Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bukfurdo - změna: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bukfurdo - změna

Poslední aktualizace před 11 let
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Upozorňuji kolegy karavanisty na změnu v účtování poplatků v kempu Bukfurdo. Pokud přijedete do kempu v době mezi 20:00 a 6:00, stojíte na parkingu za recepcí a platíte poplatek za parcelu + rekreační poplatky za příslušný počet osob. Končí tedy dlouho tolerovaná praxe s najetím do kempu po půlnoci a parkováním do rána zdarma.
Druhá změna se týká radikálního prořezu stromů v kempu. Radost budou mít majitelé satelitních antén, naopak milovníci stínu příjdou zkrátka.
Rudy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj Rudy,
hlavně že nevypustili bazény :_
KipKipČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Ahoj Rudy,
hlavně že nevypustili bazény :_


Hahahahaha ...
Fiat PLA 75, Jablonec nad Nisou
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 11 let
No pekne to orezani neni ono to obroste ale jak jsem slysel nekolik vetvi uz poskodilo pri vetru karavany a kemp neni proti temto udalostem pojisteny tak nevim co je lepsi to nechavam na vas Ivan
FJRFJRČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

hlubucek ivan napsal:

No pekne to orezani neni ono to obroste ale jak jsem slysel nekolik vetvi uz poskodilo pri vetru karavany a kemp neni proti temto udalostem pojisteny tak nevim co je lepsi to nechavam na vas Ivan


A taky padaly žaludy, v noci docela blbé:l
SmileVladimír a Iveta:_
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
Ještě vyčistit tu smradlavou vodu a bude to gut !)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
B
betart68Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Yaris napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Ještě vyčistit tu smradlavou vodu a bude to gut !)


To by mj. museli donutit ty stovky důchodců používat WC


A to je právě ta léčivá voda.:^
RIVARIVAČlen
Přidáno před 11 let
To: Yaris Tvůj první příspěvek je opravdu nepatřičný. Doufám, že nebudeš v tomto urážlivém duchu pokračovat dále.
Z Nového Jičína zdraví Milan
RIVARIVAČlen
Přidáno před 11 let
To: Yaris Tvůj první příspěvek je opravdu nepatřičný. Doufám, že nebudeš v tomto urážlivém duchu pokračovat dále.
Z Nového Jičína zdraví Milan
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 11 let
RIVA - Milane souhlasíme s tebou. Ono je pravdivé rčení "Podle sebe soudím tebe /nebo ostatní/ :_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 11 let
Souhlas. Tvrdím, že humor k životu patří. Někdy se to prostě nehodí. A někdy se to i zvrtne.
Rudymu dík za informaci. Hlavně o účtování první noci. Myslím, že je to zpráva pro někoho užitečná. Do Buku jezdím často a rád. Vzhledem k tomu, že se nedá k termálním lázním (ty jsou v ceně kempu) přikoupit celodenní sauna, přestal jsem kemp využívat a přespáváme už venku na parkovišti. Když jsme ještě kemp využívali, první noc jsme stávali taky venku. Ty stromy teď vypadají jako v zahradě starýho Brůny (ze seriálu Major Zeman, oblíbený díl Studna). Ono to časem obroste a i nějaký ten stín bude.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

1jgs - Milan napsal:

.. Vzhledem k tomu, že se nedá k termálním lázním (ty jsou v ceně kempu) přikoupit celodenní sauna, přestal jsem kemp využívat a přespáváme už venku na parkovišti. ...

Tak teď už zase přikoupit sauna jde, stejně jako zážitkové lázně. Mají tam těch změn hodně. Problém je, že na webu ty informace nemají a v recepci při odjezdu byla ta blondýnka, která se sice snaží mluvit česky ale všechny změny a podmínky mi schopna vysvětlit nebyla. Vedoucí, se kterou se dá domluvit bez problémů německy, bohužel přítomna nebyla. Zkusím doma najít nové podmínky v češtině a naskenovat je sem.
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 11 let
Tak to budu Rudy rád. Zatím to bylo vždy tak, že se dala koupit samostatně jen sauna na 3 hodiny. To mi přijde málo a taky nejsem rád ve stresu s hlídáním času. Celodenní sauna byla možná jen v rámci kombi vstupenky, tedy s celodenními lázněmi (nač je dokupovat, když je mám již v ceně kempu) nebo v kombinaci se zážitkovými (ty mě nelákají).
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Kopie oficiálního informačního letáku v příloze.
P.S. Bohužel se mi z důvodu omezení velikosti nepodařilo vložit soubor v dostatečné kvalitě. Kopii kompletních informací v češtině jsem uložil zde: http://ulozto.cz/...kfurdo-pdf
Upravil Rudy dne 27.03.2013 12:47, před 11 let
Rudy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 11 let
Rudy dík za informační leták. Myslím, že problém s dokoupením celodenního vstupu do sauny pořád není vyřešen. V letáku se sice píše: " Na recepci lze zakoupit následující vstupenky: zážitkové koupele, svět sauny a jejich kombinaci". Už se ale nedozvím, zda mají na mysli i samostatný celodenní vstup do saun. Při pohledu na ceník u běžného vstupu totiž celodenní sauna samostatně neexistuje. Je pouze na 3 hodiny nebo v kombinaci celodenní sauny a termálů nebo celodenní sauny a zážitkových koupelí.
http://bukfurdo.h...cky_bazen/

Možná mají hosté kempu zvláštní nabídku. Když jsem se na ni ale asi před dvěma lety ptal, nebyla samostatná sauna k zakoupení. Proto jsme od tý doby začali parkovat mimo kemp.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rudy, Karel Prokop, Kip, hlubucek ivan, FJR, JiPe Highlanders, betart68, RIVA, petr a jarka, 1jgs - Milan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,278,266 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25084 sekund | Průměrně za: 0.25084 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.17MB/4MB