Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bešeňová: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bešeňová

Poslední aktualizace před 7 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 11 let
Vzhledem k docela příjemné akci (děti do 18-ti let vstup za 1 E) viz. http://www.beseno...ne-balicky se tam chystáme někdy mezi 23.2 a 2.3. Naposled jsme tam byli asi před pěti lety a spali jsme na parkovišti za areálem. Byl tam v poslední době někdo ? Dá se tam někde přenocovat ? Předem děkuji za informace.
R
RudyČlen
Přidáno před 11 let
Jak píšeš, stáli jsme loni za termálem. Sic jsme asi ve 22 hodin přejížděli na sjezdovku ale další dvě obytky tam zůstavaly.
HrochHrochČlen
Přidáno před 11 let
Díky za zprávu, nevěděl jsem, jestli tam nepřibyl nějaký zákaz, vím, že u Tatralandie jsme byli upozorněni, že přes noc se tam stát nesmí.
ViktorViktorČlen
Přidáno před 11 let
Zdar Hrochu,
v Bešeňové jsem byl 11.2.2013. Přijeli jsme navečer, dali aquapark a v klidu přespali do druhého dne. Parkoviště přímo před vchodem, osobáci stáli "kolmo" já "podél" a nikomu jsem nevadil...jediné co to trochu kazilo, tak že ze 6-ti tobogánů, které jsou přístupné zevnitř vnitřním tubusem, fungovaly jen 3, z toho 1 byl od 15let.....ale možná to bylo dáno tím, že tam opravdu skoro nikdo nebyl. Oproti Tatralandii a polské Bielky, které jsme taky vyzkoušeli, tak absolutní pohoda a málo lidí----
Zdar Viktor
P.S, V Tatralandii jsme spali, po domluvě s obsluhou parkoviště, u haly "Liptov", což je asi o 27m dál než z parkoviště přímo před termálem a o 58m blíž než z toho hlavního-centrálního !)
Jinak jsme polyžovali v Tatranské Lomnici a v Tatrazské Bielce a už vícekrát se v této lokalitě vyskytovat nebudu....je to skutečně spíš na běžky s lanovkou se slalomem mezi miliardou lidí.
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Hroch napsal:

Vzhledem k docela příjemné akci (děti do 18-ti let vstup za 1 E) viz. http://www.beseno...ne-balicky se tam chystáme někdy mezi 23.2 a 2.3. Naposled jsme tam byli asi před pěti lety a spali jsme na parkovišti za areálem. Byl tam v poslední době někdo ? Dá se tam někde přenocovat ? Předem děkuji za informace.
Ahoj Tome ,byl jsem tam tuto zimu 2x v pohodě,nocování bez problému,na parkovišti u hřbitova před bazénem.Ještě ti to budou hlídat.Jenom cena se mi nelíbila,ale ta akce to je super.Tatralandia je od 26.12 úplně nová ,dost dobré,spal jsem 50m před,je to nějaký stadion.Lyže ne Chopok(problémy s parkováním)M.Brdo v pohodě.:_
L
LipicaniČlen
Přidáno před 11 let
Minulou sobotu, 23.2. jsme byli v Tatralandii. Jak píše Viktor a Pepi, na parkovišti u stadionu stály-spaly čtyři obytky. Jedna stála na nájezdech, kolem chodila ochranka a vše hezky hlídala... :)
HrochHrochČlen
Přidáno před 11 let
Tak už asi pochopili, že jim tam karavanisté nosí peníze a parkoviště jim taky neubude. Nebo jim vadil jen Velký pojízdný hrošinec :) .
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 11 let
Loni na podzim jsme tam byli a byla tam značka se zákazem přenocování.
Raději sem se zeptal jak na recepci tak to chlapíka na parkovišti a potvrdili mi to, prý to kontroluje městská policie,tak to se to asi už změnilo....
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
ropropČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

bob_bobek napsal:

Loni na podzim jsme tam byli a byla tam značka se zákazem přenocování.
Raději sem se zeptal jak na recepci tak to chlapíka na parkovišti a potvrdili mi to, prý to kontroluje městská policie,tak to se to asi už změnilo....


Pokuď jsem měl zaplacené vstupné, nechali mě tam přespat. Tu značku tam dali kvůli karavanistům, kteří tam jezdili jenom přespávat, blokovali parkoviště a zanechávali nepořádek. Stejně nechápu, jak někdo může nocovat vedle železniční tratě. Hlavně že je to zadarmo. Mě stačila jedna noc:(
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 11 let
No a jak městská policie pozná v 01 hod.,kdo byl v lázních a kdo jenom přespává?
Je v tom asi chaos.
Já jsem se před odjezdem raději informoval mejlem na recepci,jestli tam můžeme přespat,když tam budeme v lázních a řekli mi že ano,po příjezdu jsem se ještě jednou informoval (kvůli té značce) a to mi zase řekliže ne, tak jsme radši odjeli do kempu Villa Betulla(máme 1,5 roční dítě,tak sem nechtěl riskovat,že mě budou v noci vyhánět).
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 11 let
Parkoviště jsou tam dva jedno za lázněma a druhé před v pravo u hřbitova a tam je vše v pohodě.
!y !@ !r !d :z
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 11 let
To ano ale zákazová značka je na silnici, ještě před vjezdem do areálu lázní,tam jak je ta kukaň pro hlídače,takže to platí na všechny parkoviště i na tohle,kde stále prskaj ty vrty....
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
SmrzSmrzČlen
Přidáno před 11 let
Upřesňující informace.
Parkoviště u hřbitova je již platné pouze pro autobusy. Veškerá osobní auta, v tomto případě i obytná auta odklánějí na parkoviště u hlavního vchodu do termálů. Při příjezdu spojovací cestou je zákazová značka kempování. Když jsem se dotazoval obsluhy parkoviště, tak odpověděl něco v tomto duchu, pokrčil rameny a řekl, že tam zákaz nocovat přes noc asi je. Asi to ale nikdo neví přesně. Kdo odbočí na parkoviště již u kostela (za pizzerii Pri Kameni), tak od tohoto směru žádný zákaz není. Na samotném parkovišti žádná značka není. Nebude to asi tak horké. Nás nikdo nevyhodil.

Ivo
D
dorkaigorČlen
Přidáno před 11 let
Dnes sme sa vrátili z Tatralandie. Nocovanie pred športovou halou Liptov, ktorá je celú noc monitorovaná bezpečnostnou službou. Parkovisko nad hlavným vchodom nedoporučujú a všetky obytky posielajú pred halu.
Cez Bešeňovú sme len prešli.
V sobotu sme boli v Oraviciach. Ak by niekto chcel ušetriť dáke "chechtáky", starý areál je v čiastočnej rekonštrukcií, kúpanie je iba v jednom bazáne. Cena jednotná 3 €, parkovanie 1 € a dobrá lyžovačka nad bazénmi.
M
MilanmvNováček
Přidáno před 11 let
19.04. 2013 jsem se vrátil z bešeňove.Při vjezdu na parkoviště je zákaz stanování.Ptal jsem se obsluhy na parkoviště jak to je. Poslal mě na parkoviště ke hřbitovu ,kde už jedno auto stálo a prohlásil zákas stanováni tam je kdo vás tam bude večer kontrolovat. Nakonec jsme odjeli v 21.00h
na první odstavné parkoviště pod chopok 15 km.Tam vše v pohodě. Druhý den jsem pokračoval na Štrbské pleso.
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 11 let
Aktuální informace - v Bešeňové jsou značky stále stejně, na parkovišti vlevo od lázní stály obytky i přes noc, navíc se tam buduje nová velká plocha. V areálu jsou uzavřeny některé venkovní bazény ( divoká řeka ). Tobogánová věž dobré, ale je potřeba počítat s čekáním cca 10 minut (s lístkem platným pro vnitřní bazény ).
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
Z
zh13Nováček
Přidáno před 11 let
aktual z června celý týden jsme stáli na parkovišti u hřbitova těsně u Váhu a úplně v poho domluvili jsme se z obsluhou parkoviště a nikdo nás neotravoval
SmrzSmrzČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím, příští víkend chceme jet po roce do Bešeňové. Nevíte někdo jak to vypadá s parkováním, zda se dá ještě za hřbitovem a nebo už jenom na parkovišti před hlavním vchodem.
Dík
Ivo
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 10 let
Menšie obytne auta parkujú na parkovisku pre osobaky. My sme parkovali na parkovisku pre autobusy. Su tam znacky so zakazom kempovania. My sme tam boli tento vikend, ale spali sme v Kalamenoch pri prírodnom termalnom prameni. Je tam aj pekna turistická trasa na Liptovský hrad, alebo do kúpelov Lúčky.
S
sohyČlen
Přidáno před 10 let
O tom termálním pramenu už jsem slyšel tak aspoň už vím kde je, kolik má stupňů? dá se tam koupat i na podzim? a je tam dost místa na stání a otočení se s karavanem? ( souprava 12m )
Díky za info. Sohy:D
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rudy, Hroch, Viktor, Pepi, Lipicani, bob_bobek, rop, Jiri Majki, Smrz, dorkaigor, Milanmv, Trip Ja-Ro, zh13, Charlie, sohy, STMax, maria, Tandy, libri

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,631,777 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22257 sekund | Průměrně za: 0.22257 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB