Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kemp Golf Poděbrady - hodnocení.: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kemp Golf Poděbrady - hodnocení.

Poslední aktualizace před 7 let
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 11 let
Po delší době jsme navštívili tento kemp, který prošel rekonstrukcí. Po dnešní zkušenosti jsem napsal své hodnocení zde: http://www.dokemp...hodnoceni/
MilaMilaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, docela drsné co Zděndo píšeš a co píší ostatní.

:_ M+S
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 11 let
M?ěl jsem to v plánu tam jet,ale po tomto hodnocení raději ne.
Díky
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
SortySortyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Zdenek a Irena Lbc napsal:

Po delší době jsme navštívili tento kemp, který prošel rekonstrukcí. Po dnešní zkušenosti jsem napsal své hodnocení zde: http://www.dokemp...hodnoceni/


Děkujem, přátelé, za info!! My se tam byli podívat koncem března jen tak na čumandu, neb se nám místo zamlouvalo. Kemp jsme si prohlíželi jen přes plot, a i to vadilo nějaké blondýně v džípu, která přijela a otvírala vrata vzadu za kempem. Nechápali jsme!!
Teď už máme jasno, kam NEJEZDIT!!!!
M
m-mNováček
Přidáno před 11 let
Tak také trošku přidám tento víkend 22.6.2013 jsme byli přespat v tomto kempu i když jsem si přečetl předem výše uvedené hodnocení tak jsem si jednu noc zamluvil. Pouze přespání od večera do rána,(byl jsem zde asi před třemi roky a spokojen) ale měl jsem šok proto přidám pár postřehů abych to ostatním doklreslil. Nemám povahu si něco přidávat. Můj příjezd 19.15 Paní v kempu slovo nepříjemná je slabé, se slovy mám objednanou chatku odpověď: když už jste tady holt Vás ubytovat musím máte to objednané, ale chatka má lednici musíte ji připlatit. Já : nepotřebuji ji a nechtěl jsem ji, ona: nendá se nic dělat buď berte nebo ne - zaplatil jsem. Po 30 minutách přestal jít proud informuji se odpověd nikdo tady není nevím kdo se nato koukne. Proud šel asi za hodinu a půl, k tomu tedy netekla ani voda podotýkám ani teplá ani studená večer v deset zamkli umývárky jako každý den a otvírají ráno v osum mají to tam napsané a ještě mezi 12.00-13.00. Ptám se tedy ráno na teplou vodu odpověd jednoduchá není a nebude už jsem se dál neunavoval, ptám se na lednici když nešel proud zbytečně. Záchody nedají se zajistit když jste vevnitř tedy se s vámi každý přetahuje o dveře než pochopí že jste uvnitř a nakonec komáři katastrofa miliony ptám se zda není náhodou v recepci repelent odpověd jeťte si ho koupit do tesca co by jste ještě nechtěl vždyt jsou tady Lužní lesy - "chápu". Komárya elktriku beru, stane se ale vše se dá řešit jinak. S výše uvedeným příspěvkem souhlasím toto bylo jen pro dokreslení situace mám jasno již tam nikdy nepojedu a všem také tak doporučím. Cena za tu pidi chatku byla 600 a snidaně 120, den předem hotel ve špindlu tři hvězdy pokoj se snídaní 700 (sprcha WC na pokoji, minibar, ručníky, televize a telefon) a všichni se na mě smáli. Opravdu se asi vyplatí některým recenzím věřit
O
Olda MatuČlen
Přidáno před 11 let
Byli jsme se tam podívat s touhou ubytovat se na minigumsraz, bohužel to dámské přirození jsme tam potkali taky, jen na nás nemělo čas, tak jsme s ní v dalším kontaktu nebyli. Báječná slečna byla v restauraci, všechno nám tam vychválila do nebes, ale asi tam není dlouho zaměstnaná. Je to jediný kemp v okolí, tak proč si nedupnout, na ty drzí šmejdy, co tam pana podnikatele jezdí obtěžovat- co se vlastně divíme !!!!!!
O
Olda MatuČlen
Přidáno před 11 let
P.S. jelikož mě podobný rádo by podnikatelé strašně trápí, dotázala jsem se poděbradského zastupitele zodpovědného za cestovní ruch, co té situaci říká a bylo mi odpovězeno, že kemp je na soukromém pozemku, takže s tím nemůžou nic dělat. Takže je to vlastně soukromá zahrada a je na nás karavanistech, jak servilní a vděční panu majiteli budeme. Patrně je na místě poslat předem dárkový koš a několik lahví značkového alkoholu a modlit se, aby nás pan majitel neseřezal bičem. Nevím, kam až svoboda podnikání sahá. Patrně do nebe. Nebo do pekla. Nechám na úvaze.....:(
L
lada721Člen
Přidáno před 11 let
Nejlépe je do podobných zařízení nejezdit.:(:@. Já vím, že se to lehce řekne, že musí být vždy někdo kdo se obrazně řečeno spálí. Ale pak svou zkušenost sdělí veřejnosti a v tom okamžiku začne běžet naše jediná možná obrana proti podobným zařízením. Za to všem těmto lidičkám patří obrovský dík.:g:_
O
Olda MatuČlen
Přidáno před 11 let
Díky, že někdo ocenil naše odvážné kritiky, spíš ze všech stran slyším, jak jsem špatná, že se mi něco nelíbí atd.

Takže za mě top trojka nejhorších kempů Ostrá, Andrea, Golf
priborjpriborjČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Olda Matu napsal:

Díky, že někdo ocenil naše odvážné kritiky, spíš ze všech stran slyším, jak jsem špatná, že se mi něco nelíbí atd.

Takže za mě top trojka nejhorších kempů Ostrá, Andrea, Golf


Prosím tě kde je kemp Andrea - abych se mu vyhnul?
O
Olda MatuČlen
Přidáno před 11 let
Andrea je u Mácháče
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 11 let
No s tím kempem Andrea souhlasím .Při návštěvě to vypadalo že je nějak obtěžujem že jsme dojeli.
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 7 let
Máte někdo aktuální zkušenosti s kempem Golf Poděbrady?
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Po vymene najemce tusim ve 2015 v pohode. Naposledy jsem tam byl pred 14 dny s "Chlapi sobě" a super. :^ Zrovna dokončovali za provozu rekonstrukci restaurace na Marině. Restaurace na Kempu fungovala normálně.
Upravil Majli dne 31.05.2017 15:38, před 7 let
P
Petr MacekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Majli napsal:

Po vymene najemce tusim ve 2015 v pohode. Naposledy jsem tam byl pred 14 dny s "Chlapi sobě" a super. :^ Zrovna dokončovali za provozu rekonstrukci restaurace na Marině. Restaurace na Kempu fungovala normálně.


Díky za rychlou odpověď, jedeme zítra.
mich@lmich@lČlen
Přidáno před 7 let
Byli jsme před 14 dni a úplně v pohodě. Kemp i restaurace bez problémů, sociálky nové a funkční. Trávník po mokrém jaru byl misty zasipaný asi starou antukou na miste ch kde byly vyjete koleje. Těmto místům je potřeba se vyhnout při volbě místa na staní. Michal
Michal a Martina + dva kluci 17 a 12
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zdenek a Irena Lbc, Mila, Jirkac, Sorty, m-m, Olda Matu, lada721, priborj, ajfelaci, Petr Macek, Majli, mich@l

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,713,865 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26973 sekund | Průměrně za: 0.26973 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB