Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Termály Sárvár: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Termály Sárvár

Poslední aktualizace před 7 let
T
tomas_Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
nemá někdo volnou rezervaci na tento víkend tj. 29.4.-1.5.

díky moc

Automatické sloučení 25.04.2017 08:35:
nikdo?

Automatické sloučení 26.04.2017 09:11:
?
Upravil tomas_ dne 26.04.2017 09:11, před 7 let
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 7 let
Je potřeba předem zamluvit místo v kempu ?do Sarváru chceme jet poprvé tak at se nedivíme že je plno diky za odpovědi
I
imro900Člen
Přidáno před 7 let
akurat sme sa vratili zo sarvaru,boli sme na tri dni a bolo komplet narvane.nemat kamarata co tam ma pozemok na cely rok tak sa tam asi nedostaneme.inak bol to krasny vikend,detom sa zase pacilo.do buducna budem asi tiez dopredu rezervovat.
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

imro900 napsal:

akurat sme sa vratili zo sarvaru,boli sme na tri dni a bolo komplet narvane.nemat kamarata co tam ma pozemok na cely rok tak sa tam asi nedostaneme.inak bol to krasny vikend,detom sa zase pacilo.do buducna budem asi tiez dopredu rezervovat.



díky za odpověd
I
imro900Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

atlantic napsal:

Citovat

imro900 napsal:

akurat sme sa vratili zo sarvaru,boli sme na tri dni a bolo komplet narvane.nemat kamarata co tam ma pozemok na cely rok tak sa tam asi nedostaneme.inak bol to krasny vikend,detom sa zase pacilo.do buducna budem asi tiez dopredu rezervovat.



díky za odpověd

myslim si ale ze plne bolo lebo bol predlzeny vikend,normalne tam problem nebyva aj ked prides naslepo.horsie to je so sviatkami a roznymi predlzenymi vikendmi
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

imro900 napsal:

Citovat

atlantic napsal:

Citovat

imro900 napsal:

akurat sme sa vratili zo sarvaru,boli sme na tri dni a bolo komplet narvane.nemat kamarata co tam ma pozemok na cely rok tak sa tam asi nedostaneme.inak bol to krasny vikend,detom sa zase pacilo.do buducna budem asi tiez dopredu rezervovat.



díky za odpověd

myslim si ale ze plne bolo lebo bol predlzeny vikend,normalne tam problem nebyva aj ked prides naslepo.horsie to je so sviatkami a roznymi predlzenymi vikendmi


no právě chceme příští týden a to je opět prodloužený víkend tak mám obavu aby to také nebylo plné zatím jezdíme jen Mošon ale tam to pro děti moc není proto chceme zkusit něco jiného
I
imro900Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

atlantic napsal:

Citovat

imro900 napsal:

Citovat

atlantic napsal:

Citovat

imro900 napsal:

akurat sme sa vratili zo sarvaru,boli sme na tri dni a bolo komplet narvane.nemat kamarata co tam ma pozemok na cely rok tak sa tam asi nedostaneme.inak bol to krasny vikend,detom sa zase pacilo.do buducna budem asi tiez dopredu rezervovat.

tak to potom nevahaj a uz rezervuj.my sme prisli v sobotu okolo tretej poobede a vonku stalo asi 5 posadok co sa nedostali dnu.dve posadky som videl vchadzat v nedelu doobeda takze travili noc vonku na parkovisku.

díky za odpověd

myslim si ale ze plne bolo lebo bol predlzeny vikend,normalne tam problem nebyva aj ked prides naslepo.horsie to je so sviatkami a roznymi predlzenymi vikendmi


no právě chceme příští týden a to je opět prodloužený víkend tak mám obavu aby to také nebylo plné zatím jezdíme jen Mošon ale tam to pro děti moc není proto chceme zkusit něco jiného
starletstarletČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

imro900 napsal:

Citovat

atlantic napsal:

Citovat

imro900 napsal:

Citovat

atlantic napsal:

Citovat

imro900 napsal:

akurat sme sa vratili zo sarvaru,boli sme na tri dni a bolo komplet narvane.nemat kamarata co tam ma pozemok na cely rok tak sa tam asi nedostaneme.inak bol to krasny vikend,detom sa zase pacilo.do buducna budem asi tiez dopredu rezervovat.

tak to potom nevahaj a uz rezervuj.my sme prisli v sobotu okolo tretej poobede a vonku stalo asi 5 posadok co sa nedostali dnu.dve posadky som videl vchadzat v nedelu doobeda takze travili noc vonku na parkovisku.

díky za odpověd

myslim si ale ze plne bolo lebo bol predlzeny vikend,normalne tam problem nebyva aj ked prides naslepo.horsie to je so sviatkami a roznymi predlzenymi vikendmi


no právě chceme příští týden a to je opět prodloužený víkend tak mám obavu aby to také nebylo plné zatím jezdíme jen Mošon ale tam to pro děti moc není proto chceme zkusit něco jiného


Zdravím, jedeme 5.5 večer do Lenti na víkend, nechcete změnit cíl?
LT
V
vrsovskyNováček
Přidáno před 7 let
Zdravím,
jsem zde úplným nováčkem, tak ještě nevím jak to zde chodí. S přítelkyní by jsme chtěli jet v srpnu do Sárváru (znám to tam z hotelu Park Inn) a vím že je tam kemp pro karavany. Můžete mi někdo prozradit jak to tam chodí? Kolik stojí místo, kde se to rezervuje, co je součástí zaplaceného poplatku (vstupy do termálů atp.). Ještě by jsem možná uvítal nějaké rady ohledně cesty s karavanem - jsem naprostý nováček. Do Sárváru jsem jezdil přes Znojmo, Hatě, Vídeň - pohodová cesta, dálnice jen Rakousko. Ale nemám zkušenosti s karavanem.

Díky předem
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

- v ceně kempu je neomezený, opakovaný vstup do termálů
- více viz zde : http://www.therma...ex/?lang=5
- doporučuji mít emailovou rezervaci, v létě bývá docela plno
- pokud jedeš přes Vídeň tak nám se osvědčilo ( stejně jako cesta do Bukfurda ) tato : Vídeň, pod ní odbočit na A3 ale nepokračovat na Sopron, jet po 4.proudé silnici S31 do Oberpullendorfu a přes Lutzmansburg ( objet termální areál zprava ) vjet do Maďarska ... Zsira ... Buk ... Sárvár ... ( tudy jezdím proto, že na hlavním tahu Sopron / Sárvár jsem zažil tak neskutečné kolony, že už to nikdy nechci opakovat )
- Sárvár je pro nás jako rodiče malých dětí jasný vítěz mezi areály v Maďarsku
- pokud už tam jedete, zastavte se i v Bukfurdo ... už třeba jen pro porovnání, někdo tam jezdí raději než do Sárváru

P.S. my jedeme teď ve středu na noc abychom byli ve čtvrtek ráno v Sárváru :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
[quote....- pokud jedeš přes Vídeň tak nám se osvědčilo ( stejně jako cesta do Bukfurda ) tato : Vídeň, pod ní odbočit na A3 ale nepokračovat na Sopron, jet po 4.proudé silnici S31 do Oberpullendorfu a přes Lutzmansburg ( objet termální areál zprava ) vjet do Maďarska ...
[/quote]

Ahoj,
zkoušel jsem cestu přes Lutzmansburg asi dva roky zpět a pak ještě loni na podzim. Před 2 roky jsem dojel před lázně a na spojnici k hranicím byl zákaz. Na doporučení místního a vzhledem k tomu, že bylo kolem půlnoci, projel jsem zákazem a po pár metrech byl v Uhrách. Loni na podzim jsem pak objel lázně jak popisuješ. Ale nevím, do jaké míry je legální. Ve směru do Maďarska je to asi OK. Žádný zákaz jsem neporušil. Teda pokud pominu, že se jistou část jede po něčem, co připomíná spíš cyklostezku. Když jsem pak přejížděl mostek na hranicích, v zrcátku jsem zahlídl zákazovou značku a to hned dvakrát. Jedna u cesty před areál (ta co jsem ji projížděl před 2 roky) a druhá ve směru odkud jsem přijel.

Až to pojedeš zítra, koukni se prosím. Třeba se pletu. Rád bych se pletl. Ta cesta je totiž super. Hodně po dálnici, mimo váhy v Soproni. Dej pak vědět. Dík
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 7 let
Dnes jsme jeli z Bukfurda. Hned za mostkem, za cedulí, že jsi v Rakousku, je unimobuňka, z ní vystoupili 2 rakouští celníci ( se zbraněmi ) a zahradili cestu. Velice slušně anglicky pozdravili, chtěli vidět pasy a požádali nás o nahlédnutí do obytného vozu, kde spali 2 naše děti ... vše velice korektní a s úsměvy :D

( raději budu hodiny trávit na hranicích, než se bát, že nějaký čmoud nás postřílí nebo vyhodí do vzduchu ) i když je to celkem pokrytecké, zrovna hranice s Maďarskem jsou asi cajk, Maďaři to hlídají dobře :D ale proč ne, těch pár minut bez problémů ...

jo a tak byl čas zkoumat "vo co gou" s těmi zákazy vjezdu. Dnes jsou ze strany z HU do AT jak rovně tak doleva kolem areálu ... ALE mají dodatkovou tabulku, že s to týká traktorů, znečištěných vozidel, vozidel dělajících rámus atd ... jen je to psáno slovy, ne symboly tak to na první pohled nějak nepobereš ( ani my při předchozích cestách ne )

A tak se s námi soudruzi celníci rozloučili, zamávali jsme si a jel jsem rovně tou asi 50m cestou před hotel a tam se napojil na hlavní a hurá směr Oberpullendorf ...

P.S. ale co jsme měli dnes sakra problém a nahnáno, tak že jsme přešvihli AT 10.denní dálniční známku a co teď ? No přece žádný problém, neee ? Zajedeš na benzinku a koupíš ... jenže ... v Oberpullendorfu měli zavřeno, tak jsme jel podél dálnice co mi navigace našla benzinky - jenže to byly až na jednu vyjímku tankovací automaty a na jediné "normální" benzince byť kousek od dálnice známky NEBYLY ... no tak už jsme chtěli být doma a tak hurá na dálnici a až po najetí na A3 u Šoproně jsme u OMV přímo na dálnici známku koupili ... docela jsem měl strach z mastné pokuty
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Upravil Radek Kaplan dne 09.07.2017 23:48, před 7 let
N
NEZANováček
Přidáno před 7 let
Jel jsem tam včera a viděl jsem z maďarské strany 2x zákaz nad 3,5t a jsem přesvědčen, že u těch žádná dodatková informace není. Přímo na hranici je kulatá červená s bílým středem (zákaz vjezdu všeho) a tam je dodatková s nějakým nápisem v němčině (což asi bude ten popis co píše kolega přede mnou) a omezení 30 km. Normálně jsem projel (mám auto evidentně do 3,5t) krokem a nikoho jsem ani nezahlídl. Známku jsem koupil na velký pumpě OMV ve Stoob Sud (na kruháči kde končí B61 a napojuje se na B50 tak prvním výjezdem - objet město Oberpullendorf jakoby z prava).
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 7 let
Jasně, já komentoval až ty značky v Rakousku, ty s dodatkovou tabulkou v němčině :D A benzínkou jsme myslel tu, kde odbočuji na kruháku doleva nahoru, u Hoferu ... vlastně mě ani nenapadlo jet tam doprava, že tam je velké OMV :D tak budu příště chytřejší :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
Tak díky za zprávy.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, v Maďarsku se pak dostanu z hranic až do Šárváru bez poplatku?
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

ahoj, v Maďarsku se pak dostanu z hranic až do Šárváru bez poplatku?


Ahoj. Od jakých hranic myslíš? Poplatkem myslíš maďarskou dálniční známku?

Pokud o Blavy, tak musíš sjet už na sjezdu Jarovce a na hranice jet po staré silnice přes Rusovce. Pak na Mošoň, Csorna a po staré silnici do Sarvaru. Od Csorne je nová dálnice. Po ní jen se známkou. Ale stará silnice se výrazně zklidnila.

Pokud pojedeš od Soprone, je celá silnice na Sarvar bez poplatku.

Pokud bys jel přes hraniční přechod Lutzmannsburg (jak se popisuje pár příspěvků výš), je to taky bez poplatků. Ale je to výhodné jen na Buk. Do sarvaru je to zajížďka.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, měl jsem na mysli od Lutzmannsburgu. Jedu v pátek večer tam a v sobotu večer zpět, nechtělo se mi kupovat známku Rak, Slo ani Hu.

Myslel jsem původně, že to dám na Mikulov a potom podél hranice Rak/Slo, nebo na Břeclav a po staré.

Pojedu ale asi za tmy a nerad bych se někde motal.

Cena za Hu vinětu je na jeden den naprosto úchylná. Rakouskou použiju alespoň ještě koncem do Chorvatska
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,704,199 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27875 sekund | Průměrně za: 0.27875 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.39MB/2MB