Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zavařování masa na cesty: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zavařování masa na cesty

Poslední aktualizace před 5 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

lada721 napsal:

Pepo, myslím, že to spousta lidí zde nepochopí, nedocení a dá si raději v Mekáči burgra.:g:_



Jojo mekac a kfc !k
Neni nad poradnyho vlastnorucne uklohnenyho burgra.
Ja ho ted delam z hoveziho krku, na hrubo pomlyt ochutit jen soli a peprem. Z kazdy strany cca 2 min opect. Vlozit do sklenice, zavickovat a zavarovat az do uplneho zavareni. Na cestach jiste prijdou vhod s varenym ci zavarenym bramburkem a jak jinak nez se zavarenou okurcickou. Ja to nikdy nevydrzim a konzumuji tesne pred procesem sterilizace vlozene mezi dve pulky dobre housky ci bagety a prolozim na platky nakrajenymi rajcaty, cibuli a dobrym platkovym syrem. :_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj Pepo (Doskočile). Obrnil jsem se trpělivostí a prošel celé toto téma, kdy k věci tu je asi tak každý desátý příspěvek. Všiml jsem si na jedné z fotek kdesi, že zavařuješ i dršťkovou polévku. Díky tvé praxi bych tě chtěl poprosit, zda-li by jsi se nepodělil o tvůj osvědčený a zcela určitě fungující recept (popř. i na jiné polívky). Jsem hodně polívkovej a vždycky se kroutím když vyrábíme v karavanu nějakou páru. Tohle by to vyřešilo. Předem díky :)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj Tome (TP), uvař normální jakoukoliv polévku, třeba tu držťkovou, na internetu jsou jich a různých jiných jídel desetitisíce, např. to hovězí po Burgundsku je taky z internetu, nejsem profi kuchař, to zde každý ví, že jsem chlaďař a elektrotechnik, uvař, a normálně, tedy tak, jak se to má, to sterilizuj a je to na čtyři roky, tak, jako z Hamé. Kdo by chtěl o zavařování ode mne ještě více, tak si může otevřít stránky mého domovského karavanklubu, CCOlomouc.cz, je to na f, čemuž nejsem vůbec rád, no budiž, tam v pravém sloupci, jak jsou fotografie, tak stále dolů a dolů, asi ve spodní třetině se narazí na můj článek, který popisuje naše začátky s touto praktikou už od r. 1982 až do teďka, kdy sice vařím už sám, jsem 12 roků vdovec. Čáo, Pepa
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Měl jsem za to, že tam je nějaký fígl v tom, že nesmí dávat třeba česnek, nějaké koření apod. Tak jestli to je takhle, a je to osvědčené, tak to je super. Tvůj domovský karavanklub si určitě rád prohlédnu. Díky moc.

Bohužel, stránky nejedou (www.ccolomouc.cz)
... ale vzápětí jsem pochopil co je "f" :D:^
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Upravil TomTP dne 21.02.2016 20:47, před 8 let
Petr071Petr071Člen
Přidáno před 8 let
Přidám se s troškou do mlýna...dělám si tak "svačinky" na ryby a na cesty :)
Petr071 Připojili následující obrazek:
12346546_1075131975865207_3763928724713346329_n.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen 12299292_1075055422539529_8670111207147727720_n.jpg 12316267_1074952749216463_6007336267204949588_n.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen 1507062_879685405409866_524034436639565092_n_2.jpg
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Petr071 napsal:

Přidám se s troškou do mlýna...dělám si tak "svačinky" na ryby a na cesty :)


Tak tomuhle Peto rozumim :^ Super vybava spajzky cestovatele.
Jinak sterilizovat zavarenim se da skoro vsechno od polivky po karbanatek. V pribuzenstvu to delaji tak, ze vikendove obedy delaji pred dovcou v dvojnasobnem mnozstvi a tu pulku zavaruji na cesty. Ze rada pokrmu tim zavarenim dost ztrati asi nema cenu resit.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj Tome (TP), uvař normální jakoukoliv polévku, třeba tu držťkovou, na internetu jsou jich a různých jiných jídel desetitisíce, např. to hovězí po Burgundsku je taky z internetu, nejsem profi kuchař, to zde každý ví, že jsem chlaďař a elektrotechnik, uvař, a normálně, tedy tak, jak se to má, to sterilizuj a je to na čtyři roky, tak, jako z Hamé. Kdo by chtěl o zavařování ode mne ještě více, tak si může otevřít stránky mého domovského karavanklubu, CCOlomouc.cz, je to na f, čemuž nejsem vůbec rád, no budiž, tam v pravém sloupci, jak jsou fotografie, tak stále dolů a dolů, asi ve spodní třetině se narazí na můj článek, který popisuje naše začátky s touto praktikou už od r. 1982 až do teďka, kdy sice vařím už sám, jsem 12 roků vdovec. Čáo, Pepa

Ahoj, špatně jsem to napsal, na stránky olomouckého karavanklubu se dostanete zadáním
karavan klub Olomouc a objeví se CC Olomouc při AKČR (Autoklub České republiky), tam to je. Předseda říkal, že na "f" je to zadarmo, tak proto. Teď mi chodí osm žádostí o přidání do přátel, nevím proč, když se vidíme na srazech, tak jsem to všechno přesměroval do spamů a mám pokoj.
Čáo, Pepa
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Petr071 napsal:

Přidám se s troškou do mlýna...dělám si tak "svačinky" na ryby a na cesty :)


Petře fakt dobrý:gkdo umí tak umí:^. Na druhé straně v některých těch restauracích co si budeme povídat, není to jídlo vždy na 1:(. Je to občas jako sázka do loterie. Také čerpám spousty receptů z internetu a spousty receptů vlastních osvědčených. Proto budu ráda dále zavařovat to co nám nejvíce chutná a vím co si a z čeho uvařím. :_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Petr071Petr071Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Citovat

Petr071 napsal:

Přidám se s troškou do mlýna...dělám si tak "svačinky" na ryby a na cesty :)


Tak tomuhle Peto rozumim :^ Super vybava spajzky cestovatele.
Jinak sterilizovat zavarenim se da skoro vsechno od polivky po karbanatek. V pribuzenstvu to delaji tak, ze vikendove obedy delaji pred dovcou v dvojnasobnem mnozstvi a tu pulku zavaruji na cesty. Ze rada pokrmu tim zavarenim dost ztrati asi nema cenu resit.


Je to jak píšeš :) Já zavařuju jen pečený maso a klobásky, protože je to super i na studeno a chuti to myslím nijak neublíží...no, semo tamo i nějakou marmeládu !@ (jahodová s pomerančem a levandulí)
Upravil Petr071 dne 21.02.2016 23:09, před 8 let
Petr071 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen img_3334.jpg
Petr071Petr071Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

petr a jarka napsal:

Citovat

Petr071 napsal:

Přidám se s troškou do mlýna...dělám si tak "svačinky" na ryby a na cesty :)


Petře fakt dobrý:gkdo umí tak umí:^. Na druhé straně v některých těch restauracích co si budeme povídat, není to jídlo vždy na 1:(. Je to občas jako sázka do loterie. Také čerpám spousty receptů z internetu a spousty receptů vlastních osvědčených. Proto budu ráda dále zavařovat to co nám nejvíce chutná a vím co si a z čeho uvařím. :_Jarka


Díky za pochvalu !) Důležitý je to dělat poctivě, pečlivě a s láskou...pak se to podaří...jak sama nejlíp víš, děláme to nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli potěšení, když chutná všem okolo! Petr
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Tak když všichni tak já také.:D:_
lada721 Připojili následující obrazek:
img_0001_62.jpg
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 8 let
Co k tomu dodat:g:^. Celkově všichni chlapi co se umí postavit ke sporáku a umí uvařit mají u mě velký obdiv a za 1:^. Pepa Doskočil, Petr 071, Lada 721, Vondráček a další:g Dobré recepty má i Zuzi 777 :_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Upravil petr a jarka dne 23.02.2016 10:27, před 8 let
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Hlad je sfiňa.:D:_
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
někde jsem tady v příspěvku četl, že se nesmí dávat do zavařeného masa cibule. Kvůli kvašení. To je jasné. Jen mě napadlo jestli nemá někdo zkušenosti s tímto postupem: cibuli orestuji do hněda a zaliji vývarem. Nechám hodinu povařit. Potom přecedím a cibulovomasový vývar používám na podlévání samostatně dušeného nebo pečeného masa. Cibule v guláši je chuťově nepostradatelná. Tak jí tam dostanu tím vývarem. Asi by ta konzerva potom neměla nic dělat. Chtěl bych si na základě tohoto vlákna také něco zavařit na dovolenou, ale chci sázet na jistotu.
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 8 let
Cibule je základ guláše. Kolik dávám cibule , tolik dávám masa. Restováním se ta cibule zcela rozpustí a už nemusím guláš dále zahuštovat /moukou/. Snažím se zavařovat pokrmy co nejkratší dobu/týden/ před odjezdem na dovolenou. Ještě se mi zatím nestalo, že by se něco zkazilo a že bychom nějaké jídlo museli vezt zpět z dovolené:_ Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

petr a jarka napsal:

Co k tomu dodat:g:^. Celkově všichni chlapi co se umí postavit ke sporáku a umí uvařit mají u mě velký obdiv a za 1:^. Pepa Doskočil, Petr 071, Lada 721, Vondráček a další:g Dobré recepty má i Zuzi 777 :_Jarka

Ahoj, když jsem se naučil opravit řezníkovi chladírnu tak, aby žrala co nejmíň elektriky, seřídit tak, aby tam maso neslizlo a tím nesmrdělo, a ani se moc nevysušovalo, tak snad jsem schopen naučit se uvařit i nějakou tu máčku (po Hanácke). Enem se mosi chtěť, tak je potem možny óplně všicko!
http://caravanclu...ema/94246/
Čáo, Pepa
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Ano přesně jak píše Jarka (petr a jarka). Cibule musí v základu pouze zesklovatět a dalším dušením se prakticky rozpustí. Pak už třeba není nutnost zahušťovat ale to také záleží na mnoha okolnostech. Největším hříchem při přípravě guláše je když se cibulka při restování nechá zhnědnout. Takováto cibule se již nikdy dál nerozpustí a ve finále na talíři to už není guláš. Podotýkám ještě, že je také velký chuťový rozdíl mezi různou, tepelnou úpravou cibule. Často používám šalotku pro její finální říz v guláši. A fenomén kvašení cibule se vyskytuje spíše u potravin s cibulí která je surová nebo nedostatečně tepelně upravená i když to pak projde sterilizací. Zavařování zdar.:_
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Receptů na ten nejlepší guláš je hafo. Jeden z mých oblíbených má základ chuti v tom, že se dává stejná
hmotnost cibule jako masa a cibule se musí odspodu lehce připéct a pak rozvařit. To dá svou specifickou chuť a barvu.
Maso na kostky cca 3x3 cm, žádná drť, žádný drahý hovězí, ale pořádná kliška na guláš přímo od řezníka.A pochopitelně nešetřit mletou paprikou.:_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 8 let
Platí také jedna zásada- guláš se dělá na sádle!j a nejlepší je opravdu z kližky, barbarství je dělat ho na oleji:o:( Já dělám několik druhů guláše z vepřové plece, z krůtího nebo kančího masa. A specielní půl na půl vepřové a houby/když je houbařská sezona/.
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
L
LakyČlen
Přidáno před 8 let
Já guláš nedělám já jdu na něj k Jarce aby Petr nepřibral .:D
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,766 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21576 sekund | Průměrně za: 0.21576 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB