Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Topolníky: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Topolníky

Poslední aktualizace před 11 let
P
Pavel LuxČlen
Přidáno před 11 let
:cV kempu v Topolníkách je novinka, platí se spotřebovaná ele. Ale pozor za 1 kw chtějí 1.50 Eu
M
majsadrČlen
Přidáno před 11 let
to tedy chteji 39 korun za kilowatu a neni to nejaky ulet obsluhy koupaliste
P
Pavel LuxČlen
Přidáno před 11 let
Ano je to tak za 9 dní jsem platil 2000 kč- lednice,vařič a malý mrazák. Netopil jsem.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj. Topoľníky jsou pro nás passé, asi tam nechtějí karavanisty, jen stanaře. Navíc je to od nás 230 km, což představuje 1600+ za naftu, děkuji, nechci. Rusava 350 za naftu, 160 za noc sakumprásk i s elektrikou, dikotéky (rozuměj buchary) v nedoslyšnu, a můžeme čumět do zeleného až do svého úplného osvojení, hotel Ráztoka 150 m (pivo), "U Kůlu taktéž, jen o 450 m dál, procházka na Hotel Rusava lesem, co bych chtěl v sedmdesáti ještě víc? Někde se honit, abych stihnul to, či ono, vše marnost nad marnost. Já potřebuji relax a klid. A stejně si myslím, že jsem si v Topoľníkoch poškodil své srdce (měl jsem pak značné potíže, spravily to pak další léky), protože jsem tam v té horké vodě seděl čtyři hodiny dopoledne a čtyři hodiny odpoledne jak hňup a navíc byly osmatřicítky (teplota vzduchu). Bohužel, musíme počítat penízky, na co nám ještě zbude a na co již ne. Jistě ti, co se dívají na věc jinak, nebudou psát, že jsem vůl. Ale já to mám vlastně ve svém podpisu, takže mi to neva. Čáo, Pepa, r. a v.
Petr1Petr1Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Pavel Lux napsal:

:cV kempu v Topolníkách je novinka, platí se spotřebovaná ele. Ale pozor za 1 kw chtějí 1.50 Eu


Už to víme a proto jedeme na solár a plyn a elektřinu nepotřebujeme. Také nás to překvapilo. Ale co se dá dělat. Slečna " šéfová" musí přece také na něčem vydělávat. Nebo ne?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pavel Lux, majsadr, Doskocil, Petr1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,748 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13350 sekund | Průměrně za: 0.1335 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.75MB/2MB