Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 předloni v Srbsku a letos v Itálii: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

předloni v Srbsku a letos v Itálii

Poslední aktualizace před 9 let
MatyldaLBMatyldaLBNováček
Přidáno před 11 let
Když jsme předloni jeli do Řecka tak nás vybrali při spánku na parkovišti na dálnici u pumpy . Prošli celou obytku a našli peníze a mobil.Mysleli jsme si že máme vybráno , ale i tak jsme raději zvolili letos cestu do Řecka přes Itálii.!y
Že to nebyl zrovna dobrý nápad jsme zjistili hned 10 minut po přijetí k moři kousek od Ancony. Zaparkovali(50m od pláže) a šli jsme se podívat jaká je pláž a co si na ní vezmeme.Po navrácení však otevřené boční dveře,zlomený zámek a vybrané auto(veškerá elektronika). Jen udivení Italští sousedi důchodci karavanysti , kteří to vše viděli nám tam zůstali.
Ještě že peníze na trajekt v hotovosti jsem měl u sebe.:|
Další překvapení bylo u karabiniérů, kteří mimo Italštiny neovládali vůbec nic a mimo sepsání protokolu s námi nic neprovedli.chtít po nich aby se na to šli podívat bylo naprosto zbytečné , protože by museli upustit svojí pevnost za 3metrovým plotem s několikanásobným ostnatým drátem.A bytelnou železnou bránou.:o
!y!^!n!h!f!r
ferlichferlichČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, taky nás vykradli teď v říjnu v Itálii. Bylo to na parkovišti před marketem. Měl jsem zabezpečení na pedály, jinak nic. Vylomili zámek a ukradli jen foťák, dost věcí v autě zůstalo. Můžeš napsat, jaký jsi měl zabezpečení? Co ti sousedi, nic nedělali, jen se koukali?
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 10 let
@MatyldaLB

Přeju vám, ať se vám příště taková smůla vyhne obloukem. Ale kdyby mrcha chtěla zase sednout, tohle video by se mohlo hodit http://www.ceskat...801081010/
P
poldajČlen
Přidáno před 10 let
Nás se pokusili vykrást v Mantově.Stání u treninkového tenisového centra.Ccca půl hodiny na procházce,vylomený zámek v nástavbě. ,prohrabané auto.Rádio je nezajímalo jen hotovost.Která tam nebyla.Takže až na blbý pocit docela v klidu.
Zámek v nástavbě jsem zaslepil.Vozím lanko na dveře.Víc udělat nemůžu.
Co vím tak Itálie je v sezoně rájem zlodějů.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj. Pro takovou zkušenost není třeba jezdit ani do zahraničí. Před měsícem jsme zastavili s kolegou na parkovišti v Brně před Tescem (dvě obytky). Za necelou půlhodinku jsme se vrátili, kolega měl vytržené boční oknou u nástavby, prohledané celé auto a přišel o mobil a peněženku.
Zdraví
Luboš a Dáša
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 10 let
Vím, že je to příšerná zkušenost a nechci jí nikdy zažít, kdy Vám kdokoli nezvaný vstoupí do soukromí. Ale jak tady čtu, i v jiném čtyřstránkovém vlákně o zlodějích a vykrádání obytek, vy necháváte mobil, peněženku a pod. věci v autě a jdete do Tesca ??? :o
V jiném příspěvku někdo psal, že mu vzali z auta když byl pryč notebook, pas a peněženku ???

To tedy nikdy nechápu, jak může někdo opustit auto a nechat tam tyto věci.
Kdykoli odcházím, byť jen na nákup, mám brašnu nebo batoh a v něm mobil, foťák, peníze,pasy, tablet a pod.

To se pak nedivme, že zloději útočí když tam mají co najít.


Nedávno jsem zaparkoval u supermarketu a na sedadle spolujezdce v autě vedle, nechala ženská kabelku.
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
ferlichferlichČlen
Přidáno před 10 let
Kolega mi popsal svoje zabezpečení. Má alarm, ale místo toho aby měl sirénu venku v motorovém prostoru, tak si ji nechal nainstalovat do obytného prostoru. Již dvakrát měl sice vylomený zámek, ale uvnitř se nic neztratilo, prostě ani zloději v hluku nepracují. Máte někdo taky zkušenost s tímto provedením.
L
LakyČlen
Přidáno před 10 let
Pracuji na něčem obdobném ,ale necháváme v autě partáka volně puštěného když si jen odskočíme, těch pár chlupů mi za to stojí uklidit jinak zatím ani alarm nezapínám -reaguje i na pohyb . Horší je to kdy je auto prázdné ,to se pak hodí cokoliv.:i
Žijeme jen jednou.
MatyldaLBMatyldaLBNováček
Přidáno před 10 let
Zabezpečení žádné nemáme , ale na příští sezónu bez ní už nepojedeme.Také jsme pořídili již přídavný zámek(petlici)A trezr už přísahám budem plnit pokaždé .
Sousedi důchodci vzali kolo a valili za nimi , ale v autě za zatáčkou se jim ztratili.
!y!^!n!h!f!r
PepiPepiČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Martinovo napsal:

Vím, že je to příšerná zkušenost a nechci jí nikdy zažít, kdy Vám kdokoli nezvaný vstoupí do soukromí. Ale jak tady čtu, i v jiném čtyřstránkovém vlákně o zlodějích a vykrádání obytek, vy necháváte mobil, peněženku a pod. věci v autě a jdete do Tesca ??? :o
V jiném příspěvku někdo psal, že mu vzali z auta když byl pryč notebook, pas a peněženku ???

To tedy nikdy nechápu, jak může někdo opustit auto a nechat tam tyto věci.
Kdykoli odcházím, byť jen na nákup, mám brašnu nebo batoh a v něm mobil, foťák, peníze,pasy, tablet a pod.

To se pak nedivme, že zloději útočí když tam mají co najít.


Nedávno jsem zaparkoval u supermarketu a na sedadle spolujezdce v autě vedle, nechala ženská kabelku.
Ahoj takovým přístupem,že nechám vše v autě ohrožují i ostatní ,proto-že je učíme ,že tam vždy něco najdou.Ty co toto berou vážně a dělají vše pro minimalizaci.mají zbytečné škody(vylomené okna atd.)Je potřeba se trochu zamyslet..:v:_Jezdím obytňákem více jak 15let a zatím nic,ale zabezpečení je jedna věc,parkování další,výběr osy přesunu a zastávky ,atd. Nebudu to dále komentovat je to pořád dokola a poučení u těch vykradených nevidím.:_
L
LakyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Martinovo napsal:

Vím, že je to příšerná zkušenost a nechci jí nikdy zažít, kdy Vám kdokoli nezvaný vstoupí do soukromí. Ale jak tady čtu, i v jiném čtyřstránkovém vlákně o zlodějích a vykrádání obytek, vy necháváte mobil, peněženku a pod. věci v autě a jdete do Tesca ??? :o
V jiném příspěvku někdo psal, že mu vzali z auta když byl pryč notebook, pas a peněženku ???

To tedy nikdy nechápu, jak může někdo opustit auto a nechat tam tyto věci.
Kdykoli odcházím, byť jen na nákup, mám brašnu nebo batoh a v něm mobil, foťák, peníze,pasy, tablet a pod.

To se pak nedivme, že zloději útočí když tam mají co najít.


Nedávno jsem zaparkoval u supermarketu a na sedadle spolujezdce v autě vedle, nechala ženská kabelku.
Ahoj takovým přístupem,že nechám vše v autě ohrožují i ostatní ,proto-že je učíme ,že tam vždy něco najdou.Ty co toto berou vážně a dělají vše pro minimalizaci.mají zbytečné škody(vylomené okna atd.)Je potřeba se trochu zamyslet..:v:_Jezdím obytňákem více jak 15let a zatím nic,ale zabezpečení je jedna věc,parkování další,výběr osy přesunu a zastávky ,atd. Nebudu to dále komentovat je to pořád dokola a poučení u těch vykradených nevidím.:_



Pepi nebut si tak sebou jistý i když děláš vše proti vloupání nebo se tomu snažíš předejít ,i tobě se to někdy stane a budeš koukat jak péro z gauče kde jsem pochybil . Jak si tě ty potvory vytipují tak se modli nebo při nějakém náznaku vzít nohy na ramena a volat poliše.:_:D Jde mi hlavně o to kde bezpečně přespat po trase nebo odpočnout si - náhoda je potvora .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 25.12.2013 19:51, před 10 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj hermane,nikdo si nemůže být jistý,já taky né,Chtěl jsem jenom potrhnout,že převážně ti okradení ,neudělali nic.Nebo dokonce ještě ukazují co v autě je.Mého syna okradli v Chorvatsku a závěr"taky šel spát na dálnici a nezabezpečil nic,parkoval tam kde já bych nikdy nezastavil.Bohužel ,je to čím dál častější a je potřeba na to myslet a počítat stím.Přeji všem i sobě aby nás to nepotkalo..:_
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

ferlich napsal:

Kolega mi popsal svoje zabezpečení. Má alarm, ale místo toho aby měl sirénu venku v motorovém prostoru, tak si ji nechal nainstalovat do obytného prostoru. Již dvakrát měl sice vylomený zámek, ale uvnitř se nic neztratilo, prostě ani zloději v hluku nepracují. Máte někdo taky zkušenost s tímto provedením.


Ahoj, bezva nápad, zloději radši utečou, jinak by se jim určitě rozskočila hlava. Auto, když začne houkat, tak se dnes nikdo ani neohlédne. Perfecto.
Čáo, Pepa, r. a v.
bohdanbohdanČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj Pepi nechám si poradit kde zastavit na přespání ,ale ose přesunu nerozumím. Díky Bohdan
PepiPepiČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

bohdan napsal:

Ahoj Pepi nechám si poradit kde zastavit na přespání ,ale ose přesunu nerozumím. Díky Bohdan
To je celkem jednoduché při cestě do Maroka ,velké města třeba Barcelona zásadně do kempu a i tam pozor..a td.nikdy ne na dálnici.Projel jsem celé Maroko a v pohodě.Dále pokud někdo myslí,že cesta do Řecka přes Italií ,je bezpečnější než Srby a Mak. neví .Zase spím Maďary Seget a potom až v Řecku,ikdyž i tam se situace mění ,je krize.,ale pořád to jde.atd. Nechat auto v Italii u pumpy nebo supermarketu ,je sebevražda.dál se rozepisovat už nebudu je to v každém z nás jak volí cestu a míru rizika.:_
bohdanbohdanČlen
Přidáno před 10 let
Dík,pořád nevím co je osa přesunu .Já do Maroka,Řecka i do Itálie jedu přes Brno.
L
LakyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

bohdan napsal:

Dík,po

řád nevím co je osa přesunu .Já do Maroka,Řecka i do Itálie jedu přes Brno.




Právě ti to vysvětlil co je to ta osa a když to podceníš tak tě píchne VOSA a jsi v prrr.:D
Žijeme jen jednou.
bohdanbohdanČlen
Přidáno před 10 let
Hermane Hermane Já jsem asi p... pořád to nechápu jak osa přesunu souvisí s krádeži.
L
LakyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

bohdan napsal:

Hermane Hermane Já jsem asi p... pořád to nechápu jak osa přesunu souvisí s krádeži.



!ypo tom-:k-pak jdeš :l navštíví tě -!g !k--ráno se :v -:t policii / pokud máš nějaké konečné místo přesunu tak si zvolíš trasu po níž se hodláš vydat -osa trasy je pomyslná přímka bodu A k bodu B , na této ose si zvolíš bezpečná místa dojezdu na odpočinek dle info but tady na C24 nebo jinde -od známých kolegů atd. stel placy jsou poměrně bezpečné . Pokud si děláš prču tak to snad zaujme jiného nováčka - pak už ti to vysvětlí jen pán CHocholoušek. :D
Žijeme jen jednou.
pnoepnoeČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím,
vykradení a ještě ve spánku se děsím, a hlavně žena má. Proto maximálně a zajakokoliv cenu tuto možnost eliminujeme, především přespáním v ověřeném kempu, kde přespíme jak mimina, ráno využijeme výdobytky kempu, dáme kávu a frčíme dál. Nespěcháme, jedeme na dovču. Jednou jsme spali na zde ověřeném odpočívadle v Rakousku, a abych pravdu řekl nespal jsem vůbec, jakýkoliv zvuk mě znervozňoval. Nejsem srab, ale nejen kvůli dětí přespím příště již jen v kempu popř. stellplazu s minimálním rizikem vykradení.
Také by mě nikdy nenapadlo nechat bez dozoru auto před supermarketem nebo kdekoliv bez člena posádky pokud by to nebylo nevyhnutelné. Prevence je důležitá, ale né vždy účinná, ale pokud by se něco stalo mohl bych si sám sobě říci, že jsem proto udělal max.
LMC Breezer 714G Black Edition
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: MatyldaLB, ferlich, Mikey, poldaj, Lubos a Dasa, Martinovo, Laky, Pepi, Doskocil, bohdan, pnoe, dagyss, DZIZI

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,921 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.33394 sekund | Průměrně za: 0.33394 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB