Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zalakaros: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zalakaros

Poslední aktualizace před 11 let
K
KnausoviČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, minulý týden jsme popojžděli po maďarsku, a po druhé jsme navštívili Zalakaros, jednou v zimě a minulý týden, na divoko jak už je u nás zvykem, a musel jsem uznat že Lázně v Zalakarosu patří k těm nejlepším co maďarsko má. Jedná se o lázně mnohem větší než Sárvar, servis naprosto dokonalý, ceny příjemné a obdivuhodné je chování personálu, snaži se česky mluvit , jediné negativum je otevírací doba, která je kratší než v sárváru.Vynikající je i jedna z restaurací v řadě mezi autobusákem a lázněmi, pokud by někdo chtěl upřesím, vaří skvěle!!
Parkování na divoko není problém snad ani s vlekem, hned za lázněmi uhnete do prava z kopečka a po kousku jsou parkoviště.
Fiat Knaus Sporttraveler 505D+Burstner Aviano 694G
L
LipicaniČlen
Přidáno před 11 let
Skvělý popis, za všechny děkujeme :) snad jen, mohli by jste zde vložit oficiální odkaz na lázně a souřadnice místa, kde jste spali? diky
K
KnausoviČlen
Přidáno před 11 let
Takže stránky jsou http://www.furdo-...

poloha spaní 46°32'47.84"S 17° 7'34.91"V

kdo mrkne na google eart tak to uvidí, já takto hledám pokaždé.

jinak restaurace, 46°33'5.57"S 17° 7'25.86"V kde jsem úplně spokojený a jejich hovězí perkelt je fántastickej, palačinka s masovou náplní je úplnej hřích, a ceny že bych za to dal dvakrát tolik!) jelikož je tam řada restaurací, tak to poznáte podle číšníka mladýho černovlasýho, s takovým mírně mongolským ksichtem, ale moc se snaží česky. Tak nějak nás tam vnímají lépe než němce.
Na sárvár jsem letos zanevřel, a to tak že navždy, škoda toho kempu.
Dětská sekce kde chdí děti v plínách a je to úplně cítit, stravování ktré se o mnoho pohoršilo a cen za jídlo naprosto neúměrných kvalitě, před měsícem jsem z placení měl pocit že nás okradli, po zhlédnutí nových cen jsem jen protáhl ksicht. Pro mne éra Sárváru skončila. S mým nadšením se Zalakarosu. Situaci si konec konců můžete prohlédnout na google eartu. Cestu do Zalakarosu si můžete zpestřit vinou stezkou na severu Balatonu, kde je super cyklo výlet, Cesta do Zalakarosu je nejlepší po již známé 84ce kdy jedete kolem Sumegu(hezký hrad na kopci, s různými akcemi přes sezónu) a dále na Keszthely, kde budete jistě míjet Tapolcu kde jsou jeskyně které si projedete sami na lodičce.

Přeji hezké zážitky při objevování Maďarska.
Fiat Knaus Sporttraveler 505D+Burstner Aviano 694G
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 11 let
Pěkné ale daleko.
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let
Moc hezké. Zvláště při kombinaci s navrženými zastávkami po cestě tam , či zpátky. Jen mi chybí možnost opakovaného vstupu do komplexu. V tom je asi Sarvár jedinečný. A pro nás blíže na víkendové vyblnutí s dětmi. Tento tip ukládám pro okružní jízdu Maďarskem. Bude se hodit! Díky! :_


Teď jsem zkoušela zadávat souřadnice a mám dotaz- nejsou náhodou zadané špatně?:x
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
Upravil zuzi777a dne 17.05.2013 08:37, před 11 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 11 let
46°32'47.839"N 17°7'34.910"E

http://maps.googl...CAsQ_AUoAg
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

TomTP napsal:

46°32'47.839"N 17°7'34.910"E

http://maps.googl...CAsQ_AUoAg



Díky , díky! Přiznávám, že jsem úplně ,ale ÚPLNĚ blbá.... Nepřehodila jsem písmena a vytrvale jsem načítaa Cancún v Mexiku.... Pardon. :o :_
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Knausovi, Lipicani, jarda77, zuzi777a, TomTP

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,997,770 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18720 sekund | Průměrně za: 0.1872 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.89MB/2MB