Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zkušenosti s elektrocentrálou Kipor IG1000,neboIG2000: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zkušenosti s elektrocentrálou Kipor IG1000,neboIG2000

Poslední aktualizace před 7 let
mirecekmirecekČlen
Přidáno před 11 let
Ahojte všichni kolegové.
Rád bych se zeptal,jestli máte zkušenosti s elektrocentrálou Kipor IG1000,neboIG2000.
Zajímá mě výkon spolehlivost atd...
Děkuji za vaše poznatky.
http://www.bahnik...por-ig2000
Upravil Fun dne 01.12.2012 19:48, před 11 let
D
dockyČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj Miro, tak já mám KIPOR 2000 právě od Bahníka, a můžu Ti napsat své zkušenosti - spokojenost, spolehlivost, nezávislost - všechno co si s sebou vozím, tak mohu také používat!! !t
upmanupmanČlen
Přidáno před 11 let
Caute mam IG 1000 a jeste sem ji sebou nikdy nevzal; protoze nechci prave otravovat ostatni a desne smrdi. Je to urcite nouzovka, me auto v poho vydrzi v -16 jet 3 dny z baterek, alias zjistil sem, ze pro me se jedna o neuzitecnou vec, porad je lepsi se kdyztak dobit pres kabel.

Mam ale nove auto, alias baterie drzi, otazka je, jak bych se na problematiku dival mit problem s proudem.

Obecne zajima-li te kvalita, tak ta je super; Kipor je ticha (celkem), naskoci hned, lehka, prenosna. Drive jsem vybiral mezi KIPORem a Hondou a mit prasule na Hondu (a vedet, ze fakt potrebuji), vzal bych si ji; Kipor byla presne na spravne hranici pomeru cena/vykon.
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
p0l0usp0l0usČlen
Přidáno před 11 let
Nemel jste nekdo IG1000 a IG2000 vedle sebe ? Jak koukam tak spotrebu maji stejnou, rozdil cenovy neni tak velky - nevite nekdo jaky je rozdil v hlucnosti ?
kakesacikakesaciČlen
Přidáno před 11 let
Já mám Kipor 2000 a za dva roky bez problémů.
V létě ji vůbec nepotřebuji, v zimě ji po návratu z lyží vždy na hodinku či dvě vytáhneme. Ani ne na dobití baterek, ale na 230V na žehličky na lyže, fén po sprše pro hezčí polovičku, kávovar, touster apod. Dělá to tak hodně lidí kolem nás a nikdy si nikdo nestěžoval. Už jsem ji i zkoušel nechat běžet v garáži s výfukem pod auto a naprosto bez problémů, pochopitelně v noci bych to neriskoval. Ale v době mezi 16 a 18hod na parkovištích pod sjezdovkami nikdo neremcá, stejně tam vrčí desítky nastartovaných aut, každý si topí než se převleče.
Je vyzkoušená, že běhá bez problémů i ve výškách kolem 3tis mnm.
O efoy jsem uvažoval, ale otázku 230V mi asi nevyřeší. To radši kombinace solár / centála.
Mě kolikrát osobně na horách víc než prdící centála ( zahrabaná někde v záhrabu či na 20m kabelu od auta ) obtěžují všude přítomní kuřáci a smrad z cigaret, co mi čmoudí přímo pod nos. Ale to už je zcela jiné téma.
chlap a 3 ženský ( 38, 37, 9 a 6 ), bydlík Chausson Alteo 259
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 11 let
Také mám Kipor IG 2000, spokojenost, a naprostý souhlas s Kakesákama ... :-)
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 11 let
Mám 2000- sícku a žiadny problém už 2 roky. Tie 2600 sa aspoň k nám vraj prestali dovážať kvôli poruchovosti.No a tie reči o smrade a hluku - v kempe si pripojený na elektro / teda pokiaľ nie si bláznivý šetřílek/ a vonku nikomu neprekážaš / a pokiaľ chce aby si mu prekážal tak si problém vždy nájde/ a takých je tiež dosť.Takže pokojne do centály choď - zabezpečí Ti pohodu. 2000 je pokiaľ máš dom to asi pravé mne v prípade výpadku prúdu ťahá celý baráčik. POZOR je to iba môj názor !
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 11 let
Mám tuto http://www.naradi...-4894.html Záloha na baráku a v zimě i v obytce . Docela tichá a úplně dostačující kvalita .
TajfunTajfunČlen
Přidáno před 11 let
mám 1000 a v pohodě jednou běhala na moři když odešli baterky na lodi tejden bez přestávky vždy jen dolití a v pohodě
kocisjirkakocisjirkaČlen
Přidáno před 11 let
Mám 2000 ke vší spokojenosti.
Nestartuje sice na první "ťuk" ale jinak v pohodě.
Rozdíl v hlučnosti je na úrovni subjektivního pocitu.
JATaNiC
... taková normální rodinka!@!rp)!g
W
walibukČlen
Přidáno před 11 let
Motor do nej kto vyrába? Čínska traktorová stanica, alebo nejaká automobilka? Neviete?
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 7 let
Zdravím, po rozvaze zda booster, měnič a případně větší druhou baterii jsme došli k závěru, že lepší i ekonomičtější bude centrála. Proto v následujícím období uvažujeme nákup právě Kiporu IG2000. Jaké jsou Vaše zkušenosti s odstupem pár let? Nebo jste objevili nějakou jinou, která je "eště lepší"? Díky za odpovědi ;)
patapataČlen
Přidáno před 7 let
Používám ji i profi jako zdroj elektrické energie při výpadku sítě a jedna se o asi to nejlepší co se dá poměr cena výkon sehnat. V Česku mají i velmi dobrou podporu a servis. Náhradní díly nejsou problém. Pokud chceš něco lepšího jedí s Hondu ale je to za jiné peníze.
ZdeneksedZdeneksedČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

p0l0us napsal:

Nemel jste nekdo IG1000 a IG2000 vedle sebe ? Jak koukam tak spotrebu maji stejnou, rozdil cenovy neni tak velky - nevite nekdo jaky je rozdil v hlucnosti ?


Měl, hlučnost je stejná, tudíž minimální. Dá se u ní povídat. Mám dvojku asi 100 hodin. Naprostá spokojenost.
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
taky mám 2000 a naprostá spokojenost
Yetti
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 7 let
I po letech znovu potvrzuji spokojenost s IG 2000. Jen pozor na "starý " benzín...
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let

Citovat

kakesaci napsal:

Už jsem ji i zkoušel nechat běžet v garáži s výfukem pod auto a naprosto bez problémů, pochopitelně v noci bych to neriskoval.

Mám doplňující otázku. Jak jsi vyřešil výfuk. Vím, že existuje výfuková hadice k Hondě. Mohl bys to rozvést? Nesmrděla garáž?
Fun
Smile
L
LipicaniČlen
Přidáno před 7 let
IG2000 oproti Hondě dost vibruje, dlouhodobé pravidelné rychlé vibrace autům, karavanům neprospívají(běh v garáži).
Co se týče hlučnosti, IG 1000 a IG 2000 jsou téměř stejně hlučné, IG1000 je o chloupek hlučnější, avšak s Hondou se to porovnávat nedá, podle mě velký rozdíl...
Pokud nemáte nouzi o peníze, doporučuji Hondu!
LerryLerryČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

PetrN napsal:

I po letech znovu potvrzuji spokojenost s IG 2000. Jen pozor na "starý " benzín...

Ahoj. Jaký benzín je už starý? Čo sa môže stať? Mám benzín v bandaske (kľudne aj rok) a podľa potreby ide do kosačky, vyžínača, malej aj veľkej mot. píly a centrály Zipper 2000 invertor pri výpadku elektriky a ozaj len občas (cca 1x za rok) v bydlíku. Doteraz som si nič zvläštne nevšimol. Je fakt, že keď niečo nevrčí cez pól roka tak štartujem na viac krát. Potom už na brnk.
Ozaj a s tou centrálou Zipper spokojnosť - máte niekto iné skúsenosti? :r
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Benzín vodnatí, to bych nepodceňoval. Nejlépe je mít benzín v uzavřeném kanystru a nalévat ho do centrály jen potřebné množství před použitím a potom spotřebovat. Platí hlavně v případě nárazového použití elektrocentrály.
Fun
Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,674,615 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21669 sekund | Průměrně za: 0.21669 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB