Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Termály na Silvestra: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Termály na Silvestra

Poslední aktualizace před 10 let
A
anajČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj,mohl by někdo poradit kam od 27.12. do 1.1.2013 do termálů,kde je u termálů kemp,takový, jako třeba v Büku,Sarváru,že se dá chodit sem tam třeba několikrát za den a termály nejsou malé. Podotýkám,že už nechci jet do Büku ani Sarváru,ale vzykoušet jiné příjemné termály. Děkuji
J
JaninkaČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, tak to zkus v Högokö my o tom taky přemýšlíme.

Automatické sloučení 01.12.2012 12:24:
Opravuji Högykö!!!!
Upravil Janinka dne 01.12.2012 13:24, před 11 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

anaj napsal:

Ahoj,mohl by někdo poradit kam od 27.12. do 1.1.2013 do termálů,kde je u termálů kemp,takový, jako třeba v Büku,Sarváru,že se dá chodit sem tam třeba několikrát za den a termály nejsou malé. Podotýkám,že už nechci jet do Büku ani Sarváru,ale vzykoušet jiné příjemné termály. Děkuji
Mošoň,nebo na východě Hajduboslo(neumím po maďarsku),Mošon je nejblíž a nejlevnější,ale vše se tady dočteš,jen zalistuj.:_
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 11 let
Však do Buku je vypsaný výjezd.Já o něm vážně přemýšlím,ale čekám na počasí.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
Však do Buku je vypsaný výjezd.Já o něm vážně přemýšlím,ale čekám na počasí.
J.[/quote]

................ Podotýkám,že už nechci jet do Büku .........


Taky čekám na typ :^
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
A
anajČlen
Přidáno před 11 let
Díky za příspěvky, do Bükü je vypsaný výjezd, tam jsem právě letos nechtěla, už jsme tam byli mnoho Silvestrů, myslela jsem nějakou změnu. Högykö se mě moc nezdá,jsou to malé lázně, jednou jsme se tam byli mrknout a odjeli jsme.
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj, rozhodli jsme se vyzkoušet menší lázně ( nevhodné však pro děti z pohledu tobogánů a jiných atrakcí ) v Maďarsku v Mosonmagyarovaru + výlety po okolí...byli jsme tam v říjnu a líbilo se nám tam, tak proč si to nezopakovat.:_
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Trip Ja-Ro napsal:

Ahoj, rozhodli jsme se vyzkoušet menší lázně ( nevhodné však pro děti z pohledu tobogánů a jiných atrakcí ) v Maďarsku v Mosonmagyarovaru + výlety po okolí...byli jsme tam v říjnu a líbilo se nám tam, tak proč si to nezopakovat.:_


To ti schvaluji, je to dobrá volba.:^
M
mrcanNováček
Přidáno před 11 let
Skus Dunajskou Stredu byl jsem tam tět o víkendu auto skované za branou eletrika také k bazénům pár kroků ceny super.
DrakousDrakousČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

mrcan napsal:

Skus Dunajskou Stredu byl jsem tam tět o víkendu auto skované za branou eletrika také k bazénům pár kroků ceny super.




Doporučuji parkovat u recepce - pokladny. Stáli jsme v kempu min. víkend a v noci (před půlnocí) jsme měli snědou návštěvu,naštěstí odešli, když nás uslyšeli,nic příjemného,byli jsme tam sami. V létě je tam ostraha, to byl klid...
Start a dospali jsme na parkingu v Mederu,klid
PremekCapPremekCapČlen
Přidáno před 10 let
Zdravím všechny. Nechystáte se někdo na Silvestra do termálů. Například jako vloni do Büku?
Škoda Octavia Tour I + Dethleffs Camper
Jitka & Přemek + Anežka 14
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 10 let
Já se chystám,ale nevím jak to dopadne.Ve sněhu nepojedu.Taky bych raděju Buk změnil za něco příznivějšího.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
A
anajČlen
Přidáno před 10 let
Děkuji všem za nápady,ale fakt už jinam, než Bük
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 10 let
Vsechno je o lidech ja jsem byl tento vikend v Buku dali jsme si tam sraz s kamaradama z ceska i rakouska bylo to moc fajn nekteri odjizdeji do Spanelska tak jsme jim poprali hezkou cestu a jini se snami sejdou opet v Buku 26.12.2013 jako kazdy rok nevim co jineho si prat voda je tepla jidlo dobre vsechno je o lidech
BludickaBludickaČlen
Přidáno před 10 let
Po vánocích máme v plánu termály, ještě nevíme jaké, ale hlavně bude záležet na počasí.
Jara + Milan
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 10 let
Pokud nebude bílo tak jedeme 28.12.2013 dopoledne.
J.
POSÁDKA Adria Matrix
PremekCapPremekCapČlen
Přidáno před 10 let
Já si právě pohrávám s myšlenkou jet do Büku. Přece jenom člověk to tam zná a ví kudy kam. A moc sněhu tam asi nebude, horší bude cesta :-)
Škoda Octavia Tour I + Dethleffs Camper
Jitka & Přemek + Anežka 14
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 10 let
Loni mě tam zklamalo,že jseme museli v 16 hodin pryč,na Nový rok jsme se už nesmočili.Proto chci zkusit něco jinýho.Hlavně mladýmu se to tam moc nezamlouvalo.Chybí tam vyžítí pro děcka.A popravdě druhý vstupný se mi nechce platit.
J
POSÁDKA Adria Matrix
haskyhaskyČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj lidičky.Tak to mi letos opět klasika Buk.Odjezd z čech hned po štědrém dnu ráno.
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,709,568 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23705 sekund | Průměrně za: 0.23705 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB