Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ENC- placení mýta: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ENC- placení mýta

Poslední aktualizace před 7 let
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Mám zkušenost s dokoupením další.
Pokud máš číslo té první spárují ti i tu novou pod stejné přihlašovací udaje bez problémů, na Lučku směr dolů bez problémů. Jen trefit pracovní dobu.
Když viděli že se na jejich malé parkoviště řítí velká souprava, pustil mě vrátnej i na jejich sevisní parkoviště mezi nákladáky, v klidu jsem si vyřífil pak nasedl vrátnej zvedl závoru a jel jsem na mýtnici.
Kde se krabička hnedle chytla a už se jelo....
btw mám jí dva roky a už nefunguje.....je po záruce....:(, nevadí nabijí si jí na příští rok....nebo udělám výjezd mimo sezonu a plány :)

spíš by mě zajímalo jak na ARZ jíspárovat aby ENC chodila.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tuareg, MrFreeze85, najk, buml, hugo 007, cody, navara, Cibi, desikovi, Peterb, Fernando, Mirek a Jirinka, Valteracci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,596,741 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10534 sekund | Průměrně za: 0.10534 (0) sekund | Dotazy: 46 | Použitá paměť: 1.62MB/2MB