyt. Fiat Ducato 2008. Děkuji.
KopecnyKopecnyČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj Honzo,
kontaktuj člena LAMA nebo RadimO

Ahoj Tomáš
Člen Asistenční služby Caravan 24 !y +420606709909:t Olomoucký Kraj
Tommy-Marcelka-Mareček (1.5)-Toník (11)-Kubík (13)-Peťula (16) a :i Max
Petr1Petr1Člen
Přidáno před 11 let
napiš na odak@seznam.cz !
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
Můžu potvrdit. Zatím jsem nekoupil. Ale udělal nám Lama prezentaci. A cena je úplně v poho.
Jeho e-mail: odak@seznam.cz
A telefon: 773 616 322

Než jsem to naťukal, tak mně už kolega předběhl.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
No já je mám originál z D. od firmy Gold Schmitt 8.PALCOVÉ -2okruhové ca za 15tis , myslím že přes eschop Brno . Napodobeniny neberu je to i s atestem ,práci si uděláš sám -zvládne to i kutil.:_
Žijeme jen jednou.
VitaVitaČlen
Přidáno před 11 let
jen koukněte aby k nim byl papír s jakousi homologací, mám tušení, že brzo to na STK začnou řešit také.
p0l0usp0l0usČlen
Přidáno před 11 let
z ceho to tuseni vychazi ?
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

p0l0us napsal:

z ceho to tuseni vychazi ?


To neřeš, měchy musí mít homologaci
p0l0usp0l0usČlen
Přidáno před 11 let

Citovat


To neřeš, měchy musí mít homologaci

to je jasny, me slo o tu druhou pulku jeho tuseni - to ohledne STK. Jestli to neni jen nepodlozene straseni.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 11 let
Na všechny dodatečně namontované věci by mělo být schválení.
Jeden příklad:
V německé tv jsem viděl pořad kde policie před diskotékou kontrolovala auta a řidiče. Zastavili kluka v golfu ptali se ho jestli pil, on řekl že jen dvě piva, dali mu fouknout, 0.4 promile, řekli v pořádku, ale chtěli ještě zvednout kapotu a tam měl vzduch.filtr K&N. chtěli doklad že je schválený, ten neměl u sebe, tak dostal pokutu a povolili mu jízdu jen domů.
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

p0l0us napsal:

z ceho to tuseni vychazi ?


To neřeš, měchy musí mít homologaci
Asi pro bezpečnost ,viděl jsem že tam měl i měchy z auto sedačky a byl spokojen - ale jak dlouho ? Já je mám předimenzované na moji zátěž vozů i proto že déle vydrží a lépe pruží ,doufejme že do budoucna nebudou chtít i papír na odbornou montáž .:D Také i Němcům se vloudila chyba a poslali mi v sadě o 2cm kratší šrouby na starší typ nápravy ,jinak velmi spokojen -D1 už tolik nemlátí a nemusí opravovat všechny dvířka .:D Já jsem nesehnal originál boční žluté osvětlení s homologačním označením jinak skoro stejné co do rozměru ,a všimnul si toho ,tak mi doporučil na STK at vedle nalepím žlutou homo. odrazovou pásku s označením . Proč to teda prodavají bez označení , ty jsi rád že seženeš něco podobné v tom spěchu a nevšimneš si že u vnitř není odrazka .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 16.10.2013 20:10, před 11 let
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

jarda77 napsal:

Na všechny dodatečně namontované věci by mělo být schválení.
Jeden příklad:
V německé tv jsem viděl pořad kde policie před diskotékou kontrolovala auta a řidiče. Zastavili kluka v golfu ptali se ho jestli pil, on řekl že jen dvě piva, dali mu fouknout, 0.4 promile, řekli v pořádku, ale chtěli ještě zvednout kapotu a tam měl vzduch.filtr K&N. chtěli doklad že je schválený, ten neměl u sebe, tak dostal pokutu a povolili mu jízdu jen domů.

Járo, samozřejmě. V okamžiku kdy na auto dáš cokoliv bez homologace (např. světla denního svícení, LED žárovky, měchy, různé doma dělané nosiče atd.) stává se z něho vozidlo nezpůsobilé k provozu na veřejných komunikacích
J
Jarda36Člen
Přidáno před 11 let
ahoj
trošku jiná otázka
Na kolik foukáte a jak se to projevuje, myslím samozřejmě jízdní vlastnosti.
Já na 2 , ale vlastně jen kvůli tomu, že jinak škrtám výfukem na přejezdech a td. Fiat r.v.2010 3.0
LANALANAČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Herman napsal:

No já je mám originál z D. od firmy Gold Schmitt 8.PALCOVÉ -2okruhové ca za 15tis , myslím že přes eschop Brno . Napodobeniny neberu je to i s atestem ,práci si uděláš sám -zvládne to i kutil.:_


Přídavné vzduchové pérování pro dvouokruhový systém i s homogolací lze pořídit za poloviční cenu než od firmy Goldschmitt. Co se týká STK tak neznám jediný případ nějakého problému s vozidlem které má namontované vzduchové pérování. Nebo měl snad někdo potíže na nějaké STK s přídavným vzduchovým pérováním ?
VitaVitaČlen
Přidáno před 11 let
mé tušení ... utahování šroubů, někde vedle rozebíráme, jak STK odmítne udělat auto, které nemá v oprávnění ... i když co se týká brzd, světel atd ... to prostě jen musí fungovat a pokud to splní limity kouře průměrného auta ... ale to je jiná diskuse.

První technická ... hezké auto
druhá technická - dotazy na spoustu věcí
minulá technická ... měchy - to jste si montoval sám ?
(nee - to je tovární, tak jsem to dovezl - no, trochu jsem zalhal)
tipuji, že příště budu dohledávat homologaci měchů ...
L
LakyČlen
Přidáno před 11 let
LANA koupit si můžeš jakékoliv i za jinou cenu -pokud ti k tomu dá ten homologační doklad je to v pořádku ,a do budoucna máš o jednu starost méne .Víš jak zní to pořekadlo " nejsem tak bohatý atd" . Také jsem o těch " levných" uvažoval . Pokud jedeme ve dvou na lehko tak to fouknu jen na 1at jinak ve 4.osobách max 2.at ,čím to nafoukáš více tím to ztrácí účinnost útlumu nárazu . :^
Žijeme jen jednou.
L
LipicaniČlen
Přidáno před 11 let
Měchy k nezaplacení - jízdní komfort i bezpečnost jsou úplně jinde. Foukám 3-4 at., jízda jako s osobákem...
VitaVitaČlen
Přidáno před 11 let
když je nafoukneš málo ... nebo moc s ohledem na okamžité zatížení, tak vlastně nepruží - a to se pozná na rafice tlakoměru. Po vyjetí upravím tlak natolik, aby rafika kmitala maximálně.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 11 let
Homologační doklad nemám na nic co na něm mám namontováno dodatečně,solární panel,klimatizaci na střeše,satelitní anténu,nosič na 4 kola,měchy,nosič skútru /Slovinci jej nedávají,certifikát mají založený na firmě/.Vše mi změnilo délku a výšku auta.Jediný problém na STK byly vrata,tak musím jezdit na nákladní,na běžné tím pádem již neprojedu.O LED žárovkách ani nemluvím,kromě blinkrů a hlavních halogenek je mám všade,jak na Ducatu tak na Octávce.Jedině z čeho si dělám hlavu je vážení někde na cestě,třeba v Rakousku,jsem totálně přes váhu.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
VitaVitaČlen
Přidáno před 11 let
jasně, proč ne. Do nedávna bylo možné si polepit tmavou folií celý auto. Zkuste to ale dnes ....
Nakonec i káru a závěsné zařízení šlo ještě nedávno udělat doma ...
Já jen upozorňuji ty, co si to teprve budou pořizovat ... a předpokládám, že to chvíli chtějí provozovat, že brzy přijde doba, kdy okolo toho začne STK prudit.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,678,457 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29136 sekund | Průměrně za: 0.29136 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB