Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 propan 11kg ???: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

propan 11kg ???

Poslední aktualizace před 15 let
T
TomČlen
Přidáno před 16 let
Tak nám ve Vysokém Mýtě podražil propan, deska jsem tankoval 11kg za 299 Kč.
Ahoj Tom
Upravil Fun dne 28.09.2008 20:13, před 16 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let

Citovat

Tom napsal/a:
Tak nám ve Vysokém Mýtě podražil propan, deska jsem tankoval 11kg za 299 Kč.
Ahoj Tom


Ahoj, to je stále velmi levné.

POZOR toto je téma již existuje!

Ale po úvaze, ceny se vyvíjí a svět taky, založíme pro letošní topnou sezónu nové téma zde :D


Díky :_
Fun
Smile
Upravil Fun dne 26.09.2008 13:32, před 16 let
R
Roman PCEČlen
Přidáno před 16 let
Opatovice nad Labem- stáčírna plynu 419 Kč.:o
J
jirhavČlen
Přidáno před 16 let
Tome,to neni 10 bomba,to máš do nádrže? Jinak by to bylo za hubičku.Mělník má za 370 Kč.:c
M
michal a jitkaČlen
Přidáno před 16 let
My měníme kompozitový lahve u Burstnera, nebo plechový ve Stodůlkách. Plněj to snad v Satalicích, ale nikdy jsme neměli štěstí, že zrovna plnili propan. Tak lahve měníme. Cena propanu je v Praze kolem 430 Kč za flašku.
MilaMilaČlen
Přidáno před 16 let
Kvůli propanu jsem si udělal prodejnu a živnost na prodej plynů a musím ho prodávat za 370,- bude na skladě od listopadu. ;h Zdravíme z Vomůrše;r;e;j;l
J
jirhavČlen
Přidáno před 16 let
Tak si počkáme až udělá Míla slevu pro členy Caravan 24.;t;t;t
T
TomČlen
Přidáno před 16 let
Ahoj Jirko, je to 10 sítka flaška, ale vejde se tam 11 kg
ahoj Tom
uknajuknajČlen
Přidáno před 16 let
Pro Jirhava za 369,- si mužeš přijet ;M:_
M
michal a jitkaČlen
Přidáno před 16 let
Tome, nejsem sice příliš silná v matematice, ale pokud se z bezpečnostních důvodů plní lahve na 80% tak mi nějak nevychází, že ze do 10ti kilový vejde 11kg:x
J
jirhavČlen
Přidáno před 16 let
Jitko , ono to bude spíše o fyzice než o tý matematice,ale je to tak.Alespoň u propanu,s propan-butanem je ho tam na váhu méně.Je to vždy napsáno na bombě a u propanu je většinou přes 11 a o chlup více. Předpokládám že bomby (a název 10 kg) byly jako 10 označovány a typovány v době kdy se asi používal propan-butan,to už by musel vysvělit nějaký odborník-prodejce.( Míla ,uknaj a.....) :wJá jsem jenom odběratel,který v létě bere propan-butan a na zimu propan. Ahoj. Jirka :_ Už v loni jsem navrhoval umístění složky ze seznamem prodejních míst propanu na hlavní stránku,nebo někde kde bude na ráně a mohli bychom tam doplňovat prodejní místa.:c:c:c Tak snad.....;p
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let

Citovat

jirhav napsal/a:
JUž v loni jsem navrhoval umístění složky ze seznamem prodejních míst propanu na hlavní stránku,nebo někde kde bude na ráně a mohli bychom tam doplňovat prodejní místa.:c:c:c Tak snad.....;p

Ahoj, dávám to tam, hned vedle eshops. Uvidíme kolik míst se nám sejde.:_
Fun
Smile
vladazvladazČlen
Přidáno před 16 let

Citovat

jirhav napsal/a:
Jitko , ono to bude spíše o fyzice než o tý matematice,ale je to tak.Alespoň u propanu,s propan-butanem je ho tam na váhu méně.Je to vždy napsáno na bombě a u propanu je většinou přes 11 a o chlup více. Předpokládám že bomby (a název 10 kg) byly jako 10 označovány a typovány v době kdy se asi používal propan-butan,to už by musel vysvělit nějaký odborník-prodejce.( Míla ,uknaj a.....) :

Tak nevím nevím. Letní směs propan-butan (40/60) má hustotu cca 0,554kg/ltr a propan 0,508kg/ltr. Tak pohle toho se naopak do stejného objemu vejde méně propanu než propan/butanu. Nebo se pletu?
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let
Prodejní místa pište do tohoto vlákna sem:
http://www.caravan24.cz/forum/viewthr...ad_id=1156
Fun
Smile
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Nemáte někdo odkazy na firmy,které místo propanbutanových láhví umí namontovat nádrž na LPG?
zalisacizalisaciČlen
Přidáno před 15 let
Petře, nám ji budou příští týden montovat v Karavanservisu (Česká Skalice).To je ale pro Tebe trochu dál.
tronictronicČlen
Přidáno před 15 let
Zdravíme Vás Ivane a Zdeno a děkujme za odpověď.
Je to pro nás z Moravskoslezského kraje daleko,ale kdyby někdo věděl o firmě z okolí ať se ozve.
Já to taky různě zkouším a pokud uspěji dám vědět.
Kolika litrovou si necháte namontovat?A kde jí umístí?
Upravil tronic dne 20.11.2008 21:00, před 15 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Tom, Fun, Roman PCE, jirhav, michal a jitka, Mila, uknaj, vladaz, tronic, zalisaci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,299,785 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23035 sekund | Průměrně za: 0.23035 (0) sekund | Dotazy: 128 | Použitá paměť: 2.18MB/4MB