Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pripojeni baterie do karavanu - foto zasílám: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pripojeni baterie do karavanu - foto zasílám

Poslední aktualizace před 7 let
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let
podivam se ti odpoledne do meho karavanu, mam tam podobnou krabici, nasel jsem nekde schema jak je to zapojene a podle toho to udelal. Jen je problem ze je tam rele a to dava prednost 12V oproti 220V, takze pri napojeni nastavbove baterie to vzdy odpojilo 220V vestavene trafo. Takze bud to prepinat manualne a nebo to jeste zivit nejakou nabijeckou, ja mam u baterky jeste Waeco k moveru, a tak jedu prez ni.

Automatické sloučení 10.04.2013 15:05:
tady si podle roku vyroby najdi manual a je tam i el schema tveho bloku.

http://www.buerstner.com/nc/de/servic...ungen.html
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Upravil Dudla dne 10.04.2013 14:05, před 11 let
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
tedy pánové, sleduju tu výživnou debatu a jsem tuze zvědaf kam to dospěje :).
To Mareš: zásadní je jestli tam bydlí přednostní relé nebo ne. Z obrázků to nepoznám.
Optimalizace by to vyřešila. Ale na to musím mít karavan tady. Těch typů zdrojů je hodně.
dandykdandykČlen
Přidáno před 11 let
Já teda elektrikář jsem poznám co je co a co je kde ,ale po mých zkušenostech,které za tu dobu co jsem se hrabal v karavanech mám,bych nikdy neporadil jen z obrázků.Člověk vážně neví co za ,,kutila,, přede mnou mělo karavan v rukách a co kde zapojil.Já měl v těch karavanech vždy natáhnuto vše všude a spojeno vše se vším.Tak bych každopádně sehnal někoho ,kdo se na to aspoň podívá a malinko tomu rozumí.On ten měřák někdy vážně nestačí.:x Ale každopádně přeji hodně štěstí.
D
D4NNYNováček
Přidáno před 7 let
Dovolím si oživit toto téma a požádat zkušenější o rady.

Trafo CSV 300, viz. schéma kam napojit baterii?

+ na 2 (A20) a - na jakýkoli - (treba A15)?

Další věc je nabíječka - rád bych ji napojil na přímo aby se spustila s připojením karavanu na 220V. Lze napojit někde na přívod od venkovní přípojky (zásuvky) (třeba A2/A1) nebo ji mam napojit do svorkovnice za jistič viz. foto?

A poslední věc - měnič - z baterie do svorkovnice za jistič? Zde je potřeba nějak ošetřit aby se v případě připojení 220 ze zásuvky nepotkalo 220 ze zásuvky a z měniče (stykačem?)?

Předem díky za rady.

www.jpeg.cz/images/2017/03/05/BDjSg.png


minivan.ru/gallery/albums/userpics/17793/CSV300-Opened.jpg
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

D4NNY napsal:

A poslední věc - měnič - z baterie do svorkovnice za jistič? Zde je potřeba nějak ošetřit aby se v případě připojení 220 ze zásuvky nepotkalo 220 ze zásuvky a z měniče (stykačem?)?



Měnič do rozvodu 230V vůbec nepřipojuj.
Vyveď si z něho samostatnou zásuvku nebo zásuvky.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,289 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15570 sekund | Průměrně za: 0.1557 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/4MB