Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 STPL Uherské Hradiště: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

STPL Uherské Hradiště

Poslední aktualizace před 5 let
Z
ZmurinNováček
Přidáno před 11 let
V Uherském Hradišti byl otevřen nový STPL. K dispozici je prozatím přípojka elektrické energie. Zdroj pitné vody a výlevka budou v dohledné době dobudovány. Staní je zdarma, el.energie formou automatu. Souřadnice 49°4'13.234"N, 17°28'14.409"E Přijeďte navštívit srdce Slovácka.
freeridefreerideČlen
Přidáno před 11 let
tak to je super správa, čím viac takých noviniek tým lepšie !)
ogarogarČlen
Přidáno před 11 let
To je fajne,zahrali nám na našu strunu,bo tam chodíme často a pár krát sme spali ruzne po uličkách.Tož,tak to skusime "oficiálne":^
Peter a Stanka
BorekBorekČlen
Přidáno před 11 let
Využil jsem této informace a vydal se na uvedený STP. Problém byl při příjezdu. Dvě dopravní značky " P " s dodatkovou tabulkou " 7 karavanů" se šipkou odbočky vlevo. Ouha. Do obou ulic je zákaz vjezdu pro vozidla nad 2 tuny. Dalo mi to trochu starosti než jsem našel příjezdovou cestu tak, abych neporušil dopravaní předpisy. Informoval jsem o této situaci hlídku městské policie, která u STP zastavila. Slíbili nápravu. Jinak je to velice klidné místo - mohu doporučit.
malinamalinaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Borek napsal:

Využil jsem této informace a vydal se na uvedený STP. Problém byl při příjezdu. Dvě dopravní značky " P " s dodatkovou tabulkou " 7 karavanů" se šipkou odbočky vlevo. Ouha. Do obou ulic je zákaz vjezdu pro vozidla nad 2 tuny. Dalo mi to trochu starosti než jsem našel příjezdovou cestu tak, abych neporušil dopravaní předpisy. Informoval jsem o této situaci hlídku městské policie, která u STP zastavila. Slíbili nápravu. Jinak je to velice klidné místo - mohu doporučit.



https://mapy.cz/s...
Upravil Fun dne 29.05.2019 23:19, před 5 let
BorekBorekČlen
Přidáno před 11 let
Odpověď od Maliny jsem nepochopil. Vysvětlí mi to někdo ?
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 11 let
.......asi to měla být ta trasa ale ............jako odkaz to nefunguje....:_
...hlavně že se máme....!c
BorekBorekČlen
Přidáno před 11 let
Děkuji. Nejsem tedy sám. Pro ty, kteří tam pojedou uvádím,že na je třeba z průtahu Uherským Hradištěm odbočit směr Zlín a po 100 metrech odbočit vlevo ( označeno jako slepá ulice) a po dalších 100 metrech doprava.
malinamalinaČlen
Přidáno před 11 let
Nic se neděje, jen jsem našel info v mapách a nějak jsem to nezvládl přetáhnout do kopie k otevření....:_
LiberdaciLiberdaciČlen
Přidáno před 11 let
Nevíte někdo z osobní návštěvy tohoto STLP, jestli již mají k dispozici zdroj pitné vody a výlevku, které měly být v dohledné době dobudovány, jak bylo psáno v prvním příspěvku. Díky za odpověď.
Každá chvíle je ta pravá
ogarogarČlen
Přidáno před 11 let
Tak sme tri dni strávili v Uherském Hradišti,ale ne na STPL,bo je tam Letní filmová škola a oproti je táborište pre účastnikov,no a oni samozrejme parkujú na vyhradenom parkovišti pre karavany.Ja som to "pochopil"a stáli sme opodál,ale zrejme nejaký ten zahraničný karavanista bude maličko čučet,že ho tam zvou tabulečky na parkovaní a je to plné osobákú.A to sme za tých pár chvil tu strávených videli aj mestských,aj štátnych pomahačov a chráničov a tvárili sa,že je všetko OK.Zaujimavé,že na vyhradené parkovište pre invalidov sa nikto nepostaví,no vyhradené parkovisko pre karavany,to je iné kafe.V našich končinách nám týto veci robia strašný problem,to nejako akceptovat.Takže myšlenka radných v UH je na chválu,len to treba dotiahnut do dokonalosti.:^Inak je tam zatial len el.stlpik a štyri štekre,ktoré zatiaľ nefachajú,bo som to v záujme veci bol premerať.Voda a výlevka zatial v nedohladne...
Peter a Stanka
Upravil ogar dne 31.07.2013 13:05, před 11 let
ogar Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
LiberdaciLiberdaciČlen
Přidáno před 11 let
Děkuji za info o tomto STLP. Rádi jezdíme do těchto končin, ale jak je vidět , ne vždy vše funguje, jak má a to je škoda.

Automatické sloučení 02.03.2014 14:10:
Aktualizuji odkaz.
Nevíte někdo z vlastní zkušenosti ( čerstvé informace ), jestli se nějakým způsobem pohnula situace s dobudováním tohoto STLP ( výlevka WC, zdroj pitné vody a funkční přípojky )?
Je tento STLP nadále blokován ( využíván ) osobními auty, tudíž nelze s obytnými auty zaparkovat, tak jak bylo popsáno výše?

Díky za info

Automatické sloučení 07.03.2014 12:08:
Žádné nové informace o tomto STLP ?

Automatické sloučení 20.09.2015 11:59:
Aktualizuji dotaz výše. Navštívil někdo v tento STPL a má aktuální informace , jak to tam vypadá dnes.

Díky

Automatické sloučení 02.04.2016 11:36:
Navštíveno na jednu noc o Velikonocích. Klidné místo , vedle tržnice, kousek pěkná pizzerie.
K dispozici elektrika ( euro zásuvka ). Stání zdarma. Výlevka není stále vybudována .
Každá chvíle je ta pravá
Upravil Liberdaci dne 02.04.2016 11:36, před 8 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let
A je tam. V databázi.:D
https://www.carav...tpl_id=478
Fun
Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: freeride, Zmurin, ogar, Borek, malina, Fun, jirka dagmar, Liberdaci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,232,277 unikátních návštěv | Vygenerované za: 1.33439 sekund | Průměrně za: 1.33439 (0) sekund | Dotazy: 111 | Použitá paměť: 2.07MB/2MB