Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bojler Carver Cascade 2: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bojler Carver Cascade 2

Poslední aktualizace před 5 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Mám broblém s kombinovaným bojlerem CARVER CASCADE 2.
Minulou sezonu jel naprosto bez problémů.
Na podzim jsem z něj vypustil aktivně vodu i když stávám v garáži.
A letos začal zlobit, když ho zapnu na elektřinu ozve se v něm takové jemné tikání a po pár vteřinách cvaknutí a na panelu se rozsvítí červená kontrolka porucha. Občas se rozběhne a občas ne. Předminulý víkend šlapal v kuse tři dny a teď když se ho pokouším zapnout po pár vteřinách se rožne červená kontrolka a nejede.
Pokud pustím plyn tak ohřívá úplně normálně.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
tuareg Připojili následující obrazek:
dscn6709.jpg dscn6707.jpg dscn6705.jpg
C
coronerČlen
Přidáno před 11 let
Bud zdrav Zdenku.mam ten samy bojler,akorat mam jiny ovladaci panel.me funguje normalne.taky vypoustim vodu na zimu.vetsinou zlobi na plyn.zkus oslovit Patrika Buriana z Burimexu jestli neco neporadi.tlf:774974384.
Honza PalasekHonza PalasekČlen
Přidáno před 11 let
Mám taky Carver Cascade 2, ale jen na plyn, takže trošku věštím. Dřív než bych už to k někomu vezl, oddekloval bych bojler na straně elektřiny (při odpojených 220 V na karavanu) a prověřil spojení všech součástek tak jak jsou na schématu. Předpokládám, že se ti něco cestou utřepalo. Pokud by bylo vše opticky a mechanicky v pořádku, prověřil bych, zda-li je elektricky průchodná resetovací ochrana proti přehřátí (ten reset jsi doufám zkusil) a dále zda-li je průchodný termostat a není přerušená topná spirála. Na to by měla stačit trocha českých elektrikářských zkušeností.
Tak mnoho zdaru.
anglický karavan Abi Globetrotter Jubilee + Citroen C5X7 2,0 HDI
haskyhaskyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

tuareg napsal:

Mám broblém s kombinovaným bojlerem CARVER CASCADE 2.
Minulou sezonu jel naprosto bez problémů.
Na podzim jsem z něj vypustil aktivně vodu i když stávám v garáži.
A letos začal zlobit, když ho zapnu na elektřinu ozve se v něm takové jemné tikání a po pár vteřinách cvaknutí a na panelu se rozsvítí červená kontrolka porucha. Občas se rozběhne a občas ne. Předminulý víkend šlapal v kuse tři dny a teď když se ho pokouším zapnout po pár vteřinách se rožne červená kontrolka a nejede.
Pokud pustím plyn tak ohřívá úplně normálně.


Poslal jsem ti SZ
Hasky
P
patrikburianČlen
Přidáno před 11 let
Tlačítko, které je na obrázku číslo 3, neslouží k zapínání bojleru na 220V, ale slouží k zapínání plynového ohřevu vody. To cvakání je piezzo a to cvaknutí na závěr je uzavření ventilu, protože bojler poznal, že nedošlo k zapálení. Červená kontrolka ukazuje, že došlo k chybě a bojler nehoří. Nebo je vypnutý přívod plynu.

Ale příspěvek jsem pochopil tak, že chcete ohřát vodu na 220V, v tom případě je v karavanu jiný vypínač, kterým se to zapíná. Obrázek tohoto vypínače je v příručce.


Případně napište email na info@burimex.cz
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Ještě jeden vypínač je na boku postele. když ho zapnu svítí na něm červená kontolka
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
P
patrikburianČlen
Přidáno před 11 let
To by mělo být ono, je béžový ve velkém rámečku.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 11 let
Dala by se u Vás sehnat pojistka do tohoto vypínače. Je to rozměr 5 x 25 mm , 3A.
Proběhal jsem u nás všechny elektra a nic, buďto mají menší 5 x 20 mm nebo větší 5 x 32 mm.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
haskyhaskyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

tuareg napsal:

Dala by se u Vás sehnat pojistka do tohoto vypínače. Je to rozměr 5 x 25 mm , 3A.
Proběhal jsem u nás všechny elektra a nic, buďto mají menší 5 x 20 mm nebo větší 5 x 32 mm.


Ahoj.Koukni tady - http://www.tme.eu..._order=ASC
Hasky
S
stenly38Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj také mi přestal jít bojler Carver na 220V chtěl bych si proměřit topnou spirálu nevíte kolik by měla mít odpor?
Dík
Mirek,Bětka,Bětka,Ondra+Elddis Adria 360DB
C
caravanmanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

stenly38 napsal:

Ahoj také mi přestal jít bojler Carver na 220V chtěl bych si proměřit topnou spirálu nevíte kolik by měla mít odpor?
Dík


Zdravím Míro

mám tu novou, změřím a napíšu.

Automatické sloučení 11.01.2015 16:47:
Míro, jestli tam máte 830W topné těleso, tak odpor na něm je 62 ohnů.

Automatické sloučení 11.01.2015 16:47:
Míro, jestli tam máte 830W topné těleso, tak odpor na něm je 62 ohnů.

Automatické sloučení 11.01.2015 16:47:
Míro, jestli tam máte 830W topné těleso, tak odpor na něm je 62 ohnů.
Upravil caravanman dne 11.01.2015 17:47, před 9 let
S
stenly38Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

caravanman napsal:

Citovat

stenly38 napsal:

Ahoj také mi přestal jít bojler Carver na 220V chtěl bych si proměřit topnou spirálu nevíte kolik by měla mít odpor?
Dík


Zdravím Míro

mám tu novou, změřím a napíšu.

Automatické sloučení 11.01.2015 16:47:
Míro, jestli tam máte 830W topné těleso, tak odpor na něm je 62 ohnů.

Automatické sloučení 11.01.2015 16:47:
Míro, jestli tam máte 830W topné těleso, tak odpor na něm je 62 ohnů.

Automatické sloučení 11.01.2015 16:47:
Míro, jestli tam máte 830W topné těleso, tak odpor na něm je 62 ohnů.


poslal jsem SZ
Mirek,Bětka,Bětka,Ondra+Elddis Adria 360DB
K
kecavNováček
Přidáno před 7 let
Jako nový clen tohoto fora bych chtěl poděkovat Caravanmanovi za opravu mého bojleru Carver Cascade2.
Půl roku jsem marně sháněl nekoho, kdo mi bojler opraví, bud jsem narazil na podvodníka, nebo mi oznámili, že oprava neni možná a ze to vyřeší pouze novy bojler, ktery mi radi prodají. Nakonec jsem na tomto fóru sehnal kontakt na pana Matika, bojler mu odvezl a za dva dny byl opraveny a plne funkcni. Cena za opravu byla také velmi solidní. Vsem doporucuji, velmi solidní jednani i práce.
Vacek
C
caravanmanČlen
Přidáno před 7 let
Oh!c děkuji. Aspoň už víte na koho se obrátit :)

Pozdravy Richard!)
N
normenČlen
Přidáno před 6 let
Dobrý den , prosím o radu při udržbě se mi podařilo ulomit na bojleru Carver cascade 2 tu spodní trubičku napouštěcí když sem stahoval hadičku. Je plastova a ten zbytek zavitu zustal v bojleru. Nevíte někdo kde by se to dalo sehnat? Neumím vkladat foto tak se omlouvám. Děkuji za odpovědi.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
N
normenČlen
Přidáno před 6 let
Děkuji paráda.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Tady u nás to opravdu neseženeš. A objednej si oba dva. Na teplou i na studenou. V jedné z nich je zpětný ventil. Já to řešil před dvěma roky.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
Nevím, jestli by nebylo lepší než objednávat z Anglie, napsat nebo zavolat třeba do Čech Caravanmanovi, email caravanman@seznam.cz nebo tel. +420 608 933 495. Pomohl by Vám určitě lépe než na ebay:D, neb má většinu dílů na Carver bojlery skladem (a to za stejnou cenu jako na ebay) a nejen to, umí i servis:^ jak jste se mohl dozvědět z tohoto vlákna.;) nebo na jiném, kde se dozvíte, že umí servis nejen na Carvera, ale i na Trumu ( potažmo Propex). No a kdyby už ten Váš "stařeček" dosloužil, pak jako náhradu umí nabídnout bojler se stejnou funkcní, tj. na plyn a 220V zn. Truma, typ Ultrastore Rapid GE 10l a to za bezkonkurenční cenu necelých 15 tis.

Pokud to máte ke mně kousek, pak osobní odběr je vůbec nejlepší, budete to mít i s přednáškou o tom, co a jak udělat ( pokud si na opravu troufnete sám)

S pozdravem Caravanman:y








Citovat

normen napsal:

Dobrý den , prosím o radu při udržbě se mi podařilo ulomit na bojleru Carver cascade 2 tu spodní trubičku napouštěcí když sem stahoval hadičku. Je plastova a ten zbytek zavitu zustal v bojleru. Nevíte někdo kde by se to dalo sehnat? Neumím vkladat foto tak se omlouvám. Děkuji za odpovědi.
Upravil caravanman dne 01.04.2018 03:21, před 6 let
D
DJMachanekNováček
Přidáno před 5 let
Dobrý den,
Nemáte někdo manuál k bojleru prosím? Nemohu ho nikde najít. Díky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tuareg, coroner, Honza Palasek, hasky, patrikburian, stenly38, caravanman, kecav, normen, DJMachanek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,151,754 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.33807 sekund | Průměrně za: 0.33807 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.33MB/4MB