Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ENC- placení mýta: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ENC- placení mýta

Poslední aktualizace před 7 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Uvažuji že si letos pořídím v Chorvatsku krabičku ENC pro placení mýta.
Máte s tím někdo zkušenosti?
Pro auto s karavanem je to v kategorii II.
Zajímalo by mě když potom pojedu jenom s autem jestli se dá krabička nějak přepnout do jiného režimu aby neodečítala pořád za soupravu.
Při placení mýta tímto způsobem má být sleva cca 21%
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 18.06.2013 20:05, před 11 let
MrFreeze85MrFreeze85Člen
Přidáno před 11 let
Letos ji chci taky koupit, jedeme přes maďarsko až do bašky. Sleva na krabičku je cca 600kč. Krabička je přenosná mezi auty, ale ve stejné kategorii. Pokud jednou aktivuješ v kategorii II tak platí jen tam. Mají akce jak psali v Mladé Frontě. Jsou tři kategorie balíčků :

1. varianta - mýtné nabité na 333kun a krabička v ceně za 381kun
2. varianta - mýtné nabité na 555kun a krabička v ceně za 544kun
3. varianta - mýtné nabité na 1000kun a přístroj v ceně za 883kun

Já jedu z Letenye přes Záhřeb až na exit Šestanovac - celkem 367kun jedním směrem bez slevy. Budu brát druhý balíček a na zpáteční cestě doplatím kredit cca 200kun. Krabička má životnost cca pět let, pak jí dojde vestavěná baterie. Peníze jsou na ní uschovány pořád a na nějakých webovkách můžeš sledovat aktuální stav svého účtu, to ještě dohledám. Hodilo by se to.
Vectra B Caravan 74kW 205Nm + Oase 575 1000/1300kg
najknajkČlen
Přidáno před 11 let
tady snad jsou všechny info: http://forum.ihva...hp?4,80772
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
A nevíte někdo jestli s tou slevou se dá krabička koupit jenom do konce června ?
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
MrFreeze85MrFreeze85Člen
Přidáno před 11 let
omezení té akce nebylo nikde zmíněné, chtěl bych to využít koncem července
Vectra B Caravan 74kW 205Nm + Oase 575 1000/1300kg
bumlbumlČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MrFreeze85 napsal:

Letos ji chci taky koupit, jedeme přes maďarsko až do bašky. Sleva na krabičku je cca 600kč. Krabička je přenosná mezi auty, ale ve stejné kategorii. Pokud jednou aktivuješ v kategorii II tak platí jen tam. Mají akce jak psali v Mladé Frontě. Jsou tři kategorie balíčků :

1. varianta - mýtné nabité na 333kun a krabička v ceně za 381kun
2. varianta - mýtné nabité na 555kun a krabička v ceně za 544kun
3. varianta - mýtné nabité na 1000kun a přístroj v ceně za 883kun

Já jedu z Letenye přes Záhřeb až na exit Šestanovac - celkem 367kun jedním směrem bez slevy. Budu brát druhý balíček a na zpáteční cestě doplatím kredit cca 200kun. Krabička má životnost cca pět let, pak jí dojde vestavěná baterie. Peníze jsou na ní uschovány pořád a na nějakých webovkách můžeš sledovat aktuální stav svého účtu, to ještě dohledám. Hodilo by se to.

Chtel bych jet stejnou cestou...kde ale krabicku koupit?

Automatické sloučení 20.06.2013 14:47:

Citovat

buml napsal:

Citovat

MrFreeze85 napsal:

Letos ji chci taky koupit, jedeme přes maďarsko až do bašky. Sleva na krabičku je cca 600kč. Krabička je přenosná mezi auty, ale ve stejné kategorii. Pokud jednou aktivuješ v kategorii II tak platí jen tam. Mají akce jak psali v Mladé Frontě. Jsou tři kategorie balíčků :

1. varianta - mýtné nabité na 333kun a krabička v ceně za 381kun
2. varianta - mýtné nabité na 555kun a krabička v ceně za 544kun
3. varianta - mýtné nabité na 1000kun a přístroj v ceně za 883kun

Já jedu z Letenye přes Záhřeb až na exit Šestanovac - celkem 367kun jedním směrem bez slevy. Budu brát druhý balíček a na zpáteční cestě doplatím kredit cca 200kun. Krabička má životnost cca pět let, pak jí dojde vestavěná baterie. Peníze jsou na ní uschovány pořád a na nějakých webovkách můžeš sledovat aktuální stav svého účtu, to ještě dohledám. Hodilo by se to.

Chtel bych jet stejnou cestou...kde ale krabicku koupit?


Beru zpet:Ale koupim krabicku jedno jestli pred dalnici z madarska na INA(tesne za Letenye...musim sjet z dalnice)nebo na dalnic a to tesne pred sjezdem....musim to asi stihnout do 20,00 pokud an mytnici na benzine asi kdykoliv... apak trada po dalnici dolu...s obytkou jsem v kategorii II(mam ji do 3,5tuny)....na konec dalnice jsem si na strankach nasel ze je to 401kuna....tzn. za obe cesty 802kuna...v MF 24.5.2013 jsem se docetl ze za el platbu nestrhnot 802ale o 21,74% mene tzn.628kuna...tzn. koupit 544krabicku nabitou na 555...ale to pisou v MF nesmysl(rad clanek naskenuju)...sleva cca 20% uz je pri nakupu...tzn. musim dobit kredit ...z ceskeho mobilu nelze...tzn. premluvit obsluhu nebo mit pripojen na internet a pres stranky(jake) si krabicku sledovat a dobit nejak krabicku dobit:-(....chapu to dobre?
Upravil buml dne 20.06.2013 14:47, před 11 let
MrFreeze85MrFreeze85Člen
Přidáno před 11 let
v kategorii 2 je cesta z letenye do sjezdu na šestanovac 367kun, pokud budu mít na "účtě" od krabičky 555 kun, tak mi chybí na zpáteční cestu 179 kun. Minimální dobití je 100 kun a dobíjet lze na kterýchkoliv mýtnicích i z kreditní karty. Jen mě děsí možnost naběhnutí účtu až za několik hodin, potom vlastně projedu skoro celou cestu ož do Bašky normálním způsobem bez funkčního ENC. To ještě musí pozjišťovat.
Vectra B Caravan 74kW 205Nm + Oase 575 1000/1300kg
bumlbumlČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

MrFreeze85 napsal:

v kategorii 2 je cesta z šestanovac 367kun, pokud budu mít na "účtě" od krabičky 555 kun, tak mi chybí na zpáteční cestu 179 kun. Minimální dobití je 100 kun a dobíjet lze na kterýchkoliv mýtnicích i z kreditní karty. Jen mě děsí možnost naběhnutí účtu až za několik hodin, potom vlastně projedu skoro celou cestu ož do Bašky normálním způsobem bez funkčního ENC. To ještě musí pozjišťovat.

V té zmiňované MF psali že to v praxi nabíhá hned ale ja to budu asi řešit hned při nákupu...koupím 555 a hned dobiju ještě za 210kun...coz by mělo udělat asi 255,65kun kredit(teda doufám že to tak je...nějaké zvýhodnění tam být musí))...celkem tedy 810kun a ja potrebuju z letenye do sjezdu na Vrgorac 802kun tam i zpět...pokud by to nešlo takhle dobit na přesno tak můžu zvážit jet z letenye na prvni sjezd za cca 13kuna a pak teprve na krabičku a vyjde to....
H
hugo 007Člen
Přidáno před 11 let
Pokud máte 2 kategorii je možno koupit pouze za asi820 kn. V MF píšou o třech možnostech pro 1 kategorii
MrFreeze85MrFreeze85Člen
Přidáno před 11 let
až teda 21.7. dojedu do letenye, tak doufám že budou umět za okýnkem aspoň trochu anglicky a nějak to vyřešíme na místě. Sepíšu si to co po nich budu chtít a snad bude vše ok. Pokud jedete někdo dříve, tak sem pak napište :-)
Vectra B Caravan 74kW 205Nm + Oase 575 1000/1300kg
C
codyČlen
Přidáno před 11 let
Neviem ci tato informacia nie je passe pre vas, ale v leteney/gorican som chcel kupit Enc na druhu kategoriu. Tam som bol informovany ze dana kategoria sa da kupit len na Varazdinskom vyjazde, inde ju totiz nemaju a nemali. Zobral som si teda papierovu karticku z mytnej brany a pokracoval do Varazdinu. Vo Varazdine bol velmi komunikativny chlapik, vyska dobitia zalezala uplne na mne, mohol som si nabit od 100kn vyssie po jednom eure. Hned pri nabijani dostavate bonus 21,74%. T.j ja som chcel platit dokopy 1000kn ku tomu mi dalitu ENC krabicku za 122, takze moj kredit bol 1217,4-122. A este jedna podstatna info, krabicka nie je plne aktivna najblizsiu hodinu, takze pozor aby ste ju nepouzili skor, lebo si sposobite len problemy(rampa sa sice otvori, ale pri vyjazde vas to nebude vediet sparovat so vstupom).
S touto krabickou som potom vo Sv. Helene prisiel ku klasickemu vyjazdu na rampe kde som manikovi za pultom podal aj karticku aj Enc krabicku a odcitalo mi to kredit za druhu kategoriu vo vyske 62kn.
Potom uz len branou Enc kde sme usetrili par minut voci radom na klasicke papierove karty.
navaranavaraČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj. Ve ctvrtek jsme koupili enc na mytnici Lucko.
Pro II skupinu pouze ten balicek za 882,60 kun.
Je v tom kredit 1000 kun a krabicka zdarma.
Levnejsi balicky pouze pro I skupinu.
Fronta na koupi cca 10 min, samotna koupe 5 min.
Mezi koupenim a prujezdem ubehlo 10 min a hned to fungovalo. Dle sdeleni prodejce to funguje ihned.
Coz v nasem pripade potvrzuji. Me zapomenel dat
pristupovy jmeno a heslo na kontrolu kreditu pres internet, ale rekl jsem si o nej a vytiskl to.
CibiCibiČlen
Přidáno před 11 let
Na konci prázdnin mě to taky zajímá, tak pište poznatky
VW LT 35 maxi
desikovidesikoviNováček
Přidáno před 11 let
tak zde ještě jeden odkaz do diskuze.
http://www.uamk.c...Itemid=714
PeterbPeterbČlen
Přidáno před 11 let
Dnes bol o tom pekný článok na: http://podkapotou...a-skatulka
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Tak jsem pořídil taky balíček ENC od společnosti HAC.
Kupoval jsem ho 29.8 na mýtnici Lučko.
Přijel jsem tam asi v 16 hod odpoledne, vrátný nás pustil za závoru do areálu.
Platil jsem kartou, fronta žádná a funguje okamžitě.
I když mám vyhřívané přední okno funguje naprosto bezchybně.
Po koupi jsem dostal i papír s přihlašovacím jménem a heslem.
Dnes jsem se koukal a vyučtování mé cesty a je to i se slevou naprosto v pořádku.
Na Lučku je potřeba vejít až do budovy a jsou to první dveře na chodbě vlevo.
Na fotkách je vjezd na parkoviště u Lučka, parkoviště, budova kde se ENC kupuje a montáž
Fotky jsem nejdou dát tak je dám do fotoalba
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
tuareg Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
FernandoFernandoČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, můžeš prosím sdělit jaký je rozdíl mezi zakoupením ENC od společnosti HAC a jak se zmiňuješ od to druhé společnosti - asi je to ARZ - v čem je u této společnosti pro nás nevýhoda ?
Díky za vysvětlení.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
To si musíš porovnat sám co je pro tebe lepší:_

http://www.arz.hr...&lng=1

http://www.hac.hr...a/enc/enc/
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 11 let
Asi takto:
AZM - Autocesta Zagreb - Macejl je provozovatel dálnice A2 (Zagrb - Macejl) https://maps.goog...m&z=10

ARZ - Autocesta Rijeka - Zagreb - prodávají svoje ENC a platí zde - jestli funguje i jinde nevím. http://www.arz.hr...&lng=2

HAC - spravuje největší dálniční síť, mají svoje ENC a ty platí i na ARZ a za určitých podmínek i na dálnicích BINA-ISTRA viz níže

BINA-ISTRA - provozovatel dálnic na Istrii, ENC od HAC lze také použít, ale peníze se nestrhávají z kreditu ENC, ale z platební karty. Proto je potřeba před prvním použití ENC navštívit předplatné místo provozovatele BINA-ISTRA, kde dojde ke spárování ENC a platební karty. Více zde http://www.bina-i...x?sid=1966

MAPA DALNIC a která komu patří http://img843.ima...0/uw7a.jpg
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 17.09.2013 16:55, před 11 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Už jste někdo měnil jednotku ENC?
Já ji mám letos pátým rokem a vzhledem k životnosti baterií se ji chystám na Lučku vyměnit za novou. Kredit samozřejmě převedou na novou jednotku ale zajímalo by mě jestli ji budu muset znovu registrovat jako novou a nebo zůstane vše při starém. Myslím tím dobíjení přes internet a číslo jednotky a můj uživatelský účet.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tuareg, MrFreeze85, najk, buml, hugo 007, cody, navara, Cibi, desikovi, Peterb, Fernando, Mirek a Jirinka, Valteracci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,219,893 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27151 sekund | Průměrně za: 0.27151 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB