Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tažné zařízení HAK: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tažné zařízení HAK

Poslední aktualizace před 10 let
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 11 let
Par fotek z me profesem, lehke nedobrzdeni do Subaru s taznym.

Malinko to soudruzi v NDR zapomeli provarit, radeji nedomyslet co by se stalo, kdyby se to urvalo s privesem :@
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Dudla Připojili následující obrazek:
p2020556_custom.jpg Obrázek nebyl nalezen p2020554_custom.jpg p2020553_custom.jpg
L
lada721Člen
Přidáno před 11 let
Pro mne dost velký šok, vždyť na těch foto není patrný žádný lom, je to jak uřezané flexou.:(:_
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 11 let
No oni to nebyli soudruzi z NDR, ale soudruzi z Polské lidové republiky z městečka Slupsk (u nás je zastupuje fa Vapol u Valmezu). Také jsem se setkal s tažným HAK jehož housenkové svary budily dojem mohutnosti, ale byla to přelakovaná neoklepaná struska!h

Budiž ale Polákům k dobru, že tažné, které nevyrábí kusově, ale ve velkých seriích (např. VW, Skoda) jsou bezchybná a oproti západní konkurenci velmi bytelná.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Dudla napsal:

Par fotek z me profesem, lehke nedobrzdeni do Subaru s taznym.

Malinko to soudruzi v NDR zapomeli provarit, radeji nedomyslet co by se stalo, kdyby se to urvalo s privesem :@


No a uz se to domyslet da :v

http://praha.idnes.cz/nehoda-na-d1-za...zpravy_kol
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 10 let
Jedině si nechat zrendgenovat sváry (jestli vůbec taková služba existuje) tažného zařízení. Jinak musíme důvěřovat. Doufám, že moje tažné od fa. Westfália prošlo šikovnýma rukama, nebo robotem.
Když jsem měl Citroena a namontoval si tažné, tak první jízdu do mě na semaforech zezadu bouchli mlaďasové. Teď vidím, že to byla dobrá zkouška.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

_P_H_ napsal:

Jedině si nechat zrendgenovat sváry (jestli vůbec taková služba existuje) tažného zařízení. Jinak musíme důvěřovat. Doufám, že moje tažné od fa. Westfália prošlo šikovnýma rukama, nebo robotem.
Když jsem měl Citroena a namontoval si tažné, tak první jízdu do mě na semaforech zezadu bouchli mlaďasové. Teď vidím, že to byla dobrá zkouška.


No vidis, pritom je vyrobcem udavane, ze i po lehce rance na TZ by se melo cele menit z bezpectnostnich duvodu.
Kdyz nejakou ranku na zadek zpracovavam a je tam tazny, ktere melou namontovanou kouli, tak ho vzdy pisu na vymenu.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
ipyipyČlen
Přidáno před 10 let
tieto ťažne montujem už dlho a nemal som žiaden problém dokonca ho mám aj na svojom aute kde ťahám 2.5 ton.príves väčšinou preťažený mal som aj nehodu nedobrzdila baba s Ford esc. a naprala do vleku guľu ohlo skoro až k diferáku papuču na oji utrhlo vlek vletel pod auto ktoré potislo skoro dva metre šmikom.
Ja nemôžem nič povedať na tieto ťažné je jedno kde je vyrobené vždy sa nájde nepodarok aj medzi Mercedesom. Je len na náhode či zrovna ten nám padne pod ruku.
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 10 let
To je síla,,!!Taky montujeme HAK,i HOOK, ale úplné nejradši Westfalku, prostě tažný které jde do fabrik automobilek, a je kvalitní, dobrej mater.sváry, kovanej hák,dobrá povrchová úprava pokud není ze slitiny hliníku,ale cena,to je nač spousta lidí slyší.
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
mbmbČlen
Přidáno před 10 let
Taky mám zastoupení na mnoho druhů tažných a také jsem se setkal s utržením ( může se stát - únava materiálu... ), ale sice nevím komu se to stalo, ale je mi ho moc líto, přímo s ním cítím...když jsem to slyšel dnes v radiu, bylo mi ,,šoufl '':@
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Dudla, lada721, camperboy, _P_H_, ipy, leosmalik, mb

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,931,470 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20714 sekund | Průměrně za: 0.20714 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.96MB/4MB