Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prodejní místa propanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prodejní místa propanu

Poslední aktualizace před 1 rok
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, lahve plní Hlíza u Kauflandu v Budějovicích. Většinou to trvá 3-5 dní. Podle toho kdy mají závoz.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
J
JindraciČlen
Přidáno před 7 let
No to abych měl aspoň 4 flašky.U nás v Čb jediné místo na pumpě kde mají 5kg lahev za 320,- a 10 kg za 450,-
Jinak kupuju v Ternu 10 kg za 300,-
10 kg lahev nedám na výšku
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 7 let
Od 1.12.2016 neplní lahve propanem ani propan -butanem v Jabloneci n /N, fa. Artweld v ul. Želivského. Pouze na výměnu. Pb snad plnění legislativně vyřeší.
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
Už jsem se na to ptal v jiném vlákně, ale ta pumpa v Jablonci asi nebyla ofiko miniplnírna. Díval jsem se na google maps a je tam vidět normální pumpa pro osobáky na LPG. Tak to bych se nedivil že jim zarazili celníci plnění lahví.
jkkovarijkkovariNováček
Přidáno před 7 let
Dobrý večer. Nevíte někdo kde naplnit 10kilovku v Brně nebo okolí? Děkuji.
MickMickČlen
Přidáno před 7 let
Nevim jestli i plni ale flasky menili, zkus to tady http://www.plyny.com/cz/prodej-plynu/ maji provozovnu SIAD i v Malomericich.
P
Pavel SČlen
Přidáno před 7 let
Tomegas Milevsko
Čerpací stanice Tomegas
Propan 11kg 410,-
W
WillNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, rád bych požádal o radu, nevíte někdo, jestli se dá někde v okolí České Budějovice - Třeboň - Jindřichův Hradec - Dačice nechat naplnit láhev propanem?
gruntikgruntikČlen
Přidáno před 7 let
Hlíza gaz vedle kauflandu v ČB.
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 7 let
Pre Východoslovákov - plnička v Košiciach sa presťahovala k Drevone na Tr. Sovietskej armády od 1.4. 17 .
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
V
VanČlen
Přidáno před 7 let
10 kg lahev

Hornbachy výměna:
Propan-Butan (od Primagas): 399 Kč

Profer Hradec Králové (naplnění nebo výměna):
Propan-Butan: 339 Kč (280 bez DPH)
Propan: 363 Kč

Ceny s DPH 21%
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Upravil Van dne 26.09.2017 13:04, před 7 let
Lada a VendulkaLada a VendulkaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

víte o plnění propanu okres Cheb, Plzeňsko nebo KV?

Díky

Láďa
Láďa a Vendulka
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 6 let
Možná by bylo fajn rozdělit prodejní místa podle toho, zda jen mění, nebo i doplňují. Teď jsem volal do Hlíza gas a v ČB pouze mění. Plnírnu mají v Černé v Pošumaví, tam se doplnění dá domluvit, ale cena je stejně "za láhev" a ne podle doplněného množství.
Takže já za sebe mám vyzkoušený jen Profer HK, kam přijedu, vyndám lahve, oni mi doplní a zaplatím jen to, co doplnili. Znáte někdo jinou takhle fungující firmu? Díky.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Možná by bylo fajn rozdělit prodejní místa podle toho, zda jen mění, nebo i doplňují. Teď jsem volal do Hlíza gas a v ČB pouze mění. Plnírnu mají v Černé v Pošumaví, tam se doplnění dá domluvit, ale cena je stejně "za láhev" a ne podle doplněného množství.
Takže já za sebe mám vyzkoušený jen Profer HK, kam přijedu, vyndám lahve, oni mi doplní a zaplatím jen to, co doplnili. Znáte někdo jinou takhle fungující firmu? Díky.


Mimoň
Mění, plní i doplňují.
http://www.prop-b...
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 6 let
Villach - plní i české lahve propanem
A i když není potřeba plyn stojí za to tam zastavit, je to ráj.

https://goo.gl/maps/haw43reiyXs

http://www.falle.at/
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
Opava, mění.
Láhev propanu 400Kč.

49.9532342N, 17.8681661E

Monday 7:00–18:00
Tuesday 7:00–18:00
Wednesday 7:00–18:00
Thursday 7:00–18:00
Friday 7:00–18:00
Saturday 8:00–11:00
Knaus Van i650MEG, 2017
T
TompetrČlen
Přidáno před 6 let
včera jsem kupoval čistý propan v Bohumíně 10kg za 359,- Kč, záloha na flašku 500,- Kč
http://lutogas.cz...i-stanice/
v okolí Ostravy v podstatě jediná možnost
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
gruntikgruntikČlen
Přidáno před 6 let
Hlíza gas Č.B. 500,-kč za lahev.:v
Ahoj Zbyněk.
www.tomodo.cz
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
Nevite nekdo, kde mi vymeni lahev s cistym propanem na ceste mezi Svitavami a Havl.Brodem? Moc dekuji.
Knaus Van i650MEG, 2017
slavaconslavaconČlen
Přidáno před 6 let
čistý propan kupuji na Kladně (cca 415,-). Firma Messer, prodejní místa celá republika zde:
http://old.messer...index.html
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fun, jirhav, Mila, uknaj, Mirek a Vlasta, Tom, Habasek, Roman PCE, Charlie, Ludek Liberec, Jirka S, furgon, JAM, Lada a Vendulka, vladaz, Ondrej a Lenka, EXPEDICE APALUCHA, Liberdaci, Tonda, liborvo, Matysek, 1jgs - Milan, bydlik, Tom a Lucka, GULI, baho a Gabisch, Jan Skaloud, Jarda, Faktor, Martin a Lenka, stunik, radekpajdla, aris, eurohope, Petr a Natali, Mikes, karlosVW, briard, harley, merkur, petr a jarka, Brevla, michal a jitka, Revajova, Remzin, WV, karelH, tomtom, josef riviera, Marek, Ort, Petr1, standavan, amos, PepaK, Abuk, majkl, Karlos, dcpaja, Jirkac, Vitek a Alena, Me2d, kakesaci, mmusil, camper, JiPe Highlanders, xgojny, Vita, RIVA, Robert, Karavany Liberec, our snail, looser, Ri a Jarmi, Novaci, Pepino66, LadaJana, lada721, Jira 48, Tomas a Radka, Mirek57, Mikey, radek54, Dudla, Vera, vaceko, Johanik, pepab, panda, Petr Zeman, Dasa a Jirka, JaPa, Iva a Honza, eblazek, hom, viera a vlado, spuctum, tuareg, sigir, jenulda, Horal, somath, midlum, Deda Lebeda, Stanley, jarda77, hasky, monikaklemsova, Alda, upman, PremekCap, Hornici, Cibi, MTS, LANA, tomasbok, Rudy, Kokosman, MRAZIRNA, Earl, karavanyplus, astra, mikivan, Spajky007, sepi, tomkop, jamaca, Plavci, Sorty, Jarda a Draza, cyrma, pachta, Jana a Petr V, Scorpion, Houfi, traktorista2, velorex, hasic, sroubek, Mobajji, Pastviny, Kapitank1400, Jarda_1, mb, aladoprava, Hlemyzd Matej, Trip Ja-Ro, Jirka a Jarka, caraven, jardo, Zdenek a Alena, Ponka, bob_bobek, ketzlmedi, Kali, Machon, Prsta, Hans, cody, petr t, Vladas60, parag, Honzin, jirkaj, _P_H_, debureau, koudateam, Petr a Jitka, Pegaso 2010, Nikolka, Bazovi, hymer662, gluteus, zemanekpetr, Vasu, ScooterMarty, Grabici, george8, sohy, Roman Lusk, Karel Prokop, martin_adamek, Older boy, chodac, PAJBER, cilistov, gut, caslavaci, lukasklecka, vpithart, Cattani, Tomas Brabec, STMax, Jiri Majki, Vlasta1, Bozd, Robca, Mira a Iveta, magnum30, korec80, ivan613, Pip, Meda Beda, Michalll, Majli, mile, IvanGS, Martin Ji, vladkamarek, lenosnakocena, Captain, Sady, Mick, forman59, Jakub Satek, MildaPro, Ales a Hana, Jindraci, Ro-Mi, jkkovari, Pavel S, Will, gruntik, Van, DDT, MartinH, RadekPodebrady, slavacon, michal mtt, euramobil, jendahb, Tompetr, Biimbo, Bounty, decequit

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,429 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26438 sekund | Průměrně za: 0.26438 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB