Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zavařování masa na cesty: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zavařování masa na cesty

Poslední aktualizace před 5 let
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
Zdravím Vás priatelia - prečítal som si Vaše názory môžem povedať ,že pozorne. Osobne sa prikláňam k širokej obci tých čo si na cesty pripravujú vlastné produkty. Myslím si ,že je síce pekné sa stravovať na mieste,ale predsa len poteší to čo bolo s láskou pripravené a s chuťou potom "schosnované". To množstvo receptov,postupov a špeciálností ukazuje na to,že obec karavanistická je v príprave kulinárskych zázrakov mimoriadne schopná.Preto za mňa Vás prosím ZAVÁRAJTE,VYMÝŠĽAJTE, ale sa s tým ako to robíte podeľte/myslím recepty - nie výrobky/. Všetkým pripravovačom domácich pochutín - ZDAR A SÍLU v díle.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
Domácí medová šunka na cesty:
75dkg vepřové kýty
20 g soli (1,5 - 2 % váhy masa, 1/4 tohoto množství lze nahradit Pragandou- rychlosolí. Je to úlitba chemii v zájmu výsledného růžového zabarvení šunky)
50-100 ml vody
1čajová lžička medu
hrubě mletý peř možno i barevný

Maso omyjeme, osušíme, odblaníme a nakrájíme na kousky.
Přidáme sůl v rozmezí 1,5 až 2 % hmotnosti váhy použitého masa. Pro ochucení přidáme lžičku medu a vše hodně důkladně promícháme.Pokud máte domácí pekárnu, je jednoduché to dát sežvýkat jí- na 15 minutový program Těsto na nudle. Výsledek je vazká hmota ulpívající na kouscích masa- ideál aby se šunka nerozpadala po uvaření.
Vzniklou směs natlačíme do skleniček dáme do ledničky a necháme do druhého dne uležet
Uzavřené skleničky ( ideální jsou od šroubovacích paštik se širokým hrdlem)
postavíme do hrnce s vodou na mřížku nebo složenou utěrku. Vaříme pouze na 60-70 st teploty podle velikosti skleniček orientačně- na 1kg masa 1 hodinu. Takže na půkilové sklínky stačí 30 minut v lázni, na menší ještě o něco méně..
Po uvaření necháme domácí šunku vychladnout. Není tak pevná jako šunka z formy , ale chuťově výborná. Hlavně- máte ji z masa narozdíl od "šunky "z obchodu o obsahu třeba jen 65 % masa.
Pozor!!!! Toto je POLOKONZERVA- I KDYŽ SE TVÁŘÍ JAKO DOBŘE
ZAVAŘENÁ, lze ji uschovávat pouze v lednici.
Obmněna: do základu přidáme před vařením bylinky, drcený kmín, uzenou mletou papriku , bazalku, česnek na klínky .... prostě podle chuti
Pokud chceme mít šunku růžovou ale nechceme použít Pragandu, lze místo vody přidat odvar z červené řepy. Pozor ale na intenzitu zbarvení- šunka se může začít tvářit jak čepeček Červené Karkulky...
Tutéž šunku ve větším množství lze neekologicky připravit nacpáním hmoty do pet lahve, nebo samozřejmě tlačenkového střívka. Oba obaly jsou na uchování šunky v nezměněné podobě na 2dny maximálně. Ve skleničce je přece jen trvanlivější.
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

zuzi777a napsal:

Domácí medová šunka na cesty:
75dkg vepřové kýty
20 g soli (1,5 - 2 % váhy masa, 1/4 tohoto množství lze nahradit Pragandou- rychlosolí. Je to úlitba chemii v zájmu výsledného růžového zabarvení šunky)
50-100 ml vody
1čajová lžička medu
hrubě mletý peř možno i barevný

Maso omyjeme, osušíme, odblaníme a nakrájíme na kousky.
Přidáme sůl v rozmezí 1,5 až 2 % hmotnosti váhy použitého masa. Pro ochucení přidáme lžičku medu a vše hodně důkladně promícháme.Pokud máte domácí pekárnu, je jednoduché to dát sežvýkat jí- na 15 minutový program Těsto na nudle. Výsledek je vazká hmota ulpívající na kouscích masa- ideál aby se šunka nerozpadala po uvaření.
Vzniklou směs natlačíme do skleniček dáme do ledničky a necháme do druhého dne uležet
Uzavřené skleničky ( ideální jsou od šroubovacích paštik se širokým hrdlem)
postavíme do hrnce s vodou na mřížku nebo složenou utěrku. Vaříme pouze na 60-70 st teploty podle velikosti skleniček orientačně- na 1kg masa 1 hodinu. Takže na půkilové sklínky stačí 30 minut v lázni, na menší ještě o něco méně..
Po uvaření necháme domácí šunku vychladnout. Není tak pevná jako šunka z formy , ale chuťově výborná. Hlavně- máte ji z masa narozdíl od "šunky "z obchodu o obsahu třeba jen 65 % masa.
Pozor!!!! Toto je POLOKONZERVA- I KDYŽ SE TVÁŘÍ JAKO DOBŘE
ZAVAŘENÁ, lze ji uschovávat pouze v lednici.
Obmněna: do základu přidáme před vařením bylinky, drcený kmín, uzenou mletou papriku , bazalku, česnek na klínky .... prostě podle chuti
Pokud chceme mít šunku růžovou ale nechceme použít Pragandu, lze místo vody přidat odvar z červené řepy. Pozor ale na intenzitu zbarvení- šunka se může začít tvářit jak čepeček Červené Karkulky...
Tutéž šunku ve větším množství lze neekologicky připravit nacpáním hmoty do pet lahve, nebo samozřejmě tlačenkového střívka. Oba obaly jsou na uchování šunky v nezměněné podobě na 2dny maximálně. Ve skleničce je přece jen trvanlivější.

zuzka nechápem "uzenou mletou papriku" inak paráda.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
Uzená mletá paprika je sušená paprika, mletá ale s "kouřovým" nádechem, příchutí ohně nebo jak to popsat. Prostě takový nádech barbecue.
Info třeba zde: http://www.koreni.cz/detail.php?pid=323
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
Aha jasné - konečne to někdo tomu pitomému majorovi vysvětlil.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
CibiCibiČlen
Přidáno před 11 let
Tak jsem taky uvařil 4 sklenice - 1,5kg plecka, kilo bůčku, asi 20dk uvařených rozemletých kůží a čekám na odpoledne,až to ochutnám :-).
VW LT 35 maxi
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 11 let
Pro Cibi : Tak povídej. Jak to dopadlo? Jestli jsi dodržel alespoň přibližně postup a složení přísad, tak to vidím jasně. Krásný transparentní narůžovělý rosůlek spojuje kousky růžových, až do karmínu
zbarvených kousků masa s bílou skladbičkou prorostlého! :^ Otevřeš sklenici a ovane tě
lahůdková vůně, vyrazí sliny, čerstvý chlebíček.... a už to jede, už to jede..... ! :^!M:he
CibiCibiČlen
Přidáno před 11 let
Dopadlo to, jak jsem čekal. Otevřel jen na ochutnání, pak jsem ochutnával, ochutnával, až je 3/4 litrová sklenice skoro prázdná :-).

Takže dobrý. Těch kůží jsem tam dal méně, přišlo mi to hrozně moc, takže jsem dal jen poloviční množství a klidně jsem tam mohl dát vše, vůbec nejsou tam znát a krásně to drží pohromadě.

Díky za tip.

Pokud to budu opakovat (zase tolik času nemám), tak musím vyladit zavařovací hrnec, dělal jsem to v troubě a trvalo to zbytečně dlouho.
VW LT 35 maxi
H
HoufiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Lojzove napsal:

Kdo nás zná ,ví že Vašek je přes zažívání krapet "chabrus" , proto mu vařím denně čerstvě.
Z mého pohledu nejlépe maso/všechny druhy-nudličky , kostky, malé plátky/ na tuku opražit ,lehce podusit -jen krátce ,zásadně bez cibule -kvasí a pak se konzerva může zkazit. Používám skleničky od marmelády z Lidlu /čtverhranná-dobře se skladuje/-je plná masa s trochou šťávy.Toto zarestuji 2x po 1 hodině v troubě v pekáči s vodou. Pokud je víčko " chytlé" nic se nezkazí. A pak vařím jako doma -trochu tuku, cibule ,zelenina a přidám maso. I omáčky - samo,že přidám ev. vodu a kousek masoxu. Brambory ,těstoviny, rýže dle chuti. Podle potřeby použiju 1-2 skleničky na oběd ,ale většinou stačí 1.Kuře vykošťuji. Mám takhle i vepřo,knedlo,zelo-akorát bram.knedlík udělám z pytlíku.
Samozřejmě,že tyto návody platí jen pro dámy, které si chtějí dovču trochu pokazit vařením.
za Lojzové Lenka:z+:z


dík za info..jdu se na to vrhnout!eL
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

tibi napsal:

Já možná budu vypadat jako úplný debil, ale musím se zeptat. Když budu něco 2,5 hodiny sterilizovat, neboli vařit, tak to přece musí být úplně rozblemclý. Jak je možný, že není?


Ahoj, tak není, zavařujeme od r. 1980 a není a nikdy nebylo, proč, to nevím, jídla jsou uvařena tak, aby byla k přímé spotřebě ještě před sterilizací. Sterilizuji v horké vodě, ne v páře, jak uvedeno, 2,5 hodiny. Jídla, která zbyla z minulé sezony, tak v příští přednostně zkonzumujeme, i když by měla vydržet až čtyři roky (podle studie o působení enzymů). Vždy, než se do něčeho pustím, tak prostuduji dost velké množství materiálů o daném předmětu (činnosti) a zatím se mi to vždy vyplatilo, většinou netápám, ale vlastní zkušenosti jsou nenahraditelné. Čáo, Pepa, r. a v.
Upravil Doskocil dne 12.07.2013 16:19, před 11 let
LojzoveLojzoveČlen
Přidáno před 11 let
Pro Tibiho a Houfiho
Malý dovětek - maso je měkké /ne rozblemcané/ a když pak vařím použiju do základu omáčky jen šťávu z konzervy a dovařím omáčku -např. budu dělat vepřové kostky na houbách - takže krapet oleje ,cibule ,zarestuji,teď by se přidávalo maso-ale dávám jen šťávu z konzervy, přidám houby-čerstvé-sušené ,koření např.kmín ,pepř a trochu vody na množství omáčky nebo šťávy.Pak ev.zahustím moukou či chlebem-to je podle typu omáčky a teprve,když je omáčka provařená čili hotová přidám maso .To by se totiž neustálým míchání rozcetlovalo do vláken a nebylo by to vzhledné. Ale ve finále když to nandám na talíře a nevěděli byste že je to z konzervy veřím,že byste to nepoznali. Již mám i kladné ohlasy.
Výhoda tohoto vaření je v úspoře času-nečekám až je maso měkké a pak !, vím ,co jíme. za Lojzové Lenka:z+:z
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
Přihodím aktuální propočet pozdnějšího oběda pro 3 dospělé a 2 děti ( 2 r a 8 let) z letošního Chorvatska( ostrov Čiovo) - ceny mohou být třeba jinde lepší, ale byli jsme přímo tam.
Pizza margarita 35kn, prosciuto s dvěma !! olivami 50kn, talíř grilmix ryby- 90kn, jedny hranolky a čevapi 68kn, prckovi jme podstrčili něco z gril zeleniny( jedna brambůrka, dva kusy papriky plátek lilku a čtyři plátky cukety spolu s kusem opečené pizza placky) 20kn . K tomu 3 x cola á 13 kn -39 kn, 2x litr minerálky Studenac á 10 kn- 20kn, dvě kávy presso s mlékem á 10 kn-20kn = celkem 334 kn To je- pokud dobře násobím - necelých 1100 Kč

V bydlíku stvořený pozdní oběd pro týž počet strávníků :
grilovaná zelenina (koupeno za 20 kn , cca 2,5 kg celkem), domácí ciabatta- tentokrát koupená za 10kn jindy i z pekárny ( 10kč)
domácí konzerva kuřecího na česneku 0,7l , rýže 90kč celkem pro všechny.
káva ze zde na C 24 doporučeného a mnou milovaného Handpressa 20 kč i se smetánkou.
Ledový čaj z domácího zavařeného drobného ovoce maximálně 10Kč 2,5 litry. Dělám tohle množství z dětské přesnídávkové lahvičky.
Celkem: 180- 220 Kč, podle množství a sortimentu v místě dokoupených surovin.

Myslím, že ti kdo musí bedlivě počítat finance nebo jsou jen mlsní nebo mají malé děti, které prostě všude chtějí maximálně hranolky a zmrzlinu ( což by rozumný rodič podporovat moc neměl :x ), mají vcelku jasno kolikrát půjdou do restauračky a kolikrát sáhnou pod lavici do zásoby sklenic.

Mmch- kuře na česneku: sůl, pepř,sušená paprika,krájený česnek, lze použít i sušený drcený- je jemnější - bacha na množství -při stání se chuť rozleží , kuřecí bez kostí, zavařené klasicky ve vlastní šťávě. Nevařit zbytečně dlouho- rozčvachtá se! Pokud zavařujeme stehýnka, lze i s kůží a tou to pak připlácnout na pánvičku při ohřevu- vykouzlí to i kůrčičku.
Pokud by někoho zajímal "pečený"zavařený čaj - receptů je plno na netu- podle skladby ovoce s přidanou citronovou šťávou lze podávat jako ledový( pro prcky jde i do tvořítek na nanuky přeslazence) , dobrý je v zimě i teplý s kouskem zázvoru.

Krásné léto všem zavařujícím i nezavařujícíém !:_
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
Omlouvám se- vložilo se dvakrát!
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj. Na cesty nezavařuji jen jídla, peču domácí žitnopšeničný chléb se žitným kvasem, doma výhradně, v den výjezdu vezeme čerstvě upečený, pekárnu, mouky, kvas aj. samozřejmě s sebou. Ale abychom z čerstvého chleba neměli prdy 3. °, (vysl. třetího stupně), tak ještě upeču domácí pečivo. Na obrázku grahamové bulky 75 g. Chleba je jedlý týden, v karavanu jsme na něj dva, tak jen 3 a 1/2 dne, pečivo čtyři dny. Vaření je jeden z mých četných koníčků. Čáo, Pepa, r. a v.
Doskocil Připojili následující obrazek:
100_2029-002.jpg
pepabpepabČlen
Přidáno před 11 let
Včera jsem koupil Pragandu (řeznická solící nakládací směs) v OD TESCO. Také chci vyzkoušet Vodráčkovu pochoutku.

Citovat

Jarda a Maru napsal:

Ahoj Vondráčku, chtěla bych si udělat tu tvoji pochoutku, ale nemám pracharandu. Dá se v dnešní době někde koupit nebo musím počkat až na nové hrušky a vyrobit si ji "samodomo"? !j :_
Pepa(59), Eliška(15)
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

pepab napsal:

Včera jsem koupil Pragandu (řeznická solící nakládací směs) v OD TESCO. Také chci vyzkoušet Vodráčkovu pochoutku.


Určitě vyzkoušej, držím palce! Já teď beru do Chorvatska také zavařené plněné papriky,
směs na boloňské špagety a další. Osvědčilo se! :^
pepabpepabČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

vondracek napsal:

Citovat

pepab napsal:

Včera jsem koupil Pragandu (řeznická solící nakládací směs) v OD TESCO. Také chci vyzkoušet Vodráčkovu pochoutku.


Určitě vyzkoušej, držím palce! Já teď beru do Chorvatska také zavařené plněné papriky,
směs na boloňské špagety a další. Osvědčilo se! :^


Tak jsem to vyzkoušel, je to lahůdka !j!j!j
Pepa(59), Eliška(15)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj. Vkrádám se do tohoto vlákna a není to o mase, je to poslední chleba pekárny, která upekla 545 chlebů za 4 1/2 roku, nyní jde do důchodu trvale do karavanu, kde si upeče tak 10 - 12 chlebů za sezonu. Zítra ráno budu mít pekárnu novou, zase Siestu.
Ale řekněte, není ten chleba nádherný? Dnes upečený, žitnopšeničný, s přírodním žitným kvasem. A někteří můj chleba i ochutnali.
čáo, Pepa, r. a v.
Upravil Doskocil dne 26.08.2013 19:25, před 11 let
Doskocil Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj,
pro ty, kterým v poslední době při zavařování "nechytají" víčka Omnia, se na trhu opět objevily upínací spony a k tomu krytky, které víčka stejnoměrně přitlačí ke sklenici a srovnají jejich menší deformaci. :^ http://www.almipr...09220.html :_
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj. Již několikrát jsem toto vlákno znehodnotil obrázky doma pečeného chleba a dalamánků a grahamových bulek. Cleba pečený v pekárně Siesta.
Nedá mi, abych se nyní nepochlubil doma upečeným kvasových chlebem pšenično-žitným, kvasovým = bez použití droždí.
Celý proces začíná předchozí den večer, kdy se do mísy dá všechna potřebná (vlažná) voda (360 ml), přidá se trochu (100 g) neustále dokrmováním obnovovaného žitného kvasu a všechna žitná mouka (300 g), vše se promíchá a do druhého dne (9:00) tato směs zkvasí v bílkovinami k maximu nabitou hmotu. Tato hmota se naleje do hnětače, přidá se pšeničná mouka (350 g), buď tmavá, chlebová, nebo, v tomto případě světlá pšeničná, koláčová, také sůl (2%) a kmín. Po uhnětení se dílo vyklopí na žitnou moukou pomoučený vál a silou se válí tak, aby se do díla veválelo ještě nějaké množství mouky, až vznikne tužší těsto, v tomto případě mohlo být těsto tužší, chleba se ještě trochu rozjel. Nyní se těsto dá kvasit do ošatky (improvizovaná z mísy, která je vyložena pomoučenou utěrkou). Kvašení trvá 4 hodiny (slovy čtyři) při 30 - 40°C v plynové troubě, kterou každých 30 min. na 2 min. zapnu, a tím vznikne ta kvasná teplota. Poté se dílo vyklopí na plech, potře vajíčkem s vodou 1:1, aby byla barva a pekl jsem jej 33 min. Hmotnost chleba 1100 g. Chuť výborná, radost nesmírná. Čáo, Pepa, r. a v.
Upravil Doskocil dne 28.11.2013 18:26, před 10 let
Doskocil Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,048,269 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23259 sekund | Průměrně za: 0.23259 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB