Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kdo by koupil ENC pro skupinu II v Chorvatsku: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kdo by koupil ENC pro skupinu II v Chorvatsku

Poslední aktualizace před 7 let
vstepanekvstepanekČlen
Přidáno před 11 let
Prosím nenajde se někdo kdo jede v těchto dnech do Chorvatska a koupil by mi krabičku ENC pro skupinu II ? A po návratu do ČR by mi ji poslal na dobírku nebo bych si pro ni dojel?
Vašek, Krista, Charlie
Fiat "SCHUCATO" 2,8 JTD MärkelONE
tel.: 602 350 914
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Tento týden byl v Dnes článek o Chorvatsku. Krabičku koupíš nově na kterékoliv mýtnici, kde Ti ji rovnou zaktivují. Informaci čerpali z Chorvatského turistického sdružení a redaktoři ENC skutečně bez problémů koupili.
Ber to jako informaci, neznám Tvé konkrétní úmysly :_
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj,
zrovna jsem se koukal na cenu mýtného za skupinu III když pojedu přes celé Chorvatsko až dolu a raději volím cestu neplacenou a to po pobřeží a vnitrozemím. Vloni jsem to jel dolu po pobřeží,což mi nesmírně padlo do oka a zaplatil jsem za mýto asi 2 EUR a to z hranic do Rijeky,potom až po pobřeží do Lovište zadarmo. Zpět jsem to bral část vnitozemím a část po pobřeží abych něco poznal. Je pravda že jsem tam byl na konci září a provoz se nedá srovnávat v období prázdnin,ale i tak se těším že 22.6. budu vyrážet směr HR. Tak že jak mohu tak raději jedu po neplacených a to hned ze dvou důvodů. 1 důvod platba a druhá je to.že vždy jsem jezdil na dovču v noci osobákem letecká a co mám budku tak nepospíchám,už jsem dlouho to štěstí pokoušel proto bych nerad aby mně někde přepadl spánek.
Ano je pravda že přes den jedu déle než přes noc,ale zase poznávám co jsem dřív ani náhodou nepoznal a jestli jedu na místo určení o den déle, mi vůbec nevadí. Tak že jak říkám v klidu a po neplacených.
Upravil radek argos dne 25.05.2013 20:56, před 11 let
vstepanekvstepanekČlen
Přidáno před 11 let
Je tam problém, že jedu v noci a krabičky od HAC Hr prodávaj jen od 8:00 do 17:00. Nevím jak je to s krabičkama od ARZ.
Vašek, Krista, Charlie
Fiat "SCHUCATO" 2,8 JTD MärkelONE
tel.: 602 350 914
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

vstepanek napsal:

Je tam problém, že jedu v noci a krabičky od HAC Hr prodávaj jen od 8:00 do 17:00. Nevím jak je to s krabičkama od ARZ.


Ne né na terminálech to prodávají nonstop , jak píšou v Páteční MF Dnes. Stačí najet na www.hac.hr a tam si to najdeš.
vstepanekvstepanekČlen
Přidáno před 11 let
Bohužel

http://www.hac.hr...nadoplata/

pouze dobití je možné nonstop
Vašek, Krista, Charlie
Fiat "SCHUCATO" 2,8 JTD MärkelONE
tel.: 602 350 914
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

vstepanek napsal:

Bohužel

http://www.hac.hr...nadoplata/

pouze dobití je možné nonstop


Páteční MF DNes příloha CESTOVÁNÍ : Balíčky koupíte nově na všech mýtnicích 24 hodin denně. Informace je telefonicky ověřena :g
vstepanekvstepanekČlen
Přidáno před 11 let
Že by na stránkách hac.hr měly nějaký starý info ? No možný je vše. Pokud by to bylo tak jak píšeš tak by to bylo v pohodě.

Jinak já tam jedu 21. odpoledne :-)
Vašek, Krista, Charlie
Fiat "SCHUCATO" 2,8 JTD MärkelONE
tel.: 602 350 914
G
Nováček
Přidáno před 11 let
Tak to se třeba pánové někde potkáme,vyrážíme 22.6. směr Hvar.Šťastnou cestu.:)
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

vojta vach napsal:

Tak to se třeba pánové někde potkáme,vyrážíme 22.6. směr Hvar.Šťastnou cestu.:)


A kudy pofrčíš ???
G
Nováček
Přidáno před 11 let
No to ještě nevím:)
CibiCibiČlen
Přidáno před 10 let
Nějaké aktuální info k ENC krabičkám?

Na UAMK píšou, že pro kategorii II je možné koupit pouze kredit za 880 kun, což nevyužiji, má někdo takovou zkušenost?
VW LT 35 maxi
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 10 let
Pokud nebude nějaká akce tak je to tak.Baterka vydrží asi pět let.Nedá se ale použít na jinou kategorii,pouze tedy na II. První nákup je dražší - kredit + krabička,pak se jen dobíjí.Pokud ji nevyužiješ,tak plať kartou.Jinak pozor na dálnici Macej-Zágreb neplatí,musí se tato zaplatit hotovostí nebo kartou.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
sidoksidokČlen
Přidáno před 10 let
Gdje se može kupiti ENC uređaj i ENC paketi?
ENC uređaji mogu se kupiti na svim prodajnim mjestima Hrvatskih autocesta d.o.o.. ENC paketi se mogu kupiti na svim naplatnim postajama u nadležnosti Hrvatskih autocesta d.o.o. od 00 do 24 sata.

http://www.hac.hr...enc-paketi

http://www.hac.hr...ta-pitanja
CibiCibiČlen
Přidáno před 10 let
Takže se mi to nevyplatí, do HR jezdíme obrok, to v krabičce nechci mít peníze. Škoda, celý rok si myslím, že i pro obytku to platilo.
VW LT 35 maxi
marekchmarekchČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj nenašla by se nějaká dobrá duše která by mi koupila ENC krabičku skupinu 2 pro auto s přívěsem?Děkuji předem
Souprava:Hobby 460 +Lancia Phedra
Posádka:Marek,Lenka,Barča a Anička
D
DDTČlen
Přidáno před 7 let
Odkud jsi? Dneska vyjíždíme a zítra budu projíždět HR. Chtěl jsem kopit krabičku, ale po jejím použití by mi zbyl Kredit ještě na další rok. Pokud bys byl z blízka, tak si ji můžeme předat.

Automatické sloučení 15.06.2017 08:57:
Pošlu ti na sebe telefon přes zprávy. Online budu je do 16.00 dodneška...
Knaus Van i650MEG, 2017
Upravil DDT dne 15.06.2017 08:57, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vstepanek, Rudy, radek argos, Cibi, Mirek a Jirinka, sidok, marekch, DDT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,368,762 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17040 sekund | Průměrně za: 0.1704 (0) sekund | Dotazy: 127 | Použitá paměť: 2.17MB/2MB