Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stellplatz Rozkoš: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stellplatz Rozkoš

Poslední aktualizace před 6 let
martin_adamekmartin_adamekČlen
Přidáno před 10 let
Mám to teda chápat tak, že když se něco jmenuje stellplatz,
tak je naprosto jistý, že tam rozhodně nejsou záchody a tudíž tam auto bez toalety nesmí?
Nebo na některých stpz erární záchody jsou?

(Pak je tady ještě další rovina, že při přespání od večera do rána se záchody nemusí jevit jako naprostá nutnost, ale je to trochu riziko, 100% spoleh to není...)
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

martin_adamek napsal:

Mám to teda chápat tak, že když se něco jmenuje stellplatz,
tak je naprosto jistý, že tam rozhodně nejsou záchody a tudíž tam auto bez toalety nesmí?
Nebo na některých stpz erární záchody jsou?

(Pak je tady ještě další rovina, že při přespání od večera do rána se záchody nemusí jevit jako naprostá nutnost, ale je to trochu riziko, 100% spoleh to není...)


Chápej to tak, že pokud je to Stellplatz (STPL), tak tam se stanem nemáš co dělat. A je úplně jedno co tam je nebo není. Konec diskuze
martin_adamekmartin_adamekČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Deda Lebeda napsal:

Citovat

martin_adamek napsal:

Mám to teda chápat tak, že když se něco jmenuje stellplatz,
tak je naprosto jistý, že tam rozhodně nejsou záchody a tudíž tam auto bez toalety nesmí?
Nebo na některých stpz erární záchody jsou?


Chápej to tak, že pokud je to Stellplatz (STPL), tak tam se stanem nemáš co dělat. A je úplně jedno co tam je nebo není. Konec diskuze


???
Nepřistupuješ sem náhodou z iphonu?
Mám takovou zkušenost, že někomu napíšu e-mail, a on mi z iphonu odpoví úplně na něco jiného, než jsem mu psal.
Ukvapený mobilní odpovědi jsou zhouba. Chce to soustředění na jedinou činnost a větší displej, aby člověk viděl, na co odpovídá.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat


???
Nepřistupuješ sem náhodou z iphonu?
Mám takovou zkušenost, že někomu napíšu e-mail, a on mi z iphonu odpoví úplně na něco jiného, než jsem mu psal.
Ukvapený mobilní odpovědi jsou zhouba. Chce to soustředění na jedinou činnost a větší displej, aby člověk viděl, na co odpovídá.


:g:he:D
Tak to se mi moc líbilo. Slušné, ale srozumitelné... !h

Hele jsou i STLP kde naopak není ani to servisní zázemí. Tak možná existují i takové, kde ty toalety jsou. Ale pak už nevím, čím by se to lišilo od kempu. Myslím, že je to spíš o rozumu, že by se na záchod asi nemělo chodit do trávy vedle stanu... No a Pavel na ten rozum asi tak úplně nespoléhá, tak to zakázal. Navíc v jeho konkrétním případě je o 100 metrů vedle kemp. Tak o nic nejde...
A k tvé původní otázce na trávu, po jedné noci se tráva vzpamatuje během cca 24 hodin. Když tam ten stan je týden v kuse, bude to místo vidět ještě po 2-3 týdnech. Takovou mám zkušenost ze zahrady. Ale záleží i na roční době a na tom jak prší.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
martin_adamekmartin_adamekČlen
Přidáno před 10 let
Super, diky.
Takze to chce pri cestach autem zkoumat individualne.


Nastesti u auta je asi celkem resitelny jeste vecer prejet jinam.

Coz u kola moc nejde, takze mam v hlave zazity trochu jiny meritko vzdalenosti vs casu.
A u kolobezky jsem zjistil, jak se oproti klasickymu kolu od sebe casove vzdalily benzinky, takze pri ceste na kolobezce jsem tankoval plnou zasobu pitny vody (4,4 l) i pres den na jizdu, nejen vecer na myti/vareni. Proti tomu je auto neskonalej luxus. I kdyz strasne principielne slozitej a nachylnej na poruchu Smile
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

martin_adamek napsal:

Mám to teda chápat tak, že když se něco jmenuje stellplatz,
tak je naprosto jistý, že tam rozhodně nejsou záchody a tudíž tam auto bez toalety nesmí?
Nebo na některých stpz erární záchody jsou?

(Pak je tady ještě další rovina, že při přespání od večera do rána se záchody nemusí jevit jako naprostá nutnost, ale je to trochu riziko, 100% spoleh to není...)


STPL májí různá vybavení, od jednoduchého parkoviště po záchody a sprchou s teplou vodou. Často se jedná o místa, kde je na první pohled zřejmé, že tam stan nemá co dělat. Někde se možná lze domluvit..., ale běžně jsou určené pro obytky a auta bez vlastního zázemí jezdí jen na STPL, které jim toto může poskytnout. Existují proto různé katalogy-mapy, kde lze vyhledat o STPL informace předem a dle toho využít takový, který nabízí požadované služby. Protože pod označením STPL se skrývá místo od běžného parkoviště po místo v kempu, které je k tomuto účelu vyhrazené, mimo běžné kempové parcely.
martin_adamekmartin_adamekČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Dudla napsal:

Citovat

stellplatz napsal:

Citovat

Dudla napsal:

:g Smekam a fandim, 10€ za 24 hodin je bomba, jen bych se chtel zeptat zda by neslo na strankach zridit webkameru, aby byla videt obsazenost mist, takhle bych se mohl podivat jak mate "narvano" a vyrazit. !y !f



Bohužel jsme zatím závislí na 3G internetovém připojení a přístup na webkameru by byl komplikovaný. Moc by to nefungovalo. Ale určitě někdy v budoucnu webkamera bude...:)

Vyrazit k nám můžeš kdykoliv, plocha je velká a vždy se místo najde.....!)
Těšíme se na návštěvu!:)


V tom pripade by se to dalo vyresit jednim snimkem obnovujicim se vzdy po 15 min. Pak by to ani nebyla pro Martina Adamka zadna reality show


Spis nez nizsi fps bych navrhoval nizsi rozliseni.
Aby bylo videt, kolik tam je aut, a kolik aut se tam jeste zhruba vejde,
bez nepotrebnych dalsich detailu typu oblicej, nazev ctene knizky, apod.

Tzn. taky co nejkratsi ohniskova vzdalenost, pak ta kamera da prehledovy info o velky plose,
a ani pri vyssim rozliseni nepujde do zbytecnych detailu (u dostatecne vzdalenych objektu).
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 10 let
Až bude webkamera, tak rozhodně nebude sloužit pro reality show, ale bude namířená někam na přehradu....!i Přece nelze, aby někdo na webu sledoval kdo v kolik vstává, kdy jí a co všechno dělá....:(
Obsazenost míst je zatím v pohodě. Ještě se nestalo, že by bylo úplně plno a někdo musel odjet jinam. Samozřejmě ale o místa u vody je větší zájem, nežli u silnice.

Kdo se k nám chystá tento víkend, místo u vody určitě sežene.....!)
Otevřeno máme do konce října 2014.
martin_adamekmartin_adamekČlen
Přidáno před 10 let
Jo, to zni rozumne.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 9 let
Stellplatz Rozkoš zahajuje letošní sezónu již 15.4.2015!i

Na našich stánkách www.stellplatz.cz najdete velké množství doporučení k výletům po krásách Východních Čech :z

Automatické sloučení 06.06.2015 10:25:
Od letoška máme nově na Stellplatzu Rozkoš i takzvané "koupací tarify".
Vyšli jsme vstříct velmi častému požadavku na tarif jen pro krátkou zastávku na piknik, koupání, kola atd... No prostě na krátké zastavení se u vody při cestě kolem Rozkoše...!f
Cena 25,-Kč/ hod za obytné auto či karavan + každá další započatá hodina 25,-Kč. Maximálně 275,-Kč/24hodin. Na pláži se už pak nic neplatí, koupání je zdarma.
Upravil stellplatz dne 06.06.2015 10:25, před 9 let
Petr071Petr071Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

stellplatz napsal:

Rozumím tomu, že ne každý potřebuje pro pobyt na stellplatzu elektřinu. Nicméně platební automat pro placený odběr elektřiny pro jednotlivé zásuvky je tak strašně nákladná záležitost, že v současné době není možné tuto službu nabídnout.

Vůbec celková investice do stellplatzu je velmi vysoká - a právě z tohoto důvodu vybavené stellplatzy v Čechách můžeme spočítat na prstech jedné ruky....:) Naší prioritou je nabídnout za rozumnou cenu plně vybavený stellplatz s komplexním souborem služeb. Proto cena je kalkulovaná za komplex služeb. Je jasné, že každý nevyužije všechny služby. Někdo nevypustí vodu, někdo nevylije kazetu WC, jiný se nepřipojí na elektřinu. Ale možnost čerpat všechny služby má každý. Je to na každém co kdo využije....:)

Letos můžeme nabídnout výlevku chemického WC a výlevku na odpadní vodu, pitnou vodu, kontejner na odpad, WIFI, recepci, dobře upravovanou travnatou plochu, dopravní značení pro příjezd, a dále přípojku elektřiny - ale pouze placenou paušálem. Jinak to neumíme...:)


Já jsem strašně rád, že něco takového existuje...prakticky nikde není možnost stát u vody a třeba rybařit..držím palce a určitě na jaře přijedu :^
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Petr071 napsal:

Citovat

stellplatz napsal:

Rozumím tomu, že ne každý potřebuje pro pobyt na stellplatzu elektřinu. Nicméně platební automat pro placený odběr elektřiny pro jednotlivé zásuvky je tak strašně nákladná záležitost, že v současné době není možné tuto službu nabídnout.

Vůbec celková investice do stellplatzu je velmi vysoká - a právě z tohoto důvodu vybavené stellplatzy v Čechách můžeme spočítat na prstech jedné ruky....:) Naší prioritou je nabídnout za rozumnou cenu plně vybavený stellplatz s komplexním souborem služeb. Proto cena je kalkulovaná za komplex služeb. Je jasné, že každý nevyužije všechny služby. Někdo nevypustí vodu, někdo nevylije kazetu WC, jiný se nepřipojí na elektřinu. Ale možnost čerpat všechny služby má každý. Je to na každém co kdo využije....:)

Letos můžeme nabídnout výlevku chemického WC a výlevku na odpadní vodu, pitnou vodu, kontejner na odpad, WIFI, recepci, dobře upravovanou travnatou plochu, dopravní značení pro příjezd, a dále přípojku elektřiny - ale pouze placenou paušálem. Jinak to neumíme...:)


Já jsem strašně rád, že něco takového existuje...prakticky nikde není možnost stát u vody a třeba rybařit..držím palce a určitě na jaře přijedu :^


Bezva. Budeme se těšit na návštěvu! :) Letos se chystáme otevřít o měsíc dříve, tedy již 1.dubna 2016!!!:-)
Z
zprosNováček
Přidáno před 8 let
Tak jsme tento stellplatz využili pro náš první výjezd vůbec. Musím říci že jsem byl příjemně překvapen, nikde nikdo, perfektní relax, vše funkční, využili jsme elektro přípojku. Pozemek hezky upravený, žádný problém s výjezdem i když pršelo... Velmi pozitivní zkušenost a těším se až rozjedeme cestování naplno.

Díky za to že takové místo vzniklo, je to naprosto super :)

Z.
Knaus 550FSK
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 7 let
Stellplatz Rozkoš stále v provozu. Sezóna bude ukončena až 31.10.2016.

Ideální volba pro podzimní prázdniny....:-)

www.stellplatz.cz

www.stellplatz.cz...

Automatické sloučení 31.10.2016 13:12:
Zatím nemrzne a vzhledem k neustálé poptávce po službách stellplatzu jsme se rozhodli prodloužit sezónu 2016. Zahraniční návštěvníci stále ještě jezdí - dnes do rána 4 obytky...:-)
Uzavřeme tedy, až začne mrznout a budeme nuceni vypustit vodu!!!
Těšíme se na Vaši návštěvu během měsíce listopadu 2016! :-)

www.stellplatz.cz

Automatické sloučení 19.09.2018 10:53:
Stellplatz Rozkoš - ideální volba pro prodloužený víkend 27.-30.9.2018. Neváhejte tedy a vemte kola a děti do kouzelné přírody Kladského pomezí. Těšíme se na Vaši návštěvu! :-)
www.stellplatz.cz
www.stellplatz.cz...
www.kladskepomezi.cz
www.facebook.com/...
Upravil stellplatz dne 19.09.2018 10:53, před 6 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Děkuji nechci.Jel jsem okolo a už jenom pro toto komerční
vlákno (a néjen pro to)jsem jel dál.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Děkuji nechci.Jel jsem okolo a už jenom pro toto komerční
vlákno (a néjen pro to)jsem jel dál.


No a třeba já to vybudování Stellpatzu i toto vlákno hodnotím kladně
každý kdo něco takového vybuduje si od karavanistů zaslouží podporu, a kdo nechce za služby platit tak holt jede jinam.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Ano,jsem karavanista celý život(skoro) a mám právo odmítnout službu kterou mě někdo nabízí.Pro ZaA.Finito.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Děkuji nechci.Jel jsem okolo a už jenom pro toto komerční
vlákno (a néjen pro to)jsem jel dál.


Byl jsem tam a se stlpz jsem byl spokojeny.
Zkus konkretizovat tvoji nespokojenost i kdyz to byl jen
prujezd kolem. Treba to majiteli pomuze. Neni nad zpetnou vazbu.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 6 let
Byli jsme tam za poslední rok 2x a nevím jaké bych měl hledat výhrady. Kromě toho, že jsem dostal ischias při táhnutí lodního motoru k vodě :-) Ale za to stellplatz opravdu nemůže. Hodnotím jednoznačně kladně.
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let
Nechápu proč tu zemanekpetr takto reaguje na dva roky staré téma, no asi má své důvody. Víc takových stellplatzu a zviditelnění, ať se o nich ví. Za mě je super, jen ta výlevka by měla být nižší, auto se tam vypustit nedá.
Fido&Fidorka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,721,359 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23287 sekund | Průměrně za: 0.23287 (0) sekund | Dotazy: 153 | Použitá paměť: 2.42MB/2MB