Přihlášení

Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 31

· Členové on-line: 5
Vlci, Lubos, pe3ik, Michal, skridlo

· Registrovaní členové: 10,410
· Nejnovější člen: Lincak

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Zdenek a Alena
13.08.2017 18:36
Všem Alenám a Alenkám přejeme vše nejlepší k svátku

hasom
23.07.2017 17:25
Hlavne aby nebol zatečný a zhnitý. Poznáš podľa krivých stien, zápachu, malej pevnosti stien okolo okien, plávajúcej podlahe...

Josef Stich
21.07.2017 06:18
Dobrý den potřeboval bych poradíme co jsi dát pozor při koupě karvanu.Dekuji

brumlik
20.07.2017 16:03
Dobrý den,potřebuji zjistit,kde má vyraženo VIN integrovaný automobil KNAUS V - Liner.Nemůžeme to nikde najít.A bohužel STK jen na měsíc

David Stieber
20.07.2017 14:08
Já 3 dny.

Vampav
19.07.2017 17:28
Cca 30 dní a funguje je spolehlivý hehe

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Karavan » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Termální lázně
 Vytisknout diskuzi
Dunajská Streda
Aktuálně z Dunajské Stredy:
v termálních lázních probíhá čilý stavební ruch, budou zřejmě přistavovat patro na pravém křídle od rotundy. Takže docela hluk a prach, ale dalo se to. Tentokrát jsme stáli s karavanem pod hrází, protože u kurtů bylo plno. A protože je pod hrází klid, tak toho využili i místní lapkové a vykradli sousední karavan.
 
http://jirotka.cz Upravit
Nějak se ta oblíbená Dunajská kazí. Stavební ruch je z obou stran, vedle zelených domečků staví asi nějaký penzion. Byli jsme tam teď ve svátek 28.9.2016 a byla zavřená vnitřní restaurace a vedle sociálky. Muselo se dole. Tam ve sprchách netekla
teplá voda a studená jen malinko !!!! Venkovní stánky měly otevřeno jen do 18hod!
Naštěstí bylo krásné počasí.
Když jsme si teď přečetli příspěvek Tomáše a Marie, že se tam i krade, tak to budeme muset hledat jiné termály.
 
Upravit 2
Nemáte, prosím, někdo aktuální informace o stavebním ruchu v Dunajské? Je v kempu WIFI? Díky.
Jara + Milan
 
Upravit
Bludicka napsal:

Nemáte, prosím, někdo aktuální informace o stavebním ruchu v Dunajské? Je v kempu WIFI? Díky.


Ahoj. Stavební ruch nevím, ale wifina tam jde. Dole pod hrází a u tenisových kurtů je sice slabší signál, ale už u stánků vedle sociálek nebo u tobogánu je to dobré.
Zdraví
Luboš a Dáša
 
Upravit
Děkuji Lubošovi a Dáše za
info.
Jara + Milan
 
Upravit
Kde se stává v DS přes zimu? Viděl jsem nějaký fotky že obytky stály u tobogánů. A pak ještě nějaké info o stání u penzionu na betonové ploše?
JeduZdeněk 53,pc Milada 52,pes Buddy 3,5, Oskar 1, Huyndai ix35 Premium, 2,0 CRDi, 4x4, 135 Kw- Superb 2.5 Tdi V6, 120 Kw - Swift Corniche 15/2
 
Upravit
Parkuje se v kempovním prostoru, mezi tenisovými kurty a tobogany, vlastně u sociálek. U starého vchodu už parkovat nelze. Byl jsem tam před třemi týdny, obytné auto + dvě osoby cca 25 E
 
Upravit
Letos přes zimu se stojí na novém místě pro karavany . V předu už ne, jestli chceš dám ti tel.číslo
 
Upravit
franta 1953 napsal:

Letos přes zimu se stojí na novém místě pro karavany . V předu už ne, jestli chceš dám ti tel.číslo

A kudy se tam najíždí, přes bránu kempu?
Kucmaisi +Caravelair Bamba 3302
 
Upravit
Ne hlavním vchodem
 
Upravit
franta 1953 napsal:

Ne hlavním vchodem


Ne ! hlavním vchodem - to jako, že se dá vjet pouze hlavním vchodem ( pak tedy nechápu jak projedu k sociálkám, kde je stání pro karavany)

Ne, hlavním vchodem - to jako, že pouze přes bránu do kempu ??

Prosím o vysvětlení, nějak jsem to nepobral, děkuji.
 
http://www.topomat.cz Upravit
U hlavního vchodu zaparkuješ, dojdeš se přihlásit na recepci. Odjedeš k bráně kempu a oni tě pustí dálkově. Vidí tě přes kameru. Tak to bylo v listopadu.
 
Upravit
Při pročítání povzdechu kolegů, kteří trávili velikonoční prodloužený víkend v maďarských termálech musím s radostí konstatovat, že Dunajská Streda byla letos šťastná volba.

Velikonoční sraz byl výborně organizován ( loni jsem měla "drzé" připomínky Pfft , letos nebylo opravdu co vytknout). Kemp by kapacitou dostačující 150 registrovaným posádkám . V bazénech bylo snesitelně i v nejfrekventovanější dobu.
Voda nádherně teplá. Např. proti Pasohlávkám, kde jsme s dětmi hromadně "klepali kosu", fakt balada.
My jsme bohužel díky přítomnosti bandy dětiček vlastních i půjčených nestihli navštívit nové relaxační centrum saun, ale podle sousedů z kempu prý také stojí za návštěvu.

A to hlavní- úplně mě dostali všichni letošní účastníci svým příjemným chováním po večerech. Úderem 22 byl v kempu naprostý klid. I party, které dlouho do noci grilovaly a popíjely okolo svých karavanů byly tiché a solidární s těmi, kdo chtěli noc prospat.
Musím říct, že na letošní velikonoční výjezd budeme opravdu vzpomínat jen v dobrém. Letos posílám opravdu upřímný dík organizátorům i účastníkům. Smile
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
 
Upravit
Nám se také líbilo, vše bylo super jako loni. Teplé bazeny, ale i tombola, kapustnica, program pro děti a hlavně super lidi.

Automatické sloučení 21.04.2017 21:13:
Nám se také líbilo, vše bylo super jako loni. Teplé bazeny, ale i tombola, kapustnica, program pro děti a hlavně super lidi.
Upravil/a Jarda Borek dne 21.04.2017 21:13
kikaWinkSmile
 
Upravit
Rád bych se přidal k poděkování pořadatelům srazu. Zvládnout organizaci srazu pro 150 posádek určitě nebylo jednoduché. Ale slovenští kolegové to dokázalii na jedničku.
Po dlouhé době jsme se zůčastnili podobně velkého srocení a musím přiznat, že přes počáteční šok z množství karavanů na jednom místě, se nám v DS líbilo.
Vládla tam pohoda a vzájemná tolerance.
Ještě jednou dík pořadatelům i všem zůčastněným za vydařený velikonační výjezd. mavam
 
Upravit
Aktuálně z Dunajské Stredy:
od naší minulé návštěvy v říjnu se toho zase dost změnilo. Něco k lepšímu, něco k horšímu. Je dostavené nové křídlo z apartmány, během našeho pobytu probíhala práce v interiérech. Jen mi přijde, že vzrostlé platany příliš apartmány zastíní a koruna je příliš blízko budovy. Novinkou je "nadchod" vedoucí od apartmánů mezerou mezi stánky. Přijde mi, že v Dunajské neustále zvětšují ubytovací kapacity, leč bazény zůstávají stejné. Kdo byl v Dunajské v sezóně v sobotu při nájezdu autobusů, dá mi za pravdu. Proto jezdíme výhradně ve všední dny. Je tu klid, volno, pohoda a to od termálů člověk tak nějak očekává. Taky mě překvapili vrabci u stánků a jejich evoluce. Před lety jen tak poskakovali okolo a hledali drobky. Dnes skočí na opěradlo vedlejší židle, hlasitě řvou a ukážou vám prázdný zobák. Ti drzejší skočí rovnou na stůl. Za rok se možná mezi sebou domluví a odnesou vám v nestřeženém okamžiku celý langoš. Ale ne, dělám si legraci, ale s tou jejich drzostí to je fakt. Do Dunajské jezdíme rádi, těch pár předchozích dnů tam bylo skoro letní počasí.
 
http://jirotka.cz Upravit
V sobotu odjíždíme na týden do Dunajské, tak se tam třeba s někým potkáme :-)
Poreferujeme až přijedeme zpět.
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
 
Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.37 sekund
145,657,447 návštěv