Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jaký skůtr do 125ccm do OA?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jaký skůtr do 125ccm do OA?

Poslední aktualizace před 3 roky
V
VladimirČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,ja pouzivam Honda Innova 125,ale ten uz se novy neprodava,ale nastupce ja Honda Wawe 110i,je naprosto stejny pouze ma lita kola a objem 110ccm a místo karburatoru vstřikovani,vykon je stejny,jsem maximalne spokokjeny,je lehky,mrstny a silny,loni v lete jsem s nim vyletel na Grossglockner..super stroj..Vladimir
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 7 let
Hondu Wave 110 mám taky, má údajně nejnižší spotřebu ze skútrů a váží jen 99kg. Prostě žere jako Babeta a jede jako raketa. Naprostá spokojenost.
Sapuki Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
V
VladimirČlen
Přidáno před 7 let
Ano,mas pravdu,je to proste super stroj a navíc ty 17ti palcove kola jsou super...
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
No ona Honda Wave ani není skůtr, ale jakoby takový moped bez šlapek . Řazení nohou, zadní brzda nohou, výkon 7 koní, velká úzká kola.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
P
paragČlen
Přidáno před 7 let
Máme od loňska Hondu 110 Vision a zatím spokojenost.
Je však asi jen do nosnosti 162 kg a tak těžší posádky buď hubnout,nebo něco většího.
Jarda
D
Dave78Nováček
Přidáno před 4 roky
Zkus tento: https://www.honda.cz/motorcycles/rang...rview.html a náhradní díly můžeš případně najít zde: https://scooter-tuning.cz/
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 4 roky
Taky způsob, jak sem dát reklamní upoutávku. Je zajímavý, že tenhle člověk tu má 11 příspěvků a co příspěvek, to reklama na nějaký obchod Sad
S
sarikČlen
Přidáno před 4 roky
Petr Dubí a jěště taková perlička, poslední příspěvek je od parga a je starý 3 roky, kdyby tento příspěvek nebyl tak starý a byl by ze součastnosti tak by se dalo říct že od Dave78 je to jako rada, ale tím že to tam dal ted tak to je opravdu reklama
H
hymer662Člen
Přidáno před 4 roky
Resit, ze to je reklama?
Tady je to sama reklama a dokonce trvala, jen rozdil je v tom, ze pokud je v “ spratelenem klanu” tak nevadi.
Pro osvezeni: ve vyjezdech trvale je reklama na “hudebni produkci, ruzne nicky s prodejem OA a privesu smerujici na stejne bazary, atd. .

Ale k meritu veci skutr:
Dulezite jsou vstupni parametry:
- musim mit nebo poridit nosic na skutry obvykle maji nosnost 120 kg a vice, investice par desitek tisic Kc a par desitek kilo ubere z doloznosti. Kdo ma garaz, tak se to nabizi dat tam, ale potom jiz toho moc nejde nabalit... ( OA do 3.5t)
- spocitat zbytek doloznosti a vim o kolik kg se mohu rozsoupnout ve vaze skutra
- zjednodusene, lehci sktrik 125 okolo 90 kg, jinak cca 120 kg, tim rozradis nabidku skutru dost vyznamne
- a nyni je to o tom co se libi a co bude vyhovovat
- mam Piaggio a Kymco. Piaggio cca 110 kg, Kymco 94 kg (17” kola). Po cca 5 letech provozu bych znovu koupil Piaggio, ikdyz je o cca 25k drazsi
- pokud nemas na OA vzadu mechy,vozit skutr neni snadne....
- jeste do hry vstupuje i celkova vaha osob na skutru, ale pokud jsou oba na 100 kg tak to v 125 moc reseni nema...
A statisticky: za 4 roky jsme ho vezli 3x. Jelikoz jsem kupoval OA s nosicem jiz jako soucast, tak mi to nevadi, opacne bych do toho neinvestoval, jelikoz nejsme zapaleni motorkari, pardon... skutrikati

Je treba i pocitat s tim, ze na nalozeni je take potreba nejaka sila... a odmenou ti bude vyssi spotreba OA.
Dobre reseni kdyz uz skutrik, abych vezl to co chci bez zasadnich omezeni je tazne a vozik, na kterem je skutrik...
Upravil hymer662 dne 01.08.2020 11:31, před 4 roky
S
sarikČlen
Přidáno před 4 roky
jo problém je u skoro každého obytného auta doložnost a když se vezme že skůtr má kolem 100kg tak věřím že i když pojedou jenom v obytnáku dvě osoby a zajelo by se na váhu tak zcela určitě bude přetíženo,a proto kdo má tažné tak ideální by bylo naložit skůtříka na vozejk
EmhEmhČlen
Přidáno před 4 roky
Ahoj, taky vozíme skutr. Nebudu řešit doložnost to každý ví jak na tom je. Ze začátku jsem vozil v aute 50 Keewae, kterým jsem jezdil doma pro rohlíky, ale pro dva na cesty po Itálii nic moc ( ale dali jsme i San Marino ve dvou - kdo ví co je tam za kopec pochopí). Benzín jsem v autě nikdy necíjtil, ale vždy když jsem skutr ukládal do garáže vypustil jsem karburátor a zavřel přívod benzínu. Při koupi nového skutru jsem měl jednu podmínku - budu vozit v garáži. ( když si představím, že za ten převis za zadní nápravu dám ještě nosič cca 40kg a skutr 100kg tak mi bylo auta líto). Priorita skutr co nejvíce k zadní nápravě. Obešel jsem mnoho prodejen s metrem a hledal co se vejde do garáže moje vysněná Honda PCX - moc velká. Nakonec mám Sym Crox asi dva roky. Jelikož je to již stříkačka neřeším benzín. Cítit nic není a nic jsem neutěsnoval. Zrcátka musím sundat, ale to asi bude nutné úplně u všech. Přeji štastnou ruku na výběr.
Míra + Eliška
badbadČlen
Přidáno před 4 roky
Zdravím vespolek Vozím už 4 léta Hondu PCX dovolená má úplně jiný rozměr . Obytka je v kempu a my máme radius 100 km. ucpaná centra měst mě nebrzdí. Přilbu jednu pod sedlo a druhou do kufru a můžeme se procházet. Projeli jsme tak Francii ,Sardinii a Letos kolem Makarské. Zajedu jak do hor, tak co center měst není problém s parkováním a po dálnici se dá uhánět 100. tož tak.
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 4 roky
Ahoj, vozím také SYM CROX je lehčí než Honda PCX a asi o 25 tis levnější. Výhoda širších pneu, a celkem.nizke váze. Vyveze nás také kamkoliv používám běžné do 50 km, cesta nahoru na Vesuv úplně v pohodě a to mám 100kg + manželka ta má samozřejmě mnohem míň. Před tím jsem vozil Gileru Runnera 200, byla o 20 kg těžší - samozřejmě že litala mnohem rychleji, ale váha rozhodla.
H
hymer662Člen
Přidáno před 4 roky
113 kg proti 130 kg, zde se podle hodnot moc nejdná o nízkou váhu, když jsou na trhu skutry 125cm3 okolo 90 kg. Váha 113kg je průměrná standartní váha skutru 125 cm3.
Výkon 125 cm3 je takový výkon, že vyjíždět kopce ve dvou, tomu obsahu nedělá žádné problémy bez rozdílu výrobce.
P
petr a pajaČlen
Přidáno před 4 roky
Ahoj
,za mě ,asi nejlíp vychází Honda Vision110 ,váha dobrá,/96kg /velká kola,vozíme ji po odmontování zrcátek v garáži v obytce ,mám udělaný držák na přední kolo a naložení a uvázání trvá 2minuty,/na lyžině v zadu bych měl při prohlídce města trochu strach/ je lehká ,spolehlivá mohu na stupátku transportovat balené vody,nebo kanistry s užitkovou vodou,45litrů/mohu poslat fotky/ na rozdíl od od jiných které mají vprostřed most/,Dále je dobré ,že se jedna helma vejde pod sedadlo/některé mají schránku tak malou, že tam helma nevejde/ na nosič se přidělá držák na box a ten se dá jednoduše oddělávat /při nakládce/čtyřtakt je také výhodou odpadá míchání benzínu s olejem, prostě za mě absolutní vítěz ./dříve jsem vozil Crosco koloběžku pro rohlíky, ale manželka musela zůstávat u auta a tak pro výlety zvítězil Vision ,snad Ti to pomůže při výběru.
Petr
Lada a VendulkaLada a VendulkaČlen
Přidáno před 4 roky
Ahoj,

my máme třetím rokem taky Hondu Vision a absolutní spokojenost.
allfaallfaČlen
Přidáno před 4 roky
Mám Piaggio Medley. Váha 140kg, uveze 200kg. Mám nosič moto do 180kg a v pohodě. Nosič lze jednoduše demontovat. Kdyby někdo potřeboval, dám odkaz.
Upravil allfa dne 06.08.2020 15:48, před 4 roky
allfa Připojili následující obrazek:
sku.jpg
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 4 roky
Já mám Honda Wave 110, lepší skútr neznám, Má nejmenší spotřebu ze srovnatelných skútrů, váží jen 99kg a vyjel jsem s ním ve dvou Gibraltar až nahoru. Kámoš ji asi bude prodávat.
Jirka MJirka MČlen
Přidáno před 3 roky
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s Honda MSX 125 a názor na ní. Hlavně by mě zajímala zkušenost s jízdou ve 2 lidech a do kopce, jak to jede. NA čínským skútru 125 to s námi v 2 lidech jelo do kopce 40km/hod.
M
Milan MNováček
Přidáno před 3 roky
Já si myslím, že je lepší vozit elektro skůtr. Vozil jsem benziňáka 2 měsíce a už nikdy nechci. Smrad z benzínu jsem měl v celé obytce. Teď mám elektro a velká spokojenost.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,637,081 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14746 sekund | Průměrně za: 0.14746 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB