Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 co si koupíte v Lídlu ??: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

co si koupíte v Lídlu ??

Poslední aktualizace před 4 roky
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Co si v Lídlu nekoupím, je tahle pečená slanina. Patrně se jedná o nějakou light verzi se sníženým obsahem tuku. A očividně bohužel i se sníženým obsahem masa... :D
Mikey Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
A to já bych si jí koupil, a k tomu prázdnej pytlík na kaiserky :-)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
T
tomas_Člen
Přidáno před 7 let
slanina jakou svět neviděl :)
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 7 let
Trochu tam zapomněli přibalit obsah, ale obávám se že to beztak není žádná škoda. Kvalita u nás prodávaných potravin jde stále strmě z kopce dolů. Řeším to tak, že jezdím pravidelně nakupovat do Německa.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Velka skoda, ze tu uz nemuze byt Deda Lebeda. Ten by to vysvetlil. Ale toho uz asi neznas.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jardaklidek napsal:

Trochu tam zapomněli přibalit obsah, ale obávám se že to beztak není žádná škoda. Kvalita u nás prodávaných potravin jde stále strmě z kopce dolů. Řeším to tak, že jezdím pravidelně nakupovat do Německa.


Naopak. Jde pomalu, ale strmě nahoru. Porovnávám to dlouho. Už jsme do Německa i přestali jezdit. Nikde jinde než v NDR jsme už nenakupovali. Máme to stejně k nim jako k nám. Lidl jako jeden z mála má potraviny jako v Německu. To je holý fakt. Pokud má ale někdo k Lidlu nějakou osobní averzi nebo komplex, třeba jako měl Lebeda, pak s tím těžko někdo jiný něco udělá.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
RobertRobertČlen
Přidáno před 7 let
Já bych to tak netvrdil. U nás v něm koupíš některé zboží stejné, jako v D, ale kup třeba Edelsalám u nás a tam. Stejný je akorát ten název. :@
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Velka skoda, ze tu uz nemuze byt Deda Lebeda. Ten by to vysvetlil. Ale toho uz asi neznas.


Ale kdeže. Jak bych mohl neznat největšího fanouška Lidlu? :D Jsem na C24 od stejneho roku jako ty !)
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Velka skoda, ze tu uz nemuze byt Deda Lebeda. Ten by to vysvetlil. Ale toho uz asi neznas.


Ještě že si na něj někdo vzpomněl - včera měl dědek jeden narozeniny ...n^
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Velka skoda, ze tu uz nemuze byt Deda Lebeda. Ten by to vysvetlil. Ale toho uz asi neznas.


Ještě že si na něj někdo vzpomněl - včera měl dědek jeden narozeniny ...n^
[ytpl][/ytpl]
On se něčím z lidlu otrávil ? Nebo neunesl černocha v teplákách ?
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Velka skoda, ze tu uz nemuze byt Deda Lebeda. Ten by to vysvetlil. Ale toho uz asi neznas.


Ale kdeže. Jak bych mohl neznat největšího fanouška Lidlu? :D Jsem na C24 od stejneho roku jako ty !)


A to vím, že ty takovou ikonu jako je DL znáš. Starej mazák ne ? :-) Měl jsem na mysli novýho kolegu. :_


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Ze by vyndavaci podlaha v koupelne? :-)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal:

Ze by vyndavaci podlaha v koupelne? :-)

Ahoj,
je to vyndavací podlaha v koupelně. Kupoval jsem v Lidlu vloni. Když si s tím pohraješ tak sedí perfektně a žádný problém s ní nemám. Sprchování je daleko příjemnější než když stojíš v plastové vaničce. Ještě mě zbyli dvě dlaždice tak je používám na stůl jako podložku pod horké hrnce.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
Opět vlhkoměr. Pokud někdo potřebuje:
http://www.lidl.c...tm?id=1072
!)
Tatifer
stanley_mosquitostanley_mosquitoČlen
Přidáno před 7 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Koukal jsem, že mají 30m za slušnou cenu i v Mountfieldu. Jen škoda zástrčky do pravýho úhlu.


http://www.mountf...c-2ele1044

img2.mountfield.sxcdn.net/files/de/de90a69a-895d-4b3b-af80-d747884fd6be_800_600_fit.jpg
B
belcantoČlen
Přidáno před 7 let


ten je dobrej, používám ho už dva roky. Dokoupil jsem si k němu v Obelinku za 5,- Euro lehoučkej přenosnej bubínek a nemá to chybu.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal:

Koukal jsem, že mají 30m za slušnou cenu i v Mountfieldu. Jen škoda zástrčky do pravýho úhlu.


http://www.mountf...c-2ele1044

img2.mountfield.sxcdn.net/files/de/de90a69a-895d-4b3b-af80-d747884fd6be_800_600_fit.jpg


Ano cena je velmi slušná. Ale to je tak vše. Tento plasťák, tak maximálně do interiéru. Na kempování pořádnej pogumovanej kabel
s třema silnými dráty a s CEE koncovkama. Ale je to jen můj názor ovlivněný strachem z elektriky, možná fakt stačí jen ty dva dráty
v oranžový bužírce. No stejně zůstanu u pořádnýho kabelu.


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:
Ano cena je velmi slušná. Ale to je tak vše. Tento plasťák, tak maximálně do interiéru. Na kempování pořádnej pogumovanej kabel
s třema silnými dráty a s CEE koncovkama. Ale je to jen můj názor ovlivněný strachem z elektriky, možná fakt stačí jen ty dva dráty
v oranžový bužírce. No stejně zůstanu u pořádnýho kabelu.
.


Máš pravdu. Vypadá jak z hračkářství :D
J
jirhavČlen
Přidáno před 7 let
Má pravdu-na kempování jedině s gumou.Ale zase nechci aby mě v kempu přes něj soused jezdil. !y
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vondracek, Zdenek a Alena, MildaPro, tuareg, Tomas Brabec, Mikey, Dudla, Vlci, Deda Lebeda, mb, lada12, simcha, zuzi777a, JiPe Highlanders, pepab, camperboy, Janek, Blue, Bludicka, Petr a Lucie, holubb, Lubos a Dasa, kucmais, lada721, Roberto, TomTP, najk, Franta REZAC, Hornici, textil, Rudy, Vajglon Hnuson, MTS, radek54, Dzoska, Mirek a Jirinka, _P_H_, jirhav, juroba, tomkop, Olda Matu, stanley_mosquito, Lubino, Fun, Jarda36, Lubos, copy, Jirkac, floridan79, SteMi, hasic, Vasu, Jana a Petr V, Me2d, Pluhar, traktorista2, bob_bobek, Cibi, Habasek, bousovaci, Remzin, Martinovo, p0l0us, mekie, Holland, malina, oldjan, Spajky007, pachta, Laky, jirkaj, Jiri Majki, cody, 1jgs - Milan, Pepi, Jardaklidek, severaci, ajfelaci, Roman Lusk, bleriot11, medved Tom, allfa, ludanek, janiskaravany, milan59, sipadan, multasek, Robert, Prasula, Tomi166, svhn, Pastviny, Trucifer, stoklasa, jarda77, kutil1, magnum30, Lipicani, hymer662, Cattani, Hatiti, Petr Liska, matus, petr a jarka, pigy, ScooterMarty, looser, Valteracci, ZdendaZemda, belcanto, mstr, Vlasta1, lordKOKMAN, chodac, IVRI, VasekHromadko, remekson, Tandy, ttomass, Lolak, Tomas a Marie, Sheba, ketzlmedi, Miroslav6, zdenek675, Jana a Lada, VF, Vlasta49, Brano, arto, fifa32, Majli, PPPmyto, Peterb, M, klappe, Jansti, Ivoun, Alfinator, PetrN, ivan613, PeterL, Michal, petak, dukecz, jarous350, PetrDubi, Jarda Borek, Martasik, tomas_, Martin Mrak, Kitadom, Jirka W, Hroch, Jirka Vospalek, franta 1953, Ivan a Hanka, OndraRA, mengic333, fido, ivoi, PabloGS, Duro103, hasky, DDT, pilinis, RomanPatrol, Bery, Ondra240

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,784 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22808 sekund | Průměrně za: 0.22808 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB