Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Apalucha - je zájem?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Apalucha - je zájem?

Poslední aktualizace před 4 roky
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let
Zdravím rodiny (taťky) s dětmi :_
Napadla mne myšlenka zkusit udělat karavanový víkend "Apalucha". Nevím ale, jestli by se našel další taťka s prckama, který by vyrazil na víkend bez manželky, pouze s dětmi. Sám mám dva kluky 4 a 2 roky a není to problém. Vyzkoušeno :^ A pokud se utvoří smečka prcků, bývá to obvykle snazší a veselejší.
Najde se nebojácný taťka, který umožní drahé polovičce víkendovou dovolenou? Pokud ano, !o a vymyslím termín a místo dle potřeb zúčastněných :_
Yetti - Šumava
Yetti
R
rexiČlen
Přidáno před 11 let
Hlásíme se, na pánské jízdy jezdíme už od 2 let. Žádný problémy a fňukání. Někde jsem slyšel, že bez ženských je dvojnásobná zábava a poloviční útrata :-) My jsme 40+6. Máme k dispozici gumák + 6HP motor.
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let
No super !M ... taky mám vyzkoušeno, že když není mamka v dosahu, nefňuká se.
Yetti
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let
jezdime s kamaradama vzdy v srpnu na tyden na taboriste Soumarsky most, cca 6 privesu, 1 auto, nejakej ten stan, 9 fotru a 15 deti od 1roku - do 12let. Sranda nehorazna, hlavne posledni dva dny kdy je za ukol uspinit nenacnute obleceni, aby si manzelky nemyslely ze deti chodili cely tyden jen v jednom obleceni.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Dudla napsal:

jezdime s kamaradama vzdy v srpnu na tyden na taboriste Soumarsky most, cca 6 privesu, 1 auto, nejakej ten stan, 9 fotru a 15 deti od 1roku - do 12let. Sranda nehorazna, hlavne posledni dva dny kdy je za ukol uspinit nenacnute obleceni, aby si manzelky nemyslely ze deti chodili cely tyden jen v jednom obleceni.


:he
Soumarák :^ ... měl jsem v záloze návrh, začít na Šumavě. Jsem zdejší, takže určitá výhoda při vymýšlení programu .... jo a doma tenhle návrh vítají všichni. i !u ..... !t

Pokud by nebyl problém rozšířit Vaše řady v srpnu na Soumaráku, myslím, že by se přidalo víc zájemců. Nebyl by konkrétní termín? :_ Celý týden asi z pracovních důvodů nedám, ale prodloužený víkend bych jel rád.

A co víkend 12-14.7? Má někdo zájem a typ na lokalitu?
Yetti
R
rexiČlen
Přidáno před 11 let
Soumarák je fajn, tam také jezdíme. Před 14 dny jsme byli v Radešově a taky super. Na přelomu července a srpna se chystáme ještě někam k Zell am see. 12-14.7 by jsme klidně někam vyrazili.
LubinoLubinoČlen
Přidáno před 11 let
Šumava by se mi líbila. Jedeme dva chlapi bez báb + děti 9,9,9,5, ale až poslední prázdninový týden.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Yetti napsal:

Citovat

Dudla napsal:

jezdime s kamaradama vzdy v srpnu na tyden na taboriste Soumarsky most, cca 6 privesu, 1 auto, nejakej ten stan, 9 fotru a 15 deti od 1roku - do 12let. Sranda nehorazna, hlavne posledni dva dny kdy je za ukol uspinit nenacnute obleceni, aby si manzelky nemyslely ze deti chodili cely tyden jen v jednom obleceni.


:he
Soumarák :^ ... měl jsem v záloze návrh, začít na Šumavě. Jsem zdejší, takže určitá výhoda při vymýšlení programu .... jo a doma tenhle návrh vítají všichni. i !u ..... !t

Pokud by nebyl problém rozšířit Vaše řady v srpnu na Soumaráku, myslím, že by se přidalo víc zájemců. Nebyl by konkrétní termín? :_ Celý týden asi z pracovních důvodů nedám, ale prodloužený víkend bych jel rád.

A co víkend 12-14.7? Má někdo zájem a typ na lokalitu?


Konkretni termin zatim neni, vzdy se to upece tak nejak na posledni chvili :) nicmene muzu dat vedet
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let
Dneska odjíždím na pár dní do velehor, ale až se vrátím, vypíšu výjezd na víkend 12.-.14.7. na Šumavě. Info pro případné zájemce, aby si zajistili doma alibi :@!u
Yetti
freeridefreerideČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Yetti napsal:

No super !M ... taky mám vyzkoušeno, že když není mamka v dosahu, nefňuká se.


podpisujem, chalani sú už starší, ale čo ich najviac posunulo osobnostne boli pánske jazdy - freeride a hory, skaly, ferraty - tak od ich 10 rokov najviac....,

držím palce, nič lepšie nemôžete pre chlapcov urobiť ako pánske výjazdy a akcie spojené so športom a aktivitami !) s chlapáckym prístupom
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 11 let
zdravím, už jsem taky něco podobného plánoval, třeba se s klukama taky utrhneme. vlákno budu určitě sledovat
Honza, Gábina, Honzík a Radek
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let
Vypsal jsem výjezd na 12.-14.7. do kempu Zahrádky u Borové Lady. Budou tam i kamarádi se stany, kteří nejsou registrovaní na C24.
Yetti
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Mám zrovna dovolenou, tak možná taky dorazíme když stihneme odvézt zrovna dceru do školy na praxi v neděli, juknu jak je to daleko, jsme Já a 6 a 2,5!M
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Me2d napsal:

Mám zrovna dovolenou, tak možná taky dorazíme když stihneme odvézt zrovna dceru do školy na praxi v neděli, juknu jak je to daleko, jsme Já a 6 a 2,5!M


těším se :_
Yetti
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Snad to vyjde maminu pošleme na týden pryč a my musíme při zpáteční cestě vyzvednout dcerku v Opařanech u Tábora, tak se to i hodí, je to kolem 220km, to jde.:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Yetti napsal:

Dneska odjíždím na pár dní do velehor, ale až se vrátím, vypíšu výjezd na víkend 12.-.14.7. na Šumavě. Info pro případné zájemce, aby si zajistili doma alibi :@!u


Takhle to nejak vzdy zabereme na Soumaraku
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Upravil Dudla dne 19.06.2013 19:49, před 11 let
Dudla Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen 4_large.jpg Obrázek nebyl nalezen 2_large.jpg Obrázek nebyl nalezen
R
RemzinČlen
Přidáno před 11 let
Rádi by jsme se taky stavili já a naše dvojčata jen musím s kolegou přehodit směny.
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
MartinovoMartinovoČlen
Přidáno před 11 let
Nápad určitě super. Jezdím s tatínky a dětmi a je to pohoda.
Nově máme obytňák a tak bych se rád účastnil i jako "nováček" mezi karavaňáky.

Sice bych musel odjet na nedělní šichtu, ale i tak už píšu do kalendáře.:)
Márty, Ála, Kačenka (2007), Kryštof (2006)
Fiat Ducato Adria 645
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
Vy nám ale do toho motáte baby :-D takže beru mašinku na vlasy
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let
Tak se nám to krásně blíží !t .... Kdyby se nějaký taťka ještě urval, žádný problém i bez nahlášení. Zítra zajedu kolmo do kempíku zabukovat plácek, ať jsme pohromadě.
Nechci na sebe dávat takhle veřejně telefonní číslo, ale kdyby měl někdo potřebu, pošlete SZ a rád pošlu. Přihlášeným ho pošlu automaticky, to pro všechny případy. Já tam hodlám dorazit v pátek po obědě .... moc se na Váš všechny těšíme :_

Automatické sloučení 09.07.2013 08:37:
S radostí oznamuji, že zájem o akci Apalucha je :g
Už teď nás bude cca 12-14 taťuldů + prckové :^ .... účastní se i kamarádi, bez C24 příslušnosti. To by mohl být dobrý start pro Apaluchové víkendy nebo týdny :x
Těším se :_
Yetti
Upravil Yetti dne 09.07.2013 07:37, před 11 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,195 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23632 sekund | Průměrně za: 0.23632 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB