Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Gelová baterie: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Gelová baterie

Poslední aktualizace před 17 let
T
TomČlen
Přidáno před 17 let
Ahoj Všem, potřebuji koupit gelovou baterii okolo 100 Ah, poradíte kde ji seženu levně ? Dík Tom
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
Poslal jsem ti SZ.:oAsi řešíme stejný problém s pohonem člunu:f.Měj se .Jirka Já zatím zkusím ty vesla.:c
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 17 let
Jirko a Ty chceš 100 Ah baterii do člunu ????????:o Ta moje má 37 kg !! Jednak nevím jak ji do člunu přineseš - budeš mít ploché nohy - a v tom člunu budeš mít na jednom místě takové závaží ?????:l
J
jirhavČlen
Přidáno před 17 let
Já bych dal 70 ah,tu doporučujou,polotrakční. I tak je to váha. Jirka:f
T
TomČlen
Přidáno před 17 let
Taky jsem si říkal že ta 100 Ah bude velká, ale prodejce člunu ji doporučuje.
Ahoj Tom
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 17 let
Tome do karavanu 100Ah určitě ano, mě jen vyděsil Jirka, že by se s ní vláčel do člunu a pak ji tam používal jako kotvu .........:D
Jirko a kolik váží ta 7O Ah ?? Je lehčí ???????
My na tu 100 Ah vydržíme s karavanem celý víkend - střídáme přímé napájení 12V a nebo měnič 1200W podle potřeby (konvice, mikrovlnka ....).Teplou vodu na večerní sprchu ohříváme ale centrálou! ( tou nejobyčejnější z OBI .... ). Jelikož baterii musím při nakládání kus přenášet, už jsem ji odmítl nosit v ruce, a vozím ji na vozíčku na kanystry a nádrž do WC.
T
TomČlen
Přidáno před 17 let
Ale jak jsem psal, doporučuje ji prodejce člunu do člunu.
Ahoj Tom
TaboraciTaboraciČlen
Přidáno před 17 let
Tak pro informaci 100Ah akumulátor váží 22 kg,72 Ah -17 kg,55 Ah 14 kg.Tak že je asi dohromady jedno, jak velký akumulátor si tam dáte,pokud ho nechcete použít jako kotvu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PetrN, Tom, jirhav, Taboraci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,308,161 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15358 sekund | Průměrně za: 0.15358 (0) sekund | Dotazy: 82 | Použitá paměť: 1.84MB/2MB