Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Trhlina na boku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Trhlina na boku

Poslední aktualizace před 9 let
Petr ZemanPetr ZemanČlen
Přidáno před 11 let
Prosím o radu. Jak nejlépe opravit trhlinu v boku. trhlina je dlouhá asi 25 cm. Bohužel se mi včera na rozmáčené cestě nepodařilo uplně ideálně vyhnout okapu a bohužel na něm byl nějaký ostrý výstupek a roztrhl mi ten plech. Děkuji
Petr, Monika a malej Péťa a malinkatá Šárka !y
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj - ide o to , ako je tá trhlina hlboká. Ak je to iba chytený plech tak ja by som to zasilikónoval a prelepil nejakou peknou nálepkou. PRVÁ POMOC.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 11 let
silikon rozhodně ne, nedrží, časem se odloupne, pod samolepku je pružný... je to taková oprava neoprava.
harleyharleyČlen
Přidáno před 11 let
Nevim kde tu trhlinu máš,ale jestli je na ,,dobrym místě" tak bych to vyříz a dal bych tam nějakou mřížku,něco jako máš za lednicí aby se ta trhlina tímhle zamaskovala.Bude to vypadat jako větrání.
Pavel,Martinka a tři háďata
Petr ZemanPetr ZemanČlen
Přidáno před 11 let
Je to přesně na tom boku co je v avataru a je to v prostoru mezi markýzou a tím velkým oknem. :-(
Petr, Monika a malej Péťa a malinkatá Šárka !y
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 11 let
tam by asi byla mřížka jak pěst na oko, spíš bych to opravil postupem co jsem ti posílal v odkaze. Bude to jednodušší na barve, nemáš tam žádné pruhy, jen bílou.
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
[quote]Petr V napsal:

silikon rozhodně ne, nedrží, časem se odloupne, pod samolepku je pružný... je to taková oprava neoprava.[/quote

Súhlasím - PRVÁ POMOC
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
P
AnonymČlen
Přidáno před 11 let
akvaristické lepidlo a nálepka
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 11 let
A nepatří tam kit, místo různých silikonů a lepidel. Klasicky zakitovat a stříknout.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
najknajkČlen
Přidáno před 11 let
ja jsem opravoval asi 20 cm dlouhou a normál jsem to vykitoval tmelem karosářským a pak si chvilinku vyhrál a snažil se napodobit ten vzorek (bublinky), pak to stříkl plničem a pak bílou barvou ve spreji. Je to docela slušně zamaskované
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 11 let
karosářským lepidlem přes to nalep starou reklamní ceduli smaltovanou po plné velikosti cedule, ne jen kraje.!u
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
K
Karel 6252Nováček
Přidáno před 10 let
Prosím o konzultaci.
Pořídil jsem si karavan Hobby 540. Jelikož kolem uchycení žebříku došlo k drobnému zatečení a mé děti fascinovali hagusy se žebříkem, jakož to skvělá prolézačka, rozhodl jsem se hagusy se žebříkem demontovat. Nevidím důvod proč lozit na střechu.
Po demontáži jsem zjistil na jednom ze čtyřech uchycení, že došlo k praslině venkovního plechu cca 30mm. Mimo jiné tam ještě zůstaly otvory po šroubech. Z vnitřní strany bych chtěl opravit výdřevu a izolaci a znova zakrýt. Jen si nevím rady jakým způsobem opravit z venku tu prasklinu, jak zadělat otvory po šroubech. Asi bych to viděl na podlepení Al plechem, jen nevím jaké použít lepidlo,tmel atd. aby to bylo na věky. Nebo budete mít někdo nějaké jiné lepší řešení ?
Děkuji za rady.
Karel.
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 10 let
Tip pro Petra : opatri si na seznam.cz americkou st.poznavaci znacku a nalep ji bilym sikaflexem 221 pekne na plochu,jak to pise med2ed,vypada to
dobre, dostanes koupit ty znacky v barve pasujici k tvemu vozu a jak jsem se jiz dival dostanou se znacky 15 x30cm, to bude asi ta spravna
velikost pro tvoji trhlinu, ja mam taky na zadi vozu 3 st.pozn. znacky jeste original z USA kdy z jsme tam byli i s mym ob.vozem a vypada to moc dobre !

s pozdravem, Honza/Discoverfun/Erlangen
E
EsperoČlen
Přidáno před 9 let
No tak já bych v první řadě tu prasklinu na obou koncích projel vrtákem, abych jí ukončil a dál se neprodlužovala. Pak bych jí rozšířil, aby tam mohlo lepidlo. Ze spodu bych to potom vylepil vrstvou pevnostního epoxidu s kovovými pilinami a po vytvrzení vybrousil do roviny s povrchem. A pak už jenom nějaký nátěr, (aby se to zamaskovalo), odpovídající barvě vozu v tom místě.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,368,221 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18253 sekund | Průměrně za: 0.18253 (0) sekund | Dotazy: 115 | Použitá paměť: 2.1MB/2MB