Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zavařování masa na cesty: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zavařování masa na cesty

Poslední aktualizace před 5 let
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 10 let
Děkuji Katce - Rubíci - za založení tohoto vlákna.......:^
Toto vlákno je o "Zavařování masa na cesty" a my, kteří rádi zavařujeme, si tady budeme psát recepty, nápady, rady a zkušenosti se zavařováním :g.
A ti, kteří nezavařují - prosím - ať si založí vlastní vlákno, třeba " PROČ NEZAVAŘOVAT MASO NA CESTY" .........:x
Děkuji a všechny zdravím
Maruška :_
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 10 let
Zavařené pečené plněné papriky


Potřebuji :

- 500 g vepř.plecka
- 150 g uzené slaniny bez kůže
- dvě vejce
- 10 lusků bílé papriky /dlouhé, úzké/
- cca 100 g paprikové klobásy
- směs koření "adžika", sůl

Plecko, slaninu a klobásu spolu umelu, vmíchám vejce, osolím, okořením adžikou /rovnou káv.lž./
a s láskou prohnětu.
Papriky zbavím jádřinců, uřežu špičky/aby šly lépe nacpávat/ a svědomitě směs do nich nacpu.

Nacpané papriky poskládám do pekáče, zastříkám olejem, povrchově ještě osolím, malinko
podleju vodou a peču na 190°C asi hodinu s jedním obrácením. Obyčejně zbyde trochu směsi, tak
tu ve formě koule upeču spolu s paprikami a neprodleně zdegustuji.

Vychladlé papriky nacpu do dvou sklenic/ širších/, rozdělím mezi ně výpek a dvě hodiny steriluji
na 100°C.
Jako příloha buď brambůrek politý výpekem, knedlík, nebo rýže, zhotovím-li z výpeku rajskou
omáčku.

Obyčejně suroviny zdvojím, polovinu máme k obědu a druhou takto zavařím.
Adžiku vyrábí Vitana, kupuji ji v Kaufu asi za 7,-Kč.
Dobrou chuť, dal bych smajlíka, ale nefunguje mi to!
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Omlouvám se za OT ale snad ta informace příjde vhod i příznivcům domácích zásob. V pondělní MF Dnes vychází na pokračování kuchařka lokálních jídel. Minulý týden Chorvatsko, zítra Řecko, pak Itálie, Francie, Španělsko...
Pro případ že byste doma zapoměli otvírák na konzervy... !)
Fakt ale nic ve zlým :D :_
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Rudy napsal:

Omlouvám se za OT ale snad ta informace příjde vhod i příznivcům domácích zásob. V pondělní MF Dnes vychází na pokračování kuchařka lokálních jídel. Minulý týden Chorvatsko, zítra Řecko, pak Itálie, Francie, Španělsko...
Pro případ že byste doma zapoměli otvírák na konzervy... !)
Fakt ale nic ve zlým :D :_


Díky za info, třeba se někomu hodí, jsi starostlivý a mám tvým směrem přátelské pocity! !c
Omluvami za OT a případem zapomenutí otvíráku se netrap, OT nepřekvapuje a na sklenice není otvíráku potřeba. :c

Na oplátku odkaz, třeba se také bude hodit.:^

http://www.recept...--251.html

Bezpečně nic ve zlým a nikdy jinak! !M
Upravil vondracek dne 06.07.2014 11:37, před 10 let
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj Zděndo,
"odpůrci zavařování " mají moc pěkné vloni otevřené vlákno "POKRMY Z ČERSTVÝCH POTRAVIN", kam mohl Rudy tuto poslední informaci dát a nebo si založit své nové vlákno. Ale to on nechce :@
Tak to budeme muset vydržet :c, nebo si psát SZ a nebo odejít na jiný web !o.
Rudy, fakt ale nic ve zlým :D:_
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let
Doposud jsem netušil, že jsem odpůrce. :o
Já, který mám k jídlu, a to včetně zavařenin, vysloveně kladný vztah.
Jen jsem kdesi na začátku vlákna zauvažoval veřejně o smyslu takového počínání v souvislosti s cestováním. Domnívám se, že slušnou formou a samozřejmě s vědomím, že nemohu vědět všechno. A pak se snažil dát pár námětů k zamyšlení. Toť vše.
Jsem li však vskutku ideologický diverzant a třídní nepřítel jen proto, že nabízím i jiný pohled na danou tématiku, pak se ještě jednou omlouvám a dalších příspěvků se zdržím. :_
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
A to by byla Rudy velka skoda. Zapomenuty otvirak nas moc pobavil, nehlede k tomu, ze to beres s nadhledem a dokazes take predat cenne cestovatelske rady.
Jinak pro pana kolegu Vondracka, tvoje papricky budou asi moc fajn, rad bych nekde mimo tropicke oblasti tento recept ze sklenice ochutnal. Ja je na recept meho jugo kamarada delam v jiznich krajich na grilu a taky moc guuuut. Jen tam davam misto koreni byliny a pojidame s tamnim pecivem. A veprove plecko neni podminkou. :_
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

A to by byla Rudy velka skoda. Zapomenuty otvirak nas moc pobavil, nehlede k tomu, ze to beres s nadhledem a dokazes take predat cenne cestovatelske rady.
Jinak pro pana kolegu Vondracka, tvoje papricky budou asi moc fajn, rad bych nekde mimo tropicke oblasti tento recept ze sklenice ochutnal. Ja je na recept meho jugo kamarada delam v jiznich krajich na grilu a taky moc guuuut. Jen tam davam misto koreni byliny a pojidame s tamnim pecivem. A veprove plecko neni podminkou. :_


Jsou určitě fajn, ochutnat můžeš snadno a nejen papričky. Musíš si je ale zavařit. Abys věděl jak,
tak k tomu slouží mimo různé kuchařské a jiné recepty i toto vlákno, které nese název :
"Zavařování masa na cesty", kde si píší a čtou kolegové, které to zajímá. :x
Dále pak je založeno na tomto webu již více než rok další zajímavé vlákno, jež nese
název :"Pokrmy z čerstvých potravin". Zde je pak místo pro umístění receptu např. tvého
jugo kamaráda na pečené papriky i další recepty ostatních kolegů.
K vyhledání tohoto vlákna můžeš kliknout na "Hledat", zadat a jsi tam hned! :^
Popsal jsem trpělivě vše co nejpodrobněji s vědomím, že možná pomaleji chápeš a dobré skutky
se mají dělat. Kdybys to stále ještě nechápal, tak se snad najde někdo, kdo se nad
tebou slituje a dovysvětlí ti to, držím ti palce, ale já už to nebudu. :_ Pokud ale místo trollování
dáš nějaký zajímavý recept kamkoliv, rád si podle něho zavařím, nebo uvařím.:he
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
To vondracek:
Úcta ke stáří mi nedovoluje jakkoliv tvoje chápání zpochybnit a případnou nervozitu kritizovat. Jen jsem chtěl přihodit jinou variantu tvého receptu.
Jestli si plněné papriky třeba při domácí grilovačce někdo sní všechny nebo si část zavaří na cesty je na něm. V podstatě zavařit se dá
téměř všechno, takže recept na pokrm, který neprošel troubou či vařičem, ale třeba grilem , zde nemusí být tak úplně mimo.
Krásný letní den i tobě a ať víčka klapají :_
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

To vondracek:
Úcta ke stáří mi nedovoluje jakkoliv tvoje chápání zpochybnit a případnou nervozitu kritizovat. Jen jsem chtěl přihodit jinou variantu tvého receptu.
Jestli si plněné papriky třeba při domácí grilovačce někdo sní všechny nebo si část zavaří na cesty je na něm. V podstatě zavařit se dá
téměř všechno, takže recept na pokrm, který neprošel troubou či vařičem, ale třeba grilem , zde nemusí být tak úplně mimo.
Krásný letní den i tobě a ať víčka klapají :_


Jsa považován za vzorového kliďase, hluboce rozněžněn tvou doufám snad ryze křesťanskou úctou
ke stáří neodolám a pokračujíc v debatě napovím, že omezenost chápání s věkem přichází tu dříve,
tu později. Pokus se můj mladý chlapče porovnat! Já dokážu ještě přesně ve svém věku určit, že
tvůj recept v příspěvku č.167, tj.:Ja je na recept meho jugo kamarada delam v jiznich krajich na grilu a taky moc guuuut. Jen tam davam misto koreni byliny a pojidame s tamnim pecivem. A veprove plecko neni podminkou. mavam "... evidentně nepatří do vlákna "Zavařování masa
na cesty" , bohužel a to je mi fakt líto, že ty to rozlišit už asi nedokážeš! :c :c
Z celého snad pochopíš, že další debata mimo té o zavařování masa na cesty by
byla zbytným přepychem, proto ji definitivně končím se známým heslem : "Ale fakt nic ve zlém!" :_
priborjpriborjČlen
Přidáno před 10 let
Jsme letití karavanisté, ale k zavařování na cesty jsme se vrátili až v posledním roce, vpravdě inspirováni loni tímto vláknem. Nepočítám do toho ale skleničky s domácími paštikami, které připravujeme a vozíme již pěkných pár let. Teď jsme k tomu přidali zavařený hotový masový základ. Na pánvi maso nakrájené na kousky se orestuje, osolí a buď podusí anebo dává do trouby k dopečení. U obojího podléváme, aby bylo víc šťávy. Pak dáváme i s výpekem do malých sklenic - porce jen pro dva - a sterilujeme cca 2hod. 100st. Na dovolené pak maso dochutíme kořením nebo připravíme omáčku nebo je přidáváme k orestované nebo čerstvé zelenině, prostě dokončí se podle momentální chuti. A protože paní vaří ráda i o dovolené, tak jí to nedělá problém. Výhoda je, že máme připravený masový základ vždy při ruce a víme z jakého masa. A pokud se nechce moc vařit nebo není čas, dá se použít, tak jak je, jen s trochou koření.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
Jsa považován za vzorového kliďase, hluboce rozněžněn tvou doufám snad ryze křesťanskou úctou
ke stáří neodolám a pokračujíc v debatě napovím, že omezenost chápání s věkem přichází tu dříve,
tu později. Pokus se můj mladý chlapče porovnat! Já dokážu ještě přesně ve svém věku určit, že
tvůj recept v příspěvku č.167, tj.:Ja je na recept meho jugo kamarada delam v jiznich krajich na grilu a taky moc guuuut. Jen tam davam misto koreni byliny a pojidame s tamnim pecivem. A veprove plecko neni podminkou. mavam "... evidentně nepatří do vlákna "Zavařování masa
na cesty" , bohužel a to je mi fakt líto, že ty to rozlišit už asi nedokážeš! :c :c
Z celého snad pochopíš, že další debata mimo té o zavařování masa na cesty by
byla zbytným přepychem, proto ji definitivně končím se známým heslem : "Ale fakt nic ve zlém!" :_[/quote]

No pak ti muj stary moudry kolego trochu uniklo, ze tema ma nazev zavarovani masa na cesty. Zda na cesty tam ci zpet neni nazvem limitovano. Tak uz nesmutni z mych rozlisovacich schopnosti a pojdme debatit o tom tvym vytvoru.
Protoze ja tam klobasu nedavam, zajimalo by mne jakou tam davas ty ?
A ze nic ve zlym je snad pochopitelny at se nemusime furt opakovat :_
rubicirubiciČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím všechny příznivce i odpůrce zavařování. Musím přiznat, že rozpoutaná diskuze po mém nevinném dotazu mne dostala a na vlákno jsem se skoro rok nedívala. Teď mě překvapilo 9 stránek. Hlásím naše nové zkušenosti:
včera jsme se vrátili ze 14 denní Itálie (právě smolím cestopis) a opět jsem si udělala svojí již klasiku 5 sklenic: hovězí na houbách+guláš+3 vepřovky. Jelikož našeho synka při jeho 16 letech, 190 cm a 70 kg (i s postelí) stále neopouští žravost, tak je to pro mě opravdu záchrana. Mě stačí ve vedru k jídlu salát s dobrým sýrem a vínko, ale to on má jako lehký předkrm. Vše zavařené bylo chuťově výborné. Užívali jsme si italské suroviny (pro mě hlavně sýry) a zároveň jsem měla jistotu, že můžu po tůře v dešti uvařit do 20 minut syté jídlo.
Ještě co se týká trvanlivosti - 3 sklenice mám v lednici, 2 v garáži a ty sníme vždy během prvního týdne (jezdíme na 2-3 týdny).
Přeji všem příjemné léto a šťastnou cestu.

Zdraví Katka a spol.
Rubíci (K+M+V+M) + Rolík (LMC)
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 10 let
Děkuji všem kteří zde tak pečlivě a detailně popisujì zavařování ajen při čtení jejich příspěvů se mě sbíhají sliny. Mám velkou úctu k těm kteří něco umí a tuším kolik pokusů a omylů museli podstoupit aby se to povedlo.Sám se na staré roky učím udit a pálit kořalku ,nakládat zelí a jen lituji,že jsem více nepochytil od svého dědy který byl na tyto věci odborník. Hold domácí je domácí a bombardíno nemá na domácí slivku,čerstvě uvařené makaróny na domácí zavařené vepřové s domácím kysaným zelím.Těším se na další recepty a kdybych nějaký měl a hlavně uměl udělat tak bych se s ním pochlubil ale protože neumím tak jen hloupě tlachám za což se omlouvám.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 10 let
I když jsem zastáncem přípravy pokrmů na cestách z lokálních surovin, doma dělám výtečné kysané zelí na tento způsob:
Nakrouhané zelí a cibuli /min 20%/ ochutím solí, kmínem, hořčičným semínkem, koprem a křenem. Do pár sklenic dám na dno feferonku a proložím stroužky česneku. Tuto směs pečlivě nacpu /řádně utemovat/ do litrových
sklenic se závitovým víčkem. Necpat uplně plné, tak 3 - 4 cm pod okraj. Pořádně očistit sklenici a naplno dotáhnou víčko.
Sklenice naskládat do přepravky a min 14 dnů nechat v pokojové teplotě kvasit. Během kvasného procesu bude ze sklenic ještě vytékat šťáva, ale
ve finále se víčko přicucne . Pak dát do chladu a nechat ještě 4 týdny dojít.
Zelí je krásně křupavé i po roce, pokud se tedy nesní. Velkou výhodou oproti sudovému nakládání jsou pro svoji výdrž a praktičnost právě ty litrové sklenice.
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
toto ma pobavilo: holanďan išiel na lyžovačku do Švajčiarska, a colníci v jeho aute našli 160 kg mäsa, ktoré viezol vraj pre svoju spotrebu a pre ďaľších kamarátov. Dostal pokutu niekoľko tisíc frankov. Zrejme teda nič neušetril.
http://www.blick....91357.html
f.blick.ch/img/news/origs4691367/7151032925-w980-h960/Fleisch-fuer-die-Skiferien-in-der-Schweiz-geschmuggelt-Ein-Niederlaender-ging-der-Grenzwache-in-Rheinfelden-AG-ins-Netz.jpg
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, když je zde znovu toto téma na propírání a popírání, včera jsem si jej celé znovu prošel a dodám: Proč jen maso, zavařovat lze cokoliv, a jak říká Karel Prokop, že se nesmí popírat fyzika, zde se nesmí popírat biologie, tedy správná sterilizace bakterií v jídle, které jsou všude a co jich je! Nevařím dvakrát, jen jednou doma a za jeden den jsem schopen uvařit a sterilovat až 32 porcí (ale to je moje maximum), zkušební serii dělám menší, tak, jako toto. Příprava přílohy - rýže 15 min (já to tak alespoň umím), knedlíky mám svoje vlastnoruční domácí, zadělávané mlékem, vajíčkem ,skutečně houskové a zamražené s sebou, nebudu zde uvádět, jak dlouho vařím brambory, to každý ví. V přípravě jídla mi Vlaďka dává stoprocentní prostor, jsem tomu velice rád. Oběd je pak na stole v pěti minutách, máme v karavanu mikrovlnku, pohodlně a za (naši) režijní cenu, což pro důchodce je velice akceptovatelné. Čáo, Pepa

http://stemi.rajc...nsku_Dosk/
Upravil Doskocil dne 20.02.2016 08:24, před 8 let
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Pepo, myslím, že to spousta lidí zde nepochopí, nedocení a dá si raději v Mekáči burgra.:g:_
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 8 let
Také zavařuji nebo zamražuji jídlo na delší cesty a !tráda. Maso všeho druhu, zeleninu, knedlíky apod. Máme velkou lednici s extra mrazákem a tak se tam vejde vše mimo zavař.sklenic. Na kratší cesty-víkendy navařím jídlo, žádné zdržování a jen už ohříváme. Některé recepty z vlákna budu letos dělat .No a Mekáč burger:opro nás tedy ne:( ale každý má jiné chutě.:_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

petr a jarka napsal:

Také zavařuji nebo zamražuji jídlo na delší cesty a !tráda. Maso všeho druhu, zeleninu, knedlíky apod. Máme velkou lednici s extra mrazákem a tak se tam vejde vše mimo zavař.sklenic. Na kratší cesty-víkendy navařím jídlo, žádné zdržování a jen už ohříváme. Některé recepty z vlákna budu letos dělat .No a Mekáč burger:opro nás tedy ne:( ale každý má jiné chutě.:_Jarka


Tak, tak....:g:_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,019,419 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22678 sekund | Průměrně za: 0.22678 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB