Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Můžeme topit s vypuštěným Trumatic 3600?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Můžeme topit s vypuštěným Trumatic 3600?

Poslední aktualizace před 16 let
K
kvetaNováček
Přidáno před 16 let
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli můžeme topit v autě Fiat Ducato když jsme vypustlili vodu (užitkovou) aby nezamrzla. Je to kempové auto a má topení Trumatic 3600? díky za odpověď
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 16 let
Ano,jelikož mám toto už za sebou.V zimě mi protizámrzový ventil fungoval ,tudíž se v okruhu voda nudržela a všechna vytékala z pod auta na zem.To bylo -15 C.Topení mám plynové,takže nebyl žádný problém ,akorát jsme se chodili sprchovat do penzionu,toť má zkušenost.:_
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 16 let
Další možnost,pokud je to nový typ ,který má ohřev vody zároveň s vytápěním,potom bych raději volal do servisu p.Čech Velimi 728629603
VitaVitaČlen
Přidáno před 16 let
Náš Trumatic má v nastavení a návodu (uvedu obsáhle-třeba to bude užitečné)
- ohřev vody 40 ne 60 st.
- topení a tedy mimoděk ohřev vody - zde uvádí, že se voda může ohřát na vyšší teplotu - podle toho jak moc topím
- dále je uvedeno, že lze topit i bez vody
má to i logiku, pokud přijdu k promrzlému autu, asi bych měl napřed zatopit a pak si troufnu do toho lít vodu.

Pojistný ventil vypustí vodu z ohřívače - klesne-li jeho teplota pod 5-8 st.
Pojistný ventil v mém případě nevypne, pokud je zapnuté topení (nemusí zrovna topit - tj. při staženém termostatu)

V mém případě - pojistný ventil nevypustí vodu, pokud vypnu elektriku v nástavbě,
ale vypustí vodu, pokud odpojím elektroblok (tomu nerozumím)
(dokonce vypustí vodu, pokud projedu na české dálnici velkou dírou, tomu už vůbec nerozumím)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kveta, Ludek Liberec, Vita

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,221,906 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20474 sekund | Průměrně za: 0.20474 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 2.53MB/4MB