Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 elektrokolo jaké máte nebo doporučujete: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

elektrokolo jaké máte nebo doporučujete

Poslední aktualizace před 5 let

Anketa: koupili byste si elektrokolo ??

    ANO [78/114]68 %
    NE [28/114]25 %
    NEVÍM [8/114]7 %
CibiCibiČlen
Přidáno před 7 let
Kolo pěkný a ten vozík je super :-)
VW LT 35 maxi
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 7 let
Kadle a kolik za tím utáhneš?..já v poho metráček :_:r
Makarska Rivijera moj drugi dom
SteMi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
K
kutil1Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

ROP: mám Bafanga taky 2x (i se ženou) a myslím že lepší než Bosch. Baterka LI-xxx 13Ah dělaná. Po 65km je zatím půlka baterky.
Montoval Zdeněk "ZED" Dokoupil Mistr ČR v elektrokolech.
p.s. příští kolo bude :^ celopéro. Jednoznačně.


Ahoj Karle, prosím o radu - stavba akumulátoru.
Zřejmě půjdu dle tvého doporučení do Bafanga (středový pohon), max. 250 W. Ten výkon 250 W kvůli tomu, že to bude jistější do budoucna kvůli možnému sjednocení s předpisy v EU.

Ale jen pro potřeby popojíždění manželky na chalupě, kde kolo zůstane, tak jsme minulý týden koupili sranda kolo s pohonem v zadním kole (250 W). Je to pro ten městský provoz, motor se spíná otočnou rukojetí, nebo po třech šlápnutí pedály. Akumulátor olovo (3 x 12 V = 36 V - 12 Ah v pouzdře (cca 10 x 10 x 52 cm), 1 kus aku má rozměr cca 10 x 10 x 15 cm, cca 3 kg). Výstup má pojistku 15 A, tedy maximální proud je do 15 A. Byli jsme s manželkou na výjezdu (já na normálním kole), tak jí do mírných kopců nestačím, do prudšího já kolo tlačím, ona jede. Tak to kolo úplně k ničemu není.

Samozřejmě aku má nejlepší za sebou a rád bych se poradil.
V příspěvku píšeš o baterce LI-xxx 13Ah dělané.
a) Mohu koupit 3 kusy olova - máš doporučení?
b) Nejraději bych si postavil (spojil do serie) LI-xxx. Doporučíš, co by se dalo výhodně sehnat a nacpat do toho pouzdra??

Pokud mi u tohoto kola nezáleží na hmotnosti - je výhodnější olovo?
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 5 let
Olovo už bych nedával. Použij baterku typu Light - udělá Radko Klíma z Litomyšle www.bateriedoelek...
Řekni mu že tě posílám. On se bude smát a zařídí to. Radek je špičkovej odborník a kamarád.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,121,069 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21165 sekund | Průměrně za: 0.21165 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.81MB/2MB