Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dunajská Streda: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dunajská Streda

Poslední aktualizace před 8 měsíců
T
TrdelniciČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, včera jsme se vydali do termálů v Dunajské Strede,bohužel kemp byl zavřený i přesto, že na internetových stránkách psali, že mají otevřeno. V recepci nám řekli, že můžeme parkovat přímo u lázní,ale už nám neřekli, že pouze do čtvrtka 25.4.2013. Pak tam otevírají stánky a museli bychom pryč ( to nám řekli karavanisté z Brna, kteří tam již parkovali). Navíc ten kemp přesunuli až dozadu pod topoly. Nakonec jsme se rozhodli a ujeli ještě cca 100km do Maďarska - Hegyko. Už jsme tady byli a i nyní jsme naprosto spokojení. Venkovní bazén na plavaní sice opravují,ale jinak tady funguje vše:^ zdravíme Dana a Pavel + Vofi
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 11 let
Hlavně si to užívejte.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
mbmbČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj. zvolili jste dobře:^ ! Tam je hezky...!f
P.S. kdyby vám došly hufnágly, tak můžete prodávat trdelník, tam to neznají ( ale až to poznají):_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
T
TrdelniciČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

mb napsal:

Ahoj. zvolili jste dobře:^ ! Tam je hezky...!f
P.S. kdyby vám došly hufnágly, tak můžete prodávat trdelník, tam to neznají ( ale až to poznají):_



Ahoj,no hufnágly nám snad nedojdou:x a trdelníky fakt dělat nechceme, přijeli jsme si užít sluníčka a pohody!e:D:_ zdravíme vás

Automatické sloučení 24.04.2013 18:02:

Citovat

Jirkac napsal:

Hlavně si to užívejte.
J.


Díky, díky,to máme v úmyslu!M když to vyjde uvidíme se na Vochtánce:_ ahoj
Upravil Trdelnici dne 24.04.2013 17:02, před 11 let
kocisjirkakocisjirkaČlen
Přidáno před 11 let
V dunajské jsem byl jednou - poprvé a naposledy.
Asi to patří městu.
JATaNiC
... taková normální rodinka!@!rp)!g
Standa a JanaStanda a JanaČlen
Přidáno před 11 let
Ahojky. Přejeme Vám všem hezký pobyt, užívejte si to tam !!!:_
Standa a Jana Wink
mbmbČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Panda Chateau napsal:

Citovat

mb napsal:

Ahoj. zvolili jste dobře:^ ! Tam je hezky...!f
P.S. kdyby vám došly hufnágly, tak můžete prodávat trdelník, tam to neznají ( ale až to poznají):_



Ahoj,no hufnágly nám snad nedojdou:x a trdelníky fakt dělat nechceme, přijeli jsme si užít sluníčka a pohody!e:D:_ zdravíme vás

Automatické sloučení 24.04.2013 18:02:

Citovat

Jirkac napsal:

Hlavně si to užívejte.
J.


Díky, díky,to máme v úmyslu!M když to vyjde uvidíme se na Vochtánce:_ ahoj




:l+!f+!o+:k+!r+!^+n^+!n+:_
a co víc ??? jen můžeme závidět!:g
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
LukasLukasČlen
Přidáno před 11 let
Býval jsem zastáncem Dunajský, ale teď už ne. Koupání se mi zdá stále dobrý, ale ten kemp se v posledních letech děsně zhoršil. Uklízečku na sociálkách tam skoro nevidíte, voda ve sprše buď studená nebo vařící. Před dvěma lety jsme taky řekli A DOST! Škoda....
Rapiďáci, tel: 725 707 636
O
oldaČlen
Přidáno před 11 let
Byl jsem v Dunajské o Velikonocích(byl tam sraz slovenských karavanistů)i přes velký počet karavanů byly sociálky perfektní,čisto,všude toaleťák,vzhledem k tomu,že termálky jsou v rekonstrukci,byla horší přístupová cesta,ale bazeny bez problémů,celkově to nemělo chybu.
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 11 let
Byli jsme tam těsně před Velikonocema, stáli jsme uvnitř u stánků, přímo před vchodem do bazénů.
Koupání bylo v pohodě, jen nás trochu zarazila neochota personálu bufetu, který nám nekompromisně odmítl prodat pivo po příjezdu, kdy tam popijeli naše manželky,prý už je zavřeno ale jídlo roznášeli ještě min.dalších 15min.,tak nevím asi mají už vyděláno,dali jsme si ho teda v karavanu.
Další problém s tímto stáním je v tom,že neutále několik blbů parkuje auta před vjezdovou bránou aby to měli co nejblíž,zakže jsme čekali hoďku před nájezdem až odjedou a při výjezdu jsme je skoro hrnuli před sebou,přitom parkoviště prázdné....
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
F
FrancekNováček
Přidáno před 10 let
Na termální koupališti v Dunajské Stredě se nám velmi líbilo celková spokojenost, co se týká kempu u termálního koupaliště tak ten se mi zdá moc drahý a nějak se mi moc nelíbí. My jsme dali radši přednost soukromému, který je kousek od termálního koupaliště a byli jsme nadmíru spokojeni jak přístupem majitelů tak prostředím a také cenou za umístění našeho bydlíka. Jistě se budeme znovu vracet.
http://www.therma...
http://www.carava...bytovanie/
Upravil Francek dne 27.07.2014 08:24, před 10 let
Francek Připojili následující obrazek:
2_158.jpg
multasekmultasekČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Francek napsal:

Na termální koupališti v Dunajské Stredě se nám velmi líbilo celková spokojenost, co se týká kempu u termálního koupaliště tak ten se mi zdá moc drahý a nějak se mi moc nelíbí. My jsme dali radši přednost soukromému, který je kousek od termálního koupaliště a byli jsme nadmíru spokojeni jak přístupem majitelů tak prostředím a také cenou za umístění našeho bydlíka. Jistě se budeme znovu vracet.
http://www.therma...
http://www.carava...bytovanie/


Drahý, no rozdíl podle toho tvého je při dvou dospělých 3 eura, protože musíš když byslíš jinde platit za vstup, v Termálu je vstup v ceně, ale jinak ten soukromý vypadá hezky, já jezdím na podzim a když stojím v Termálu , můžu v županu k bydlíku na polední siestu a zase zpět. Všechno mám stejně sebou, takže mi stačí jen toalety a ty jsou OK.Hezký den.
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 9 let
Jak je to s kempováním v listopadu, stojí se vedle hlavní budovy, nebo to již neplatí?
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
multasekmultasekČlen
Přidáno před 9 let
Staví novou vstupní halu a tak do konce tohoto měsíce jede kemp vzadu a od listopadu se stojí vedle hlavní budovy.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
POSLAL JSEM NEDÁVNO DOTAZ A TADY JE INFO:
Dobrý deň !
Zatiaľ ešte náš kemping funguje v zadnej časti areálu : nová časť so
sociálnymi miestnosťami. Aktuálny cenník nájdete na našej webovej stránke.
Na CCI kartu máme 5 % zľavu.
Recepcia funguje v zadnej časti ráno od 7.00 h. do večera 19.00 h.
Pekný deň Vám prajem.
S pozdravom,

Renáta Novotná
vedúca ubytovacieho úseku
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
multasekmultasekČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

kucmais napsal:

Jak je to s kempováním v listopadu, stojí se vedle hlavní budovy, nebo to již neplatí?


Tak od 3.11. se stojí vedle hlavní budovy.
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 9 let
Po dlouhé době jsme opět zavítali do termálních lázní v Dunajské Strede. Novinkou je nová budova ze záchody, sprchami a kuchyňkou, kneipova terapie, povrch některých bazénů a zastřešení venkovní části vnitřního bazénu. Mimo provoz byl jen velký plavecký bazén a tobogány. V areálu už fungovalo několik stánků. Moc se nám v Dunajské líbilo i počasí vyšlo parádně, takže spokojenost.

Fotografie jsou v mé fotogalerii. http://www.caravan24.cz/fotogalerie.p...ri_id=7217
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 9 let
Tomáši a Marie, toto je v Dunajské již druhou sezonu a je to pěkné. Nám se tam také líbí. Dále zde budují další prostory u hlavního vstupu ale to nemá vliv na chod kempu.:_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
samjeepsamjeepČlen
Přidáno před 9 let
Byli jsme tam 13.-16.7.2015. Koupání bez závad, pouze v kempových sprchách neteče večer teplá voda. Vzhledem k počasí nám to náladu nezkazilo. Spokojenost a asi bude další návštěva.
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 9 let
Dunajská je dobrá, ale asi už naposledy, začátek července narváno a u bazénu mi ukradli boty, prodloužený víkend v září lidí tak akorát ale u bazénu mi opět ukradli boty, sakra měl jsem je podruhé na nohou, takže mi už raději ne, nebudu obouvat cizí lidi.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,646 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22043 sekund | Průměrně za: 0.22043 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB