Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Přídavné vzduchové pérování: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Přídavné vzduchové pérování

Poslední aktualizace před 1 rok
LANALANAČlen
Přidáno před 11 let
Schéma zapojení rozvodu vzduchu pro montáž přídavného vzduchového pérování.
!)
Pro více informací můžete zavolat na telefon: 773 616 322
LANA Připojili následující soubor:
schma_pdavnho_vzduchovho_provn.pdf [65.62kB / 2194 stažení]
LANA Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
F
FafionNováček
Přidáno před 11 let
Ahoj, zřejmě budu nucen také pořídit vzduchové pérování na zadní nápravu. Chtěl bych se zeptat, zda je možno zařízení instalovat svépomocí? Díky.
furgonfurgonČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Fafion napsal:

Ahoj, zřejmě budu nucen také pořídit vzduchové pérování na zadní nápravu. Chtěl bych se zeptat, zda je možno zařízení instalovat svépomocí? Díky.


Určitě, není to nic složitého, zvládne to každý trochu zručnější kutil.!)
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
VitaVitaČlen
Přidáno před 11 let
na poslední technické si ho už všimli - ale já tvrdím, že to tak bylo dovezeno :-) - což není úplně pravda, montoval jsem ho sám. Tedy jen připomínka, že montáž svépomocí nám asi brzo zatrhnou.

A u zobrazeného schematu bych si já doplnil jednu drobnost, mezi kompresor a rozdvojku - klasický autoventilek, to pro případ, že odejde kompresor tak ať to jde fouknout třeba u pumpy.
furgonfurgonČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Vita napsal:

na poslední technické si ho už všimli - ale já tvrdím, že to tak bylo dovezeno :-) - což není úplně pravda, montoval jsem ho sám. Tedy jen připomínka, že montáž svépomocí nám asi brzo zatrhnou.

A u zobrazeného schematu bych si já doplnil jednu drobnost, mezi kompresor a rozdvojku - klasický autoventilek, to pro případ, že odejde kompresor tak ať to jde fouknout třeba u pumpy.

i u tohoto schematu můžeš dofouknout ,sice každý zvlášť(ale nakonec by to byla pouze nouzovka),ventilkama na obrázku vedle manometrů:_
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
F
FafionNováček
Přidáno před 11 let
Ahoj všichni!
Furgone děkuji, to jsem moc rád! Pořizovací cena je i tak dost vysoká, nějakých 17 tis. a platit ještě za montáž...No, ještě došetřím a pak hurá na to! Je u toho nějaký návod blbuvzdorný na montáž:)? Díky!
VitaVitaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

furgon napsal:

Citovat

Vita napsal:

na poslední technické si ho už všimli - ale já tvrdím, že to tak bylo dovezeno :-) - což není úplně pravda, montoval jsem ho sám. Tedy jen připomínka, že montáž svépomocí nám asi brzo zatrhnou.

A u zobrazeného schematu bych si já doplnil jednu drobnost, mezi kompresor a rozdvojku - klasický autoventilek, to pro případ, že odejde kompresor tak ať to jde fouknout třeba u pumpy.

i u tohoto schematu můžeš dofouknout ,sice každý zvlášť(ale nakonec by to byla pouze nouzovka),ventilkama na obrázku vedle manometrů:_


no, já tam mám upouštěcí "tlačítka" - mít to jako ventilky na palubce ... ale v podstatě je to jedno ...
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 11 let
Fafion napsal ...... Pořizovací cena je i tak dost vysoká, nějakých 17 tis. a platit ještě za montáž...No, ještě došetřím a pak hurá na to! Je u toho nějaký návod blbuvzdorný na montáž? Tak to jsi asi moc bohatý,když chceš za to dát takový peníz a ještě si to nechat namontovat :o Mě to přišlo celkem na rovnou polovinu a montáž asi tak necelý půl den a to jsem elektrikář slaboproudař,ale co je vrtačka a klíče zase vím a víc k tomu fakt není potřeba.Druhá STK a nikdo se nad tím nikdy nepozastavoval. Jinak já mám kompresor přímo z koncovkou na autoventilek,takže,kdyby náhodou,tak vytáhnu druhý co sebou stále vozím,místo klasické pumpy.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
PettoPettoČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj Mirek a Jirinka,
tiez som o tom uvazoval, vedel by si dat nejaky typ, kde sa to da kupit za rozumnu cenu, vdaka
Peter
Peugeot J5 Chausson 1,9 D (the Highway patrol machine)
RadimORadimOČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Petto napsal:

Ahoj Mirek a Jirinka,
tiez som o tom uvazoval, vedel by si dat nejaky typ, kde sa to da kupit za rozumnu cenu, vdaka
Peter


Ahoj,
jestli potřebuješ vyřešit přídavné vzduchové pérování na jakýkoliv typ vozidla za rozumnou cenu, tak se obrať přes SZ na nick: LANA !o nebo zavolej na
tel.: 773 616 322 :t
LANALANAČlen
Přidáno před 11 let
Umístnění ovládacího panelu dvouokruhového systému vzduchového pérování v palubní desce místo popelníku v Peugotu J5
LANA Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
F
FafionNováček
Přidáno před 11 let
Zdravím, přátelé!
Rád bych se s Vámi podělil o zkušenost se zakladatelem tohoto vlákna. Snad to admin nebude považovat za reklamu a nesmaže to, na tomto fóru si máme přece pomáhat a vyměňovat info, že?
Tedy to zkrátím. U zakladatele jsem nejen sehnal sadu vzduchového pérování za fajn cenu, ale hlavně mi ochotně poskytl veškeré info, fota apod. potřebné k instalaci. Mám to k němu moc daleko, jinak bych si určitě nechal od něj zařízení namontovat. S „přítelem na telefonu“ jsem to však zvládl taky. Vše v pořádku dorazilo, vše perfektně pasovalo.Stále odkládaná a zdánlivě nedostupná věc je najednou ze dne na den skutečností, a já se můžu zítra vydat na dovču opět o něco komfortněji! Tedy, Lano, ještě jednou za vše díky!!:q
CibiCibiČlen
Přidáno před 11 let
já jsem pořád nevyřešil, kam dát budíky, aby byly vidět a po ruce. Takže zatím mám hadičky za sedačkou smotané a musím kontrolovat tlak manometrem. cca po 14 dnech to ujde.

Nemá asi někdo namontované v Sprinteru (LT) kolem roku 2000?
VW LT 35 maxi
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
[quote]LANA napsal:

Schéma zapojení rozvodu vzduchu pro montáž přídavného vzduchového pérování.
!)
Pro více informací můžete zavolat na telefon: 773 616 322[/quote

Ahoj - podľa tohoto schémata by mala každá vetva / P -L / plniť a odpúšťať zvlášť.Mne to však funguje tak,že doplňujem a odpúšťam obe naraz a je jedno na ktorý ovladač siahnem. Už sa tu ,ale myslím o tom písalo.Aj kompresor mi doplňuje obe naraz a je mu jedno ktorú časť držím.HMM asi chyba v zapojení - auto som už tak kúpil - asi som mal na tento defekt okamžite reagovať , ale vtedy som o tom nič nevedel. Teraz som si už zvykol......

Automatické sloučení 05.07.2013 21:15:
[quote]Cibi napsal:

já jsem pořád nevyřešil, kam dát budíky, aby byly vidět a po ruce. Takže zatím mám hadičky za sedačkou smotané a musím kontrolovat tlak manometrem. cca po 14 dnech to ujde.

Nemá asi někdo namontované v Sprinteru (LT) kolem roku 2000?[/quot

Mám to v Sprinteri 2001 - vľavo dole pod volantom tak na úrovni ventilátora na druhej strane voľné miesto po niečom. Tesne pod ovládačmi hmlových svetiel . Mala by tam byť krytka na niečo ????
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Upravil viera a vlado dne 05.07.2013 21:15, před 11 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 11 let
Vlado,dobře se podívej na to schema zapojení !!! U těch dvou šipek co tam jsou nakresleny musíš mít zpětné ventilky,jinak se to bude chovat přesně tak jak popisuješ. Ty ventily propouští jen směrem do měchů a to samozřejmě při foukání plní obě strany,při vyrovnávání tlaků stačí zmáčknout příslušný odpouštěcí ventil na té straně kterou chceš odpustit.Druhá strana zůstane beze změn,právě protože jsou tam ty ventily.Podle všeho je tam nemáš a nebo jsou nějak poškozeny ?? Já sice nemám tvůj typ auta,ale poněvadž jsme nekuřáci,mám budíky pravě místo popelníka,asi tak jako u hodně aut.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
Mirku zrejme pri montáži soudruzi na tie ventilky zabudli. Pri odpúšťaní hociktorým klesá tlak v obidvoch rovnako. Takže som bez jednosmerných ventilov,ale rozoberať to naozaj nebudem.Ďakujem za informácie.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 11 let
Zkus se obrátit na autora vlákna,má je skladem a vsadit je tam není vůbec žádný problém,jen vypustíš vzduch.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
LANALANAČlen
Přidáno před 11 let
Zapojení kompresoru od přídavného pérování s rychlospojkou, pro připojení vzduchové hadice.

Automatické sloučení 12.02.2014 23:03:
Nový typ vzduchového pérování na Mercedes Sprinter
Upravil LANA dne 13.02.2014 00:03, před 10 let
LANA Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen dscf5628.jpg
T
TommyNováček
Přidáno před 10 let

Citovat

LANA napsal:

Zapojení kompresoru od přídavného pérování s rychlospojkou, pro připojení vzduchové hadice.

Automatické sloučení 12.02.2014 23:03:
Nový typ vzduchového pérování na Mercedes Sprinter


Ahoj Lana,
prosím tě , máš i foto vzduchového pérování na Peugot J5 1992 jako Nový typ vzduchového pérování na Mercedes Sprinter ?
našel jsem pouze umístění budíků

Ahoj
SerifSerifČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj všichni,

mám taky vzduchové párování od Lana namontováno svépomocí cca před rokem.
Nechci mu dělat reklamu, ale jízdní vlastnosti se podstatně zlepšily, hlavně v zatáčkách, vůz se už tak nenaklání a na naší dálnici už to tak nebouchá. Spokojenost.

Ale teď k problému, který mám. A podle všeho, jak jsem to konzultoval s jinými obytkáři, tak nejsem jediný, který tento problém má.
Myslím, že je to otázka přímo pro Lana.
Levá strana po nafoukání drží i několik měsíců, ale pravá strana je bez tlaku cca po třech dnech.
Prošel jsem všechno. Jarovou vodou nastříkal , ale nic jsem nenašel, kde by tlak utíkal.
Jediné co mě nadadlo, tak zpětný ventil - / podle mého názoru propouští / -
Jak bude chvilka, tak vlezu pod káru, a zkusím přehodit zpětné ventily - zaměním levou a pravou stranu. A bude to jasné.
A nebo by mohla být závada ještě někde jinde ??? Podle mě ne, ale mohu se mýlit.
Myslím si, že zpětný ventil opravit nejde , pouze vyměnit.
Fiat Ducato 2,8 JTD
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,649,369 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21043 sekund | Průměrně za: 0.21043 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB