Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dunajská Streda: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dunajská Streda

Poslední aktualizace před 8 měsíců
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 8 let
Tak nevím ,jezdíme do Dunajské několikrát za rok a kromě bot ukradených u bazénu pohoda, za mne lepší než Meder.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 8 let
Petrovi ukradli boty u bazénu v Mošoni / to je tak 5 roků/a ted na Silvestra v Komarom:o No a mě loni v červnu osušku v Dunajské. Přesto věřím, že to bylo omylem:x.Pro nás Dunajská lepší než Meder-můžeme si chodit mezi kempem a termály jak potřebujeme. V Mederu ten kemp chybí:_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Pro upřesnění,jednalo se o stání na parkovišti před termálem-recepcí.V kempu je to bez problémů,že sem tam si někdo splete nazouváky,se může stát kdekoliv.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
M
MichalČlen
Přidáno před 8 let
Ešte nebol problém. Mimo sezónu stojíte pri vchode cca 10 - 20 m. Pohoda... Viď.foto v profile...
MC Louis Tandy 673
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 8 let
Informací dost, teď jde vo to provýst pokustóna. Buď to vyjde nebo ne.
Dojedu se tam podívat, zkusím se vetřít do bezpečný zóny. Venku na holý ulici cikánskýmu šmejdu na pospas stát nebudu. To je jasný.

Každopádně varování všeho druhu neberu na lehkou váhu. Je dobrý bejt ve střehu. Doba tomu fest nahrává.

Botky mám starý a sežvejkaný, ručníky starý a sepraný. Tam strach nemám. Crocsy jsem (jako správná socka) nikdy nevlastnil. Jen čínský kopie z PET flašek.
Každopádně jak se vyčasí, vyjedu a podám OBJEKTIVNÍ :he, NEZAUJATEJ :) report.
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 8 let
Ešte nebol problém. Mimo sezónu stojíte pri vchode cca 10 - 20 m. Pohoda... Viď.foto v profile...


No neviem. Michal nezabudaj na to ze sa tam vojde maximalne
5 obytnych aut. Ak tam pridu taki ako si ty v profile, tak maximalne traja.

No a zazil som aj to, ze sa tam niektori dokazu postavit tak, ako keby to tam oslobodili.

Ak bude otvoreny minikemp po lavej strane hlavneho vchodu, tak tam vojde mozno 20- 30 posadok.

No a rezervacia neplati, jedine akcie poriadane caravanklubom alebo SACC.

V tom parkovani vonku ma Karel pravdu. Bolo tam niekolko vykradaciek, vsetko cez den.

V zimnom obdobi by som zvazil cestu do DS, inak je to loteria.
Milan!y a ShockIvana
PepiPepiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Informací dost, teď jde vo to provýst pokustóna. Buď to vyjde nebo ne.
Dojedu se tam podívat, zkusím se vetřít do bezpečný zóny. Venku na holý ulici cikánskýmu šmejdu na pospas stát nebudu. To je jasný.

Každopádně varování všeho druhu neberu na lehkou váhu. Je dobrý bejt ve střehu. Doba tomu fest nahrává.

Botky mám starý a sežvejkaný, ručníky starý a sepraný. Tam strach nemám. Crocsy jsem (jako správná socka) nikdy nevlastnil. Jen čínský kopie z PET flašek.
Každopádně jak se vyčasí, vyjedu a podám OBJEKTIVNÍ :he, NEZAUJATEJ :) report.
Karle klídek,nikdy mi tam nic neukradli a vždy jsem se vešel..Na recepci,bazénu ti poradí kam sním...:_
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 8 let
Dobře hoši: s lechce sevřenou prdelí (nanovlákno mezi mejma půlkama by působilo jako kláda) to natrasuju.
Pak !o poreferuju.
pupopupoNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj karle
V zime sa parkuje v areále na betóne .. Cca 20m od bazéna ... Zmestí sa tam aj 20aut... Na Silvestra nas tam bolo cca 20 posadek a este voľno , wc cca5m aj v noci otvorené ... Sprchy do 22:00.. Je tam aj kryté státie ... Super..
I
Ivo a JindraČlen
Přidáno před 8 let
Tak jsme v Dunajské, a kolik byste hádali, že je tady osádek ?
Jedna, a to ta naše.
Kemp se bude otvírat až na velikonoce - sdělení recepce.
Jinak super - nikdo tady , i v bazánech prázdno.:_
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 8 let
Já nechal v dunajské před lidlem koloběžku od kostky za víc jak deset tisíc nepřivázanou a naštěstí zůstala.Zapoměl jsem zámek,asi špatnej artikl.Podruhé už jsem zámek nezapoměl,pro jistotu.....:_
obytka s alkovnou, jirka42 gábina37,david8 kuba 5 roků
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 8 let
Dunajská Streda byla pro nás novum.
I přes některé příkré komentáře musím říci, že nám se tam líbilo. Právě jsme se vrátili ze zahájení sezony slovenských karavanistů . I přes mega obsazenost kempu ( přes 150 posádek srazu + další desítky mimo tuto akci) byla elektřina vcelku v pohodě. Občasné lehké kolísání se dalo čekat. Sociálky opečovávané.
Bazény teplounké , všude šmejdili plavčíci se stěrkami - takže čistota odpovídající .Nebylo ani moc přeplněno lidmi ( mám neskutečně protivné vzpomínky na loňské velikonoce v Miskolci, kde byla v bazénech hlava na hlavě) .
Cena na srazu byla velmi příjemná. Pro případné zájemce jsem nafotila i stabilní ceník, ale nejde mi vložit :-(. I stálý ceník je vcelku pěkný, když si vezmu , že v den odjezdu mohu odjet až po 17 večer a během dne mohu courat z vody do karavanu jak je libo.
I děcka se vyřádila byť jsem se obávala, že bez v téhle době ještě vypnutých tobogánů budou mít protažené ksichty.
Off topic tohoto vlákna - Vlastní sraz moc nemohu komentovat. Potkali jsme známé a měli s sebou klubko dětí tudíž některé avizované aktivity z programu jsme vypustili úmyslně ( večer s hudbou) jiné vůbec nepostřehli- například tombola s docela pěknými cenami byla zřejmě spíš pro ty kdo se někde tiše podělili o lístky. Stejně tak avizované aktivity pro děti nám unikly. Zato musím pochválit kapustnicu, která byla v ceně srazu. Byla prostě SKVĚLÁ!
===
Termály v Dunajské stredě jsme určitě nenavštívili naposledy. Docela rádi si to tam zopakujeme v sezóně.

Ceny:
Dospělý :10 Eur
Dítě do 3let: ZDARMA
Dítě do 14 let: 7,5 Eur
Pes:4 Eur
Obytné auto :6,5 Eur
Osobní auto: 2 Eur
Motorka : 2 Eur
Obytný přívěs: 6Eur
Elektřina: 4Eur
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj take jsme se vrátili z Dunajské Stredy. Proběhlo to uplně parádně. Rozdíl mezi nejstarším a nejmladším učastníkem byl 85 let. Lístky do tomboly jsme koupily ve stanu co dávali kapustnicu, ale i s nima chodili. Program pro děti byl v té budově dříve restaurace a nahoře jsou pokoje hned vedle té kapustnice. Proběhlo to přesně tak jak to bylo napsané v programu. který každý dostal při příjezdu na recepci. Bylo to velmi dobře zorganizováno. Určitě si to za rok zopakujem. Měl jsem strach, že při množství posádek budou plné bazény, ale bylo to v naprosté pohodě. V DS jsme byli naposled cca před 10 lety a byl jsem velmi mile překvapen jak se to tam zlepšilo.
!z!)Smile
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Ahoj take jsme se vrátili z Dunajské Stredy. Proběhlo to uplně parádně. Rozdíl mezi nejstarším a nejmladším učastníkem byl 85 let. Lístky do tomboly jsme koupily ve stanu co dávali kapustnicu, ale i s nima chodili. Program pro děti byl v té budově dříve restaurace a nahoře jsou pokoje hned vedle té kapustnice. Proběhlo to přesně tak jak to bylo napsané v programu. který každý dostal při příjezdu na recepci. Bylo to velmi dobře zorganizováno. Určitě si to za rok zopakujem. Měl jsem strach, že při množství posádek budou plné bazény, ale bylo to v naprosté pohodě. V DS jsme byli naposled cca před 10 lety a byl jsem velmi mile překvapen jak se to tam zlepšilo.


Tak to jste měli štěstí- lístky tomboly jsme nepostrádali jen my , bylo nás kolem povícero, kdo nenašel a ani nepotkal prodejce. Jak říkám- nám to nevadilo, spíš jen údiv.
Naše děcka byla na hřišti s autíčky a přesto jim soutěže v budově hned vedle unikly. Autíčka, klouzačky a houpačky jim to vynahradily, takže taky žádné truchlení nad ztrátami. :-) Je pravda, že nic z těch malých nedostatků nemohlo jinak super víkend pokazit. Souhlasím, že organizátoři dělali co mohli . Ono pro tolik lidí zajistit všechno na 1000% fakt nejde.
J
Jaro53Člen
Přidáno před 8 let
Dunajská Streda.

Milá zuzi777, keď ti chutila kapustnica tak si tam kde sa vydávala videla aj panie, ktoré predávali lístky na tombolu. Lístky sa predávali aj v mieste kde bola tombola vystavená a ďalšie panie chodili po kempingu a ponúkali.... Ale stačilo sa spýtať, určite ti mal kto poradiť. Stále sa tam pohybovalo veľa poriadateľov. Stačí sa okolo seba pozerať a nie hľadať do čoho by si si rýpla...
Všetci sa snažili a tvoja poznámka o pokútnom rozdelení tomboly bola cez hranicu slušného správania. Rovnako by sa dalo povedať, že sa ti nechcelo kupovať "drahé" lístky do tomboly za 1€/ 3 lístky a potom ti bolo ľúto, že si nevyhrala.
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Jaro53 napsal:

Dunajská Streda.

Milá zuzi777, keď ti chutila kapustnica tak si tam kde sa vydávala videla aj panie, ktoré predávali lístky na tombolu. Lístky sa predávali aj v mieste kde bola tombola vystavená a ďalšie panie chodili po kempingu a ponúkali.... Ale stačilo sa spýtať, určite ti mal kto poradiť. Stále sa tam pohybovalo veľa poriadateľov. Stačí sa okolo seba pozerať a nie hľadať do čoho by si si rýpla...
Všetci sa snažili a tvoja poznámka o pokútnom rozdelení tomboly bola cez hranicu slušného správania. Rovnako by sa dalo povedať, že sa ti nechcelo kupovať "drahé" lístky do tomboly za 1€/ 3 lístky a potom ti bolo ľúto, že si nevyhrala.


Milý Jaro53- nejsem si vědomá extrémního rýpání do hezké akce slovenského klubu , respektive- pokud jsem se někoho dotkla tak mě to mrzí, ale nepíšu nikdy nic, za čím bych si nemohla stát. Mám právě před sebou lístek s programem. Nikde tam skutečně nebylo psáno místo výdeje, ani místo her pro děti. Ptala jsem se průběžně na pár věcí , na tombolu fakt ne a děti se nakonec vyřádily i bez organizování.
Kdybych si bývala všimla místa prodeje lístků do tomboly, asi by mi nebylo líno vytáhnout prkenici a jen tak pro pocit soutěžení upustit groš. Nejdřív jsem žila v domnění, že jsem pochybila JEN já. Poté, kdy jsme se domluvili s pár dalšími o tom samém = NENAŠLI jsme ( nebo špatně hledali) a NEPOTKALI jsme prodejce, tak jsem si tu rýpla. Mimochodem ona ta skupina lidí při vydávání tomboly ( vzhledem k obsazenosti akce)nebyla opravdu tak početná aby mě ta ošklivoučká rýpací varianta nenapadla. Ano- asi máš pravdu, že asi někteří nekupovali úmyslně lístky, schovávali se před všudypřítomnými až téměř dotěrnými nabízeči lístečků ( pozor IRONIE!!!) - ale to opravdu nebyl můj případ. U výdeje kapustnice jsem nebyla, tam jsem poslala svého muže, takže možná Černého Petra pro nekoupení losů drží on- ale on také není držgrešle. V době kdy tam byl tam prý prodávali kafe a prodeje lístků si opravdu nevšiml. Tím pro mě causa losy končí.
Pokud dokážeš být objektivní a nejen nastartovaný, musíš vidět, že ostatní chválím. A to že velmi. Naopak uznávám, že při takové akci je spíš zázrak ,když by vyšlo všechno všem tak jak si organizátoři naplánovali. Nemám jim to za zlé, vím, že si mákli a že taková akce stojí mraky práce spousty obětavých lidí.
Prostě tombola byla mimo náš záběr( opakuje NEJEN náš) nechyběla mi tolik abych se z toho hroutila a přeji výhercům jejich ceny. Pro mě bylo výhrou to, že jsme si mohli těch pár dnů dáchnout v pěkném kempu , milém prostředí a s fajn lidmi kolem. Pokud hodláš dál upouštět páru nad rýpalem, vynech mě nebo si, prosím, znovu přečti co a jak píšu. Jinak to totiž vypadá jako bych nechtěně šlápla do vosího hnízda. :-)
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
K
KitadomČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, chystáme se do Dunajské středy a zvažujeme kterou cestu vybrat bude to naše jedna z prvních cest karavavanem tak abychom se někde nešprajcli. Pojedeme od Svitav dálničku ani čr ani SK nemáme a neuvažujeme o koupi. Někdo doporučuje na Brno někdo na Olomouc a starý Hrozenkov. Máte nějaké zkušenosti co je lepší kudy to vzít. Kudy jezdíte vy? :-). Předem díky za info.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Už to je nějaký pátek, co jsme tak několikrát jeli, ale byla slušná trasa Brno - Slavkov - Hodonín - Holíč a odtud máš dvě možnosti. Buď dolů po staré na Bratislavu, nebo na Trnavu a Galantu. Na Trnavu to je přes kopce, na Blavu po rovině. Obě silnice byly slušné, ta na Blavu byla zpoplatněna pro vozidla nad 3,5 t, tak tam ani nebylo moc kamionů. Blavou se dalo v pohodě projet centrem, ale myslím, že ani na okruh kolem města není třeba známka. Ale jak říkám, že to už několik let.
Zdraví
Luboš a Dáša
librilibriČlen
Přidáno před 8 let
Já jezdívám trasu Strážnice, Sudoměřice, Holič, Senica, Trnava, Senec, Šamorin, Dunajská Streda.
Libor + Šárka + pes
M
MichalČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

libri napsal:

Já jezdívám trasu Strážnice, Sudoměřice, Holič, Senica, Trnava, Senec, Šamorin, Dunajská Streda.

Presne tak, ani iné nerieš. Kopec je jedine Biela hora a to ani kopec v lete neni... Ani nevieš že ho prejdeš. Treba iba dávať pozor okolo Trnavy až Serede na spoplatnené úseky a je to v pohode.
Užite si to tam.
Michal.
MC Louis Tandy 673
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,653 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22953 sekund | Průměrně za: 0.22953 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB