Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zazimování - vlhkost: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zazimování - vlhkost

Poslední aktualizace před 7 let
VlciVlciČlen
Přidáno před 15 let
Ze zvědavosti jsem si koupil tabletový systém CERESIT - pohlcovač vlhkosti a dal do karavanu. Po 14 dnech v karavanu jsem vylil 0,5 l sražené vody z přístroje. Tak se zdá, že by to mohla být dobrá věc pro zazimování karavanu a ochránění ho před vnitřní vlhkostí. Máte někdo bodobné zkušenosti?
MikesMikesČlen
Přidáno před 15 let
Mám ty samé zkušenosti.Použil jsem ho loňskou zimu.;)
Mikeš
dasadasaČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Vlci napsal:
Ze zvědavosti jsem si koupil tabletový systém CERESIT - pohlcovač vlhkosti a dal do karavanu......


Kde lze Ceresit koupit? Dík za radu.
MikesMikesČlen
Přidáno před 15 let
Mají ho v MAKRU nebo v BAUMAXU :_
Mikeš
dasadasaČlen
Přidáno před 15 let
Hodný Mikeš :r - děkuji :)
Lubos a VeraLubos a VeraČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Dasa napsal:
Hodný Mikeš :r - děkuji :)


Dášo Mikeš byl vždy hodný a taky rád mlíčko.:) Myslím,že je to velice dobrý přípravek.Suchý karavan je určitě lepší,než
vlhký:_
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 15 let
Loni to manželka objednala přes jakousi zásilkovou službu, jedno balení mi vydrželo celou zimu, jen jsem chodil pravidelně vylývat vodu, fakt dobrý.
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 15 let
Včera jsem koupil ceresit v makru -cena 261 kč .
T
TomČlen
Přidáno před 15 let
Tady se nechá taky koupit: http://www.donaof...-8501.html
Ahoj Tom
dasadasaČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Ludek Liberec napsal:
Včera jsem koupil ceresit v makru -cena 261 kč .


Makro daleko, ani karta na nákup není :c - tak zkusím štěstí jinde, asi bude dražší, ale hlavně že bude ;M


Štěstí jsem měla - drogerie TETA 270,-Kč + náhradní 2x500g za 170,-Kč :)
Upravil dasa dne 07.11.2008 13:13, před 15 let
M
matusinecČlen
Přidáno před 15 let
moc vam dekuji za pomoc:)
T
tom-bČlen
Přidáno před 15 let
Pokud má někdo problém s vlhkostí v karavanu , můžu jeden ještě zaparkovat v suché hale na okraji Plzně.
Tomáš+Monika+Samík+Vendulka+ Citroën Jumper 2,8HDI+Hobby Prestige600
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 15 let
Dnes zakoupen odvlhčovač CERESIT, díky za radu, vyzkoušíme, uvidíme!;)
T
Tom a LuckaČlen
Přidáno před 15 let
Rovněž jsme zakoupili ceresit. Mikeši, dík :_.

Cena: Baumax HK 269,-Kč + kapsle 129,-Kč
T+L , pejsek Arny II, polointegrál LMC
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 15 let
Takže se hlásím do řady. Ceresit zakoupen. Jeden balík náhradních tablet taky. Už stojí na zemi uprostřed karavanu a maká. To jsem teda zvědavej :D .

Vlci a Mikeš by si měli říct výrobci o procenta z prodeje. Už by bylo na panáka. ;t Dík za doporučení.

Milan :_
M
michal a jitkaČlen
Přidáno před 15 let
Také jsme rozšířili řady. A navíc na doporučení Kuby jsme to pořídili v Makru v akci. Přístroj za 169,- a tablety asi za stovku;t. Mínus je v tom, že to pořád leží doma:x
J
jirhavČlen
Přidáno před 15 let
Tak já to koupil 2x.Jednou do bydlíska a to druhý do koupelny v bytě.Je to fakt malý zázrak.V koupelně vylévám denně tak jednoho velkého panáka(to je moje míra) v bydlísku stačí jednou týdně.Ten který zažil povodně ví že Savo a Ceresit jsou jedničky.To není reklama,pouze konstatování.Vlhkost a plíseň je prostě můj nepřítel.Ještě taky moli,ale to bude jiné téma.:x
olga liskaolga liskaČlen
Přidáno před 15 let
taky jsem hledala a našla, až dodatečně jsem si všimla, že píšete i tady. našla jsem stránky přímo od zdroje:

http://www.stop-vlhkosti.cz
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj,
tak jsem se byl včera podívat v karavanu na množství zachycené vody po prvním týdnu a ono vůbec nic. Tableta je taková opocená, ale v nádobě ani kapka. Že by žádná vlhkost? Myslíte, že je to normální? :x

Karavan stojí venku na parkovišti bez přístřešku či krytí. Podotýkám, že jsem tabletu před umístěním vybalil s igelitového obalu B)

Milan :_
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
VlciVlciČlen
Přidáno před 15 let
Od prvního příspěvku sraženo jenom pár kapek. Při první kontrole jsem měl pootevřená okna a táhlo to vlhkost zvenčí, proto 0,5l.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,674,843 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18930 sekund | Průměrně za: 0.1893 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB