Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 SAMOLEPKY Caravan24.cz: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

SAMOLEPKY Caravan24.cz

Poslední aktualizace před 3 roky
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
Ahoj Jiří a Jozine

samolepky pošlu ještě dnes.

Jozine, napiš jakou malou chceš, jestli světlou nebo tmavou.
Máme dvě provedení: světlá stříbrná (na obrázku) a tmavá antracit - na světlá auta
www.caravan24.cz/forum/attachments/obraz010.jpg



Zdraví Vás
Šárka:_
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
Upravil Sarka dne 02.02.2009 14:27, před 15 let
jozinjozinČlen
Přidáno před 15 let
Máme červené auto,takže tmavou.Dík
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
OK, pošlu, ale až zítra. Dnes už jsem na poště byla.

Hezký den.
Š.
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
jozinjozinČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Šárko,samolepky jsem dostal dnes.Mockrát děkuji.Jinak přeji hezký den.
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 15 let
Šárko. Mirek a Iva chtějí taky 2ks samolepek, těch velkých. Pošleme peníze přes internetbank. Je to tak v pořádku? Příští týden budu v PVA Let. ve středu, něco tam dělám pro Bluerent a jinak by se to dalo kdykoliv po dobu výstavy nechat na moje jméno u nich. Tedy pokud tam budeš. Děkujeme moooc.
P.s. Máme bílé auto, takže tmavou.
Upravil Mirek a Iva dne 12.02.2009 21:47, před 15 let
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
Ahoj Mirku a Ivo, samolepky 2+1 Vám nechám na stánku Bluerent a to v sobotu, kdy výstavu navštívíme.

Moc Vás zdravím, třeba se potkáme na výstavě.
Šárka
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Sarko,

mraz a sneh nam strhol kazde druhe (ale v poradi kazde prve) pismenko zo samolepky. Vznikol z toho nejaky divny novy web.
Lukas Hanka a detiLukas Hanka a detiČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Šárko , chtěl jsem tě poprosit o zaslání samolepek (velká červeno černá a malá tmavá) pokud to je jěště možné, díky Lukáš
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
Ahoj, pošlete mi SZ s adresou. Dneska mířím na poštu ještě sjednou obálkou, tak to spláchneme najednou.:_ AHOJ
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
KipKipČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Šárko, budeš mít lepky na velikonočním srazu? Pár bych jich vzal pro náš klubík.
Fiat PLA 75, Jablonec nad Nisou
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
Ahoj kipe, lepky budu mít na srazu s sebou.
Z jakého jste klubu? Plánujeme horní záložku (podobně jako kempy, STPL) karavan-kluby, kam umístíme odkazy na stránky jednotlivých klubů.

Díky za zájem, těšíme se na Velikonoce. - Š
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
KipKipČlen
Přidáno před 15 let
.... nejsme zaregistrovaní, je nás asi 6 bydlíků z Jablonce n/N a nevíme jak na to ... K Liberečákům nechceme, nemáme s nimi nic společného ...
Fiat PLA 75, Jablonec nad Nisou
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Kip napsal:
.... nejsme zaregistrovaní, je nás asi 6 bydlíků z Jablonce n/N a nevíme jak na to ... K Liberečákům nechceme, nemáme s nimi nic společného ...


Něco vymyslíme, už jsem to nějak plánoval, tak to proberem třeba příští týden u píva ;)
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
S
stepanČlen
Přidáno před 15 let
Zdravím ... mohl bych poprosit o "další" dvě velké tmavé samolepky na:



dík moc

PS.. poradili byste mi kdo by mi udělal ještě dvě obdobné s jiným nápisem ??
Upravil stepan dne 25.03.2009 10:49, před 15 let
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
zkus se zeptat nejlépe po SZ na Jirka a Hanka1, adresu jsem si opsala, tak ji raději vymaž, nikdy nevíš, kdo to čte. PA PA Š.
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
S
stepanČlen
Přidáno před 15 let
díky moc
...26.3. - samolepky dorazily - peníze poslány ... kéž by takhle rychle fungovaly všechny služby v tom našem kocourkově...
s.
Upravil stepan dne 26.03.2009 18:55, před 15 let
furgonfurgonČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Šárko jednu velkou (či dvě ) bych si u tebe objednal na velikonoce.Díky Jarda
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
Ahoj Jardo,
na Velikonoce samolepky budou u mě k vyzvednutí.

Zdravíme a Těšíme se na Vás
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
olgaolgaČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Šárko, i já bych si vyzvedla jednu červeno- černou a jednu malou tmavou.
Díky
Olga
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 15 let
ANO, budu s tím počítat.
Ahoj na Velikonoce :_
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sarka, Lukas, Vera, Roman PCE, Vajglon Hnuson, jps, PLAF, Petko, Osmimetraci, Pekari, Miru3, Hana Lubos, Charlie, Mila, uknaj, petlin, Jirka M, bydlik, Bobik, bizon1111, Jarda a Iveta, baho a Gabisch, Ludek Liberec, bendo, dagbartos, fandak1, Roman a Mirka, Svitavaci, Luban, Jirka, panaci, zdenek a Irena Lbc, stepan, GULI, Fun, martas, EXPEDICE APALUCHA, priborj, jozin, Mirek a Iva, Lukas Hanka a deti, Kip, jirkamds, furgon, olga, Dostal, Ski, Deda Lebeda, Remzin, Jan Bordovsky, Brevla, tronic, eurohope, Petr a Natali, barumaci, Habasek, camper, Patrik, hanzlik, viera a vlado, Vitek a Alena, Shave, krutas, Jardaa4, Franta REZAC, Lutonina, Petr a Lucie, Zdenek a Alena, michalina, hanah, mikivan, BALUteam, Fialovi, Honza a Lidka, RobVob, Cattani, najk, Pepi, Loserova, dudki, Bezdici, RenCom, Zdobik 88, Lu112, lubin, kubi, goro, zuzi777a, Berry, Pavel a Majka, bohy, mengic333, PNovotna, Ropuchovi, PremekCap, Pepino66, Macik a Dada, Milan a Marketa, pavel 75, vofi, lada721, Jarda a Maru, chodac, Rudy, Jirka 100HL, Radovan, svhn, PavelAlena, mirecek, Mikey, p0l0us, jirka dagmar, janiskaravany, drakol, Kapitank1400, Janinka, malina1, Pavel 26, MildaPro, Spajky007, Me2d, Chipp, MartinH, Martin Mrak, hobo, Marian999, Jiri Majki, Jarda36, ravyk, Bulda, honza 10, frivet, jardarc, samjeep, Radovan Lehky, Tandy, Pachos, ferda, Balda, dukecz, PeterL, PetrDubi, Dicky, Milan Hampl, TomTP, Martasik, Ota a Oli, forman59, Sany_62, floridan79, feixova, Mick, Olin - Jana, Nemalud, Radek Kaplan, davidt, janvas, worxe, Sheba, Bery, Tomik Kralu, Jagrovci, Michal Levice, quicksilver_smazany, lubodano, AlZu13, ludva, Lubos a Dasa, Franta105

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,708,613 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28848 sekund | Průměrně za: 0.28848 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB