Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 předloni v Srbsku a letos v Itálii: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

předloni v Srbsku a letos v Itálii

Poslední aktualizace před 9 let
bohdanbohdanČlen
Přidáno před 10 let
Hermane Já radši pojedu z bodu A do bodu B na okolo přes bod C a budu mít jistotu že mne neokradou. Prosím o kontakt na Chochlouska asi jsem p... .
D
dagyssNováček
Přidáno před 9 let
Když si tak pročítám ty smutné zkušenosti,tak mi to nedá a musím popsat zkušenost z Řecka,r.cca1987,auto přestavěná Avie.Náš asi 2.výjezd,čili blbí a naivní.Nadšení jsme zaparkovali hned pod Akropolí a nacouvali k zídce u parku.S manželem jsem spala vzadu s otevřeným oknem,děti spaly v nástavbě.Dodnes se musím smát při představě toho leknutí zloděje,když nám přes hlavy přendaval necesér na rezervu vzadu a vystartovali po něm naši 2 jezevčíci,kteří i přes vedro spali s námi pod dekou.Samo jsme se vzbudili a našli věci položené venku na rezervě.Dobrý konec a dobrá zkušenost!
Dáša
D
DZIZIČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, za nějakých skoro 20 let co jezdím po Evropě mě vlastně nikdy nevykradli - vždy se snažím dodržovat základní pravidla, ale od vozidla chodíme pryč na celé dny .... to bych z toho jinak nic neměl.
Ale chci odpovědět k vnitřnímu houkání. Vnitřní vyhoukávač mám v každé obytce a věřte, že se tam uvnitř krást nedá. Mám k němu napojen i vypínač u postele, kdyby byl náhodou nějaký problém, a vše zajištěno tak aby se k tomu zloděj nedostal a nemohl to vytrhnot!!!!! Malej od alarmu pak normálně směrem ven, ale na něj stejně skoro každej kašle.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: MatyldaLB, ferlich, Mikey, poldaj, Lubos a Dasa, Martinovo, Laky, Pepi, Doskocil, bohdan, pnoe, dagyss, DZIZI

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,945,428 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13494 sekund | Průměrně za: 0.13494 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB