Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Mitterdorf - Německo,stání přes noc: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Mitterdorf - Německo,stání přes noc

Poslední aktualizace před 5 let
Pepino66Pepino66Člen
Přidáno před 11 let
Ahoj, můžete mi někdo poradit, jak to vypadá v Mitterdorfu se stáním pro obytky někde poblíž sjezdovky přes noc? :z
Díky za každou zkušenost.
Pepíno
PeropPeropČlen
Přidáno před 11 let
Poněvadž to tam máme asi cca 40 km. tak většinou jezdíme jen osobákem a spát jezdíme domu. Ale přímo u centrální kasy je několik parkovišť kde stojíme. Nikde žádný zákaz pro obytky není a tak občas vidím,že tam stojí zřejmě i přes noc. Ideální je vyjet nahoru k horskému hotelu,to ale s obytkou je asi těžší a jen s řetězy. Je to přímo u modré sjezdovky a dají se tam i koupit jednotlivé lístky na vlek. p.
cestovatel ze Šumavy;y
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj,
stáli jsme tam, kde je dětský Zirkus Park. Je tam nad parkingem autobusů takové malé parkoviště, asi pro obytky. Rovina a klid. Pozor, tady v kase se dá platit jenom v hotovosti Eur. Jinak mě mile překvapili, červená cca 1350 m dlouhá, pohoda. A jeden příklad pro podnikatele v oboru cestovního ruchu. Měli jsme časovou jízdenku. Spěchal jsem, abych stihl ještě jednu poslední jízdu. Rozsvítila se červená a byl jsem srozuměn, že je dnes konec. Obsluha na mě mávla, ať jedu a bránu pustil. Pak pustil i známé, kteří stáli za mnou. Dobrý počin, abychom se někdy vrátili.
Jirka
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda má někdo aktuální nebo alespoň novější informace, jak to v Mitterdorfu vypadá se staním pro obytky resp. zda li je vše při starém. Přeci jenom je poslední příspěvek z roku 2013.
Díky za info.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
stávám nahoře za točnou autobusů u dětského parku a bez problémů .... viděl jsem stát obytky i dole na tom centrální a zdálo se, že je to také ok.

Občas sjedu dolu do Waldkirchenu si zaplavat, je tam přímo u bazénu STLPZ
Yetti
L
Lukas a PetraČlen
Přidáno před 7 let
Byli jsme tam několikrát loni (osobákem) a jedna nebo dvě obytky vždy stály na parkovišti u dětského parku zde:
https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body...tra%C3%9Fe

Pamatuji si trochu prudký nájezd na odbočce z hlavní silnice (Schmelzler Strase) na cestu k jezeru (Albergstrase), auta s dlouhým zadním převisem by tam mohla mít problém, lepší možná bude najíždět ze směru z centra Mitterdorfu (a vyjíždět stejně tak).

:_
L.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Díky za info, vyzkoušíme.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Willik68Willik68Člen
Přidáno před 5 let
prosím, má někdo aktuální info o Mitterdorfu? díky
I
Ivett84Nováček
Přidáno před 5 let
Dobry den, byl uz letosni sezonu nekdo v Mitterdorfu? Da se tam stat pres noc. Chystame se s malymi detmi. DĚKUJI
gruntikgruntikČlen
Přidáno před 5 let
Byli jsme letos, u dětské sjezdovky není problém.
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 5 let
Souřadnice 48°52'55.707"N, 13°38'49.654"E
Navíc u toho dětského parku je i místnost pro rodiče s dětmi, ale když máš obytku, tak to asi nevyužiješ. Jsou tam myslím 3 kryté pásy.
Bombíci
gruntikgruntikČlen
Přidáno před 5 let
A je lepší tam přijet pozdě odpoledne nebo brzy ráno. Přes den je tam dost plno.
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Pepino66, Perop, Dasa a Jirka, Vajglon Hnuson, Yetti, Lukas a Petra, Willik68, Ivett84, gruntik, Bombici

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,653 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19630 sekund | Průměrně za: 0.1963 (0) sekund | Dotazy: 99 | Použitá paměť: 1.98MB/2MB