Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Prodejní místa propanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Prodejní místa propanu

Poslední aktualizace před 2 roky
CaptainCaptainČlen
Přidáno před 8 let
Kdy: 27.03.2016

Kde: Vědomice (Roudnice nad Labem)

Propan: 340Kc

Propan/Butan: 300Kc

Otevreno kazdy den, majitel bydli primo vedle cerpacky, staci zvonit.
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 8 let
V Jablonci n/N konečně trochu klesla cena propanu na 450kč. Artweld, ul. Želivského
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
HP: " dobrá " zpráva na léto kdy PB stojì 300Kč "určitě vyuźiju".Petr
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

HP: " dobrá " zpráva na léto kdy PB stojì 300Kč "určitě vyuźiju".Petr

Zemánku Petře, tato informace nepatří tobě, když neumíš využít propan v létě. Toto vlákno má informovat o prodejních místech propanu, ceně a netřeba do toho rýpat. Tímto se omlouvám za příspěvek č. #425
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Ano HP máš pravdu byla to zbytečná reakce ,určitě pro někoho potřebné info Jen jsem posuzoval ze svého pohledu a potřeby.Petr
Upravil zemanekpetr dne 27.04.2016 20:49, před 8 let
SadySadyČlen
Přidáno před 8 let
Luleč u Vyškova. Plní i anglické láhve čistým propanem.
pan Čtvrtníček 774 265 944. Volejte předem a domluvte se.

Automatické sloučení 01.08.2016 12:46:
Primagas Horní Suchá (vedle Iveco servisu).
Dopoledne plní propan a odpoledne směs PB. Mě na počkání naplnili Propan do anglické láhve (májí redukce na hodně typů ventilů). Aktuálně cena Propanu 1kg/40Kč
Nissan Pathfinder + Abbey Aventura 318
Gdysi Bohouš (Wartburg 353W) + Wenzel
Upravil Sady dne 01.08.2016 11:46, před 8 let
MickMickČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

lenosnakocena napsal:

Dobrý den, prosím o radu, kde v Plzni nebo okolí naplnit nebo vyměnit německou 5kg lahev (propan)? V autoservisu Ludačka, který je zmíněn výše mění jen 10kg... Díky za tipy!


Cerpaci stanice LPG TOMEGAS http://www.tomegas.cz/nase-cerpaci-st...i-stanice/ maji vsechny druhy, pouze vymena prazdna za plnou
forman59forman59Člen
Přidáno před 7 let
Koupil jsem před nedávnem karavan a začal jsem řešit,kde v okolí mi naplní 5kg láhev,protože tuto nikde nemění. Se slzou v oku jsem zjistil,že ve Vysokém Mýtě, v Pardubicích,v Ostřetíně,v Opatovicích ani v Holicích prostě nikde lahve neplní. Všude jen vyměňují 10kg a 2kg. Čistě náhodou jsem cestou domů z H.Králové přes Holice odbočil před Holicemi k Autokempu Hluboký kde je čerpačka LPG a výměna bomb. Odkaz na ATC Hluboký.
Jsou tam každý den a HLAVNĚ NAPLNÍ KAŽDOU LÁHEV ZCELA LEGÁLNĚ A ZA CENU 33Kč/1l

Dnes jsem jel kolem,vzal jsem s sebou zmíněnou 5kg láhev, kterou mi bez řečí za 170Kč naplnili.:D
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 7 let
Nepíšeš, jestli PB nebo propan. Jinak kdybys v HK zajel do Proferu na Panelové, tak ti ji naplnili i propanem...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
forman59forman59Člen
Přidáno před 7 let
No tak to je otázka. Nevím co tam našplouchal. Ale díky za tip i když H.K. je pro mne z ruky.
A na víc jsem to dnes vyřešil tím, že mi dnes můj otec věnoval dvě 10kg bomby které mu lezely ladem na půdě. Takže teď budu jen měnit za plné.
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
Upravil forman59 dne 25.09.2016 19:43, před 7 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 7 let
Zkontroluj si u těch lahví rok výroby. A jinak já taky myslel, že budu měnit a nakonec jsem měnil jen v nouzi. Jednak chci propan, jednak řeším cenu a jednak jsem se postupně dostal k hezkým, novým lahvím, tak si je držím a nechávám plnit.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 7 let
Dnes jsme kupoval propan v Novém Jičíně.

Linde ProfiHaus Nový Jičín
Cena 10kg 380,- včetně DPH
http://www.linde-...-jicin.htm
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 7 let
Nemáte někdo tušení, kde plní propan někde v severních Čechách? Nejlépe po trase Děčín, Ústím Teplice, Chomutov. Nic nemůžu dohledat. Díky
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

dcpaja napsal:

Nemáte někdo tušení, kde plní propan někde v severních Čechách? Nejlépe po trase Děčín, Ústím Teplice, Chomutov. Nic nemůžu dohledat. Díky


Nevím jestli plní, ale propan prodávají za slušnou cenu zde v Ústí n/L http://www.tomegas.cz/produkty/lahve/...ropan.html https://mapy.cz/zakladni?x=14.0710422...ad%20Labem
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
MildaProMildaProČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mila napsal:

Ahoj,

nově je možno koupit PROPAN ve Zruči nad Sázavou, náměstí Malostranské 36.
Od D1 cca 5 km

Tel: 602 222 122

Cena 390,-


Aktuální cena 431,-.. Včera jsem tam byl, pokecal jsem s pánem, super přístup.
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

_P_H_ napsal:

Citovat

dcpaja napsal:

Nemáte někdo tušení, kde plní propan někde v severních Čechách? Nejlépe po trase Děčín, Ústím Teplice, Chomutov. Nic nemůžu dohledat. Díky


Nevím jestli plní, ale propan prodávají za slušnou cenu zde v Ústí n/L http://www.tomegas.cz/produkty/lahve/...ropan.html https://mapy.cz/zakladni?x=14.0710422...ad%20Labem


Díky, tady pouze prodávají ale neplní. Lahve tam vyměnuji, mají dobrou cenu 380,- Kč za 10 kg.
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

dcpaja napsal:

Citovat

_P_H_ napsal:

Citovat

dcpaja napsal:

Nemáte někdo tušení, kde plní propan někde v severních Čechách? Nejlépe po trase Děčín, Ústím Teplice, Chomutov. Nic nemůžu dohledat. Díky


Nevím jestli plní, ale propan prodávají za slušnou cenu zde v Ústí n/L http://www.tomegas.cz/produkty/lahve/...ropan.html https://mapy.cz/zakladni?x=14.0710422...ad%20Labem


Díky, tady pouze prodávají ale neplní. Lahve tam vyměnuji, mají dobrou cenu 380,- Kč za 10 kg.


Ahoj, taková malá pomůcka po celé ČR:http://www.seznamlpg.cz/
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Díky za užitečný odkaz na LPG. Bohužel tam chybí údaje k tématu, čili propanu. :_
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Majli napsal:

Díky za užitečný odkaz na LPG. Bohužel tam chybí údaje k tématu, čili propanu. :_


Některá plnírny LPG prodávají i propan (z vlastní zkušenosti), v podrobnostech k dané stanici bývá i tel. číslo, takže je možné se dopředu zeptat.:t
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
J
JindraciČlen
Přidáno před 7 let
Neví někdo kdo naplní lahev v Českých Budějovicích
Chtěl bych používat 5kg lahev
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Fun, jirhav, Mila, uknaj, Mirek a Vlasta, Tom, Habasek, Roman PCE, Charlie, Ludek Liberec, Jirka S, furgon, JAM, Lada a Vendulka, vladaz, Ondrej a Lenka, EXPEDICE APALUCHA, Liberdaci, Tonda, liborvo, Matysek, 1jgs - Milan, bydlik, Tom a Lucka, GULI, baho a Gabisch, Jan Skaloud, Jarda, Faktor, Martin a Lenka, stunik, radekpajdla, aris, eurohope, Petr a Natali, Mikes, karlosVW, briard, harley, merkur, petr a jarka, Brevla, michal a jitka, Revajova, Remzin, WV, karelH, tomtom, josef riviera, Marek, Ort, Petr1, standavan, amos, PepaK, Abuk, majkl, Karlos, dcpaja, Jirkac, Vitek a Alena, Me2d, kakesaci, mmusil, camper, JiPe Highlanders, xgojny, Vita, RIVA, Robert, Karavany Liberec, our snail, looser, Ri a Jarmi, Novaci, Pepino66, LadaJana, lada721, Jira 48, Tomas a Radka, Mirek57, Mikey, radek54, Dudla, Vera, vaceko, Johanik, pepab, panda, Petr Zeman, Dasa a Jirka, JaPa, Iva a Honza, eblazek, hom, viera a vlado, spuctum, tuareg, sigir, jenulda, Horal, somath, midlum, Deda Lebeda, Stanley, jarda77, hasky, monikaklemsova, Alda, upman, PremekCap, Hornici, Cibi, MTS, LANA, tomasbok, Rudy, Kokosman, MRAZIRNA, Earl, karavanyplus, astra, mikivan, Spajky007, sepi, tomkop, jamaca, Plavci, Sorty, Jarda a Draza, cyrma, pachta, Jana a Petr V, Scorpion, Houfi, traktorista2, velorex, hasic, sroubek, Mobajji, Pastviny, Kapitank1400, Jarda_1, mb, aladoprava, Hlemyzd Matej, Trip Ja-Ro, Jirka a Jarka, caraven, jardo, Zdenek a Alena, Ponka, bob_bobek, ketzlmedi, Kali, Machon, Prsta, Hans, cody, petr t, Vladas60, parag, Honzin, jirkaj, _P_H_, debureau, koudateam, Petr a Jitka, Pegaso 2010, Nikolka, Bazovi, hymer662, gluteus, zemanekpetr, Vasu, ScooterMarty, Grabici, george8, sohy, Roman Lusk, Karel Prokop, martin_adamek, Older boy, chodac, PAJBER, cilistov, gut, caslavaci, lukasklecka, vpithart, Cattani, Tomas Brabec, STMax, Jiri Majki, Vlasta1, Bozd, Robca, Mira a Iveta, magnum30, korec80, ivan613, Pip, Meda Beda, Michalll, Majli, mile, IvanGS, Martin Ji, vladkamarek, lenosnakocena, Captain, Sady, Mick, forman59, Jakub Satek, MildaPro, Ales a Hana, Jindraci, Ro-Mi, jkkovari, Pavel S, Will, gruntik, Van, DDT, MartinH, RadekPodebrady, slavacon, michal mtt, euramobil, jendahb, Tompetr, Biimbo, Bounty, decequit

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,667 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22307 sekund | Průměrně za: 0.22307 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.33MB/2MB