Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Solární panely - montáž: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Solární panely - montáž

Poslední aktualizace před 3 roky
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 11 let
Zdravím vespolek. Našel by se zde někdo, kdo by poradil s výběrem a montáží / resp.provedl montáž/ solární panelů na střechu obytného auta? Jsem solární technologií nedotčen a i když jsem pročetl zdejší forum - tak o moc moudřejší nejsem - spíše naopak. Optimální někdo ze západních Čech - Plzeňsko, Domažlicko, Klatovsko, ev. i jinde - rád přijedu a pokecám :-)
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
poradíme pokud umíme.
montáž v okolí Pilsenu provedou např Krsovci (krs.cz)
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 11 let
Díky za radu, tuhle provozovnu znám. Radši bych ale raději pokecal s někým kdo to v autě má.. zkušenosti a tak....
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 11 let
přijed do Brna :) opravdu ale není těžké to instalovat a zapojit.
Karel Ulman. Servis karavanů, obytných aut a vestaveb
https://www.faceb....karavanu/
L
LotrČlen
Přidáno před 11 let
hledal jsem taky někoho na opravu lednice a nakonec mi to delali u krs. a spokojenost. Urcite ti poradi, montujou je na svoje auta a mas to asi nejbliž.
Lotr:k
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 11 let
Karlos - dík za nabídku :-). Brno mám rád -měl jsem tam babi a dědu - bydleli v Židenicích, teď se tam ale dostanu na psí výstavu tak 2x v roce :-).
Lotr - je to jedna z možností, vím.
P
Pavla a VlastikNováček
Přidáno před 11 let
Jedinně Karel Prokop Česká Lípa, bezkonkurenční práce a chování.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Mě to dělali na avii v brandýse , karavanyplus a velká spokojenost, velmi příznivá cena montáže a ochota pokecat můžeme klidně u nás v čelákovicích. jinak krsáky taky doporučuju klidně:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 11 let
Böhmisch Leipa je asi dobrá volba. Karel bude chytrej - usuzuji z toho, že polovině toho co tady píše vůbec nerozumim :-)
pekarnapekarnaNováček
Přidáno před 11 let
Tohle mě taky zajímá.
Chtěl bych kempovat a pracovat bez závislosti na zásuvce, tj. na kempu.

Na Scudo bych chtěl 4x panel 100W (při ideálních podmínkách). Chtěl bych, aby to posléze živilo notebook cca 40 W a ideálně ještě nějakou ledničku.

Dá se to takto? Kolik dávají ty soláry pod mrakem?

Díky.
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

pekarna napsal:

Tohle mě taky zajímá.
Chtěl bych kempovat a pracovat bez závislosti na zásuvce, tj. na kempu.

Na Scudo bych chtěl 4x panel 100W (při ideálních podmínkách). Chtěl bych, aby to posléze živilo notebook cca 40 W a ideálně ještě nějakou ledničku.

Dá se to takto? Kolik dávají ty soláry pod mrakem?

Díky.


Koukni na rozměry :)
http://www.gme.cz...a-p522-045
Pod mrakem tak 10%.:| Jarda
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

pekarna napsal:

Tohle mě taky zajímá.
Chtěl bych kempovat a pracovat bez závislosti na zásuvce, tj. na kempu.

Na Scudo bych chtěl 4x panel 100W (při ideálních podmínkách). Chtěl bych, aby to posléze živilo notebook cca 40 W a ideálně ještě nějakou ledničku.

Dá se to takto? Kolik dávají ty soláry pod mrakem?

Díky.


Lednicka prez solar je nesmysl. Uz se to tady v nejakem vlakne resilo.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

pekarna napsal:

Tohle mě taky zajímá.
Chtěl bych kempovat a pracovat bez závislosti na zásuvce, tj. na kempu.

Na Scudo bych chtěl 4x panel 100W (při ideálních podmínkách). Chtěl bych, aby to posléze živilo notebook cca 40 W a ideálně ještě nějakou ledničku.

Dá se to takto? Kolik dávají ty soláry pod mrakem?

Díky.


Lednicka prez solar je nesmysl. Uz se to tady v nejakem vlakne resilo.


Mensi, kompresorova lze.
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 11 let
mam panel 130, baterii 180ku, na vše vystačí a nedalo se vybít. lednici mám na plyn.
Tuším že karel prokop má také lednici na plyn. je to lepší. tichý provoz a bomba 10kg mi vystačí na 14 dní a ještě nebyla prázdná a denně se vařilo. lednice jela na plný výkon 7. mrazila a chladila super. mám 2 větráčky.nepotřebuji přípojku na 220. celé léto bez problémů. |Elba, Krk, Madarsko, a několikrát česko.
Karel Ulman. Servis karavanů, obytných aut a vestaveb
https://www.faceb....karavanu/
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 11 let
Díky všem za rady, vyřešeno.
M
magnum30Člen
Přidáno před 11 let
Nevíte o někom na montáž v jižních Čechách? Ideálně v Budějicích?
Díky za jakékoliv info, R.,
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 11 let
Vím, bohužel je to v Praze, ale zase dobrá cena, komplet s montáží 9 500,-
M
magnum30Člen
Přidáno před 11 let
Jde mi jen o holou montáž, panel, držáky , reg. si dodám vlastní. A v Praze je to kdo?
Díky.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
tipnul bych si: Caravanmetropol ?
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 11 let
Tam Karle ne.:)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mtruelle, Karel Prokop, Karlos_Brno, Lotr, Pavla a Vlastik, Me2d, pekarna, Jarda a Maru, Dudla, Tomas Brabec, magnum30, jarda77, Tomi166, Daniel Trochta, mengic333, Honza Palasek, Kapitank1400, ivano, sipadan, RIVA, Lubino, Rudy, JiPe Highlanders, milosduris, jardaso, Vasu, bleriot11, Radek Sladky, Pavka01, Roman235, Zdenek a Alena, Garda, Jardaklidek, matus, transit-obytka, parag, Roman ST1, Robert, koval, mekie, jesterka, floridan79, Peterb, mb, jirkaj, kutil1, Dzoska, hasic, Grabici, Hans, Franta REZAC, p0l0us, Michal, Dunn, Seberap, Jarek Dominika, operativec, kitemonkee, Pavel77, Praga, karelH, Robca, TomTP, Cibi, rexi, Sisatej, severaci, vaclav horky, maria, Pivna, Laky, cigi, simcha, allfa, supertom, Ivan a Hanka, Tomas17, MonikaT, bigman, CuCuN, Kulisak, Piff66, Pirat z Ruzyne, hamlet, groula, surfici, GSman, Tomycar, Jarda_1, standa a renata, Michalll, maregree, eblazek, bar, _P_H_, bob7373, Barys, madmax1200, IVRI, ViTaSeK, mafi8, Jimboo, merli, PetrDubi, Jirka W, Dejf, Jakub Satek, Standa1, MTS, upotreblenci, Doskocil, ZdendaZemda, tuareg, Nytrak, hyry2, karavanydovoziku, Miro_SV, ant, bruzkin, stova, index, peda, grom, andyw, Jarda Borek, mara1113, georgecotagge, Dyndas, jarous350, pe3ik, Honza-PH, chaddevil, ferdasan, kikisak36, camperboy, Yon, Mick, padlo, ivoi, Van, Labus77, Bery, yarrica, JardaK2, onak8, koford, fillip, Coralek, j0hn, Bobas, Tomik Kralu, edaherman, novotnakjiri, Chlapi_sobe, hasky, DadkaL, Pedro cestovatel, Capo56, HappyCamper, Bapet, Jenz83, beeman, Leorek, berka, Biimbo, Jagi, oltcitak, Lubos a Dasa, petak, HAF22, thomash1, Jirka a Hanka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,930 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19632 sekund | Průměrně za: 0.19632 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB